Şimdi Ara

Sahibinden Üzerinden Sattığım Ürüne Amerikalı Askerden Mesaj Geldi [Yeni Dolandırma Yöntemi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
14.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende kargoladım iptal ettim bakalım para gelecekmi? gelirse kargolarım. Gelmezse zaten onemli değil. Tam çakallar walla.
  • Benim de telefon ilanıma aynı şekilde İncirlik üssünden ABD askeriyim diyerek mesaj attı ve fotoğrafları istedi.Olayı anlayıp engellemiştim demek her ilana yapıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakas1996 -- 28 Mayıs 2018; 14:17:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahibinden sitesine dadanmışlar.Herifler senelerdir para gelecek yeri de keşfetmişler.
    Bir sürü saf vatandaşımızı dolandırdılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler aynı senaryo. Yine iş başındalar.aman dikkat. Adana da incirlik üssünde askerim. Afrikada ki amcam için hediye alıyorum. Ve gece vakti gelen fake banka e postası. Üstelik sevk doğrulama sürecinin ne kadar zaman alacağını sorduğumda bana çok kısa süreceğini söyleyip birde fotoğraf attı. Sanırım başka bir arkadaşı dolandırmış.
    Sahibinden Üzerinden Sattığım Ürüne Amerikalı Askerden Mesaj Geldi [Yeni Dolandırma Yöntemi]

Sahibinden Üzerinden Sattığım Ürüne Amerikalı Askerden Mesaj Geldi [Yeni Dolandırma Yöntemi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakbez -- 17 Eylül 2018; 19:9:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sahibinden de bir psd4 pro ilanım için aynı şekilde whatsapp üzerinden bir kadın asker ki suriyedeymiş ama amcası nijeryada, onun adına benden satın almak istiyor:)
    üzerinde 600 tl de kargo ücreti göndereceğini söylüyor. iyi ki buraya bakmayı akıl etmişim:))
  • Yıl 2019 az önce bana da aynı Amerika numarası ile mesaj geldi :))) Google a yazınca bu konu çıktı karşıma :))

• Banada attilar şimdi mesaj, nijeryadayim, ptt kargo 200 tl, interpol izliyor banka hesaplarini, askerim falan filan yukarda yazilanlarin aynisini tekrarlıyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.