Şimdi Ara

Sahibinden sitesi tamamamen paralı olmuş (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilan ücretleri burada yazıyor her ilan için 59 tl değil tabi ki.
    http://www.sahibinden.com/kac-adet-ucretsiz-ilan-verebilirim-WQQaXQQ758WQQpXQQhelp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paralı olmasını destekliyorum.

Adamın biri koymuş 10a öteki bakıyor uleyn o 10 satıyorsa benimki 11 eder diyor. Halbuki ikisinin de satmaya niyeti yok. Yada aylarca aynı ilanı koyup duruyor.

Takip ettiğim araçlara bakıyorum hep aynı çakallar ilanı yenileyip duruyorlar.

Şimdi de yenilesinler bakalım.

• Ölücüler ve al satçılar tükenecek inşallah.
  • Yıllarca bu forumda sitenin paralı olmasi savunuldu, parali olduğunda ise tepki yukseliyor. Ne istedigini bilmiyor insanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi olmuş ilan açmak bile paralı olmalı dün alınan arabanın üzerine 5-10 ekleyip bu gün ilan veren al satçı vampir tayfa yüzünden balon piyasa oluşuyor her bedavanın suyunu çıkartıyoruz

• Otomobil genelede ucretli olmali diye 3-4 yil once konusulurdu. Hayaldi gercek oldu

• yuhhhh 59 tl ne arabamı kiralıyoruz.onun hakkı 10-15 tl dir kanımca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Ac gozlulukten degil. Malum site bir hayir kurumu da degil. Ilani ac yenile yenile yenile kaktir donemi insallah gercekten sona ermistir.

Siz ve size onay veren 40 üye eksi butonu olmadığına dua etsin..hastası olduğunuz malum site hiçbir zaman hayır kurumu olmadı zaten hatta piyasanın içine eden yegane sitedir kendisi..
    Ayrıca kibrinden burnunun ucunu dahi göremeyen yönetimi ise hiçbir zaman sevilmedi zaten..olaya hep kendi tarafınızdan bakıyosunuz her yeni ilan açıp yenileyen kaktırıyosa size zaten suç sizdedir önce..
    Get diye çıkardığı ve yıllardır tonla para kaldırdığı sistemde bi sorun durumunda hiçbir sorumluluk almayıp kenara çekilecek kadar pişkindir..zaten bu davranışlarını ancak böyle muz cumhuriyetlerinde yapabilirler..dünya kadar alternatifi varken sırf isminin bilinirliğinin sayesinde yediği ekmeğide fazla gelmiş belliki yılda hepi topu iki yada üç ilan açarım en fazla..ama yaşın yanında kurunun da yanmasını hiçbir zaman desteklemiyorum sahibinden olmasa dahi kimse size 15 bine sattığı arabayı yarın 8 bine vermeyecektir zaten..

Aynı eksi butonunu şu an ben arıyorum.

Site der ki 1 adet ilan beleş, süre 1 ay. Satılmadı mı? E iyi aynı ilanı 2 kez daha (toplamda yılda 3 kez) yayınla, hala satamadıysan ver 59'u bura kızılay değil.
    Çok mantıklı. 3 ayda araba satılmıyorsa ya fiyatında bi arıza vardır, ya arabada, ya satanda.

Kimisi de çıkmış yok 3 liralık 5 liralık şey satacaksam da falan da filan da bikbik de cük cük. Ya okuyun önce bir sonra ötün. 30 ilana kadar ücretsiz diyorlar. E 30 çeşit malın üzerinde satış yapıyorsan bi zahmet ver 19 lirayı (bu bölüm 59 lira değil)

Ya da iş ilanlarında aylık ve yıllık limit 500 adet. Sonrası 19 lira.

Yıllardır tonla para kaldırdığı sistem... Yukarıda da dedim ya, bura kızılay değil, milletçe seviyoruz beleşi, sonra terse dönünce rahatsız olmamız normal tabi.

edit: ayrıca bu sistem zaten 2-3 aydır var, aslında konu da mağara.avi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol börek -- 9 Aralık 2015; 8:50:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Ac gozlulukten degil. Malum site bir hayir kurumu da degil. Ilani ac yenile yenile yenile kaktir donemi insallah gercekten sona ermistir.

Siz ve size onay veren 40 üye eksi butonu olmadığına dua etsin..hastası olduğunuz malum site hiçbir zaman hayır kurumu olmadı zaten hatta piyasanın içine eden yegane sitedir kendisi..
    Ayrıca kibrinden burnunun ucunu dahi göremeyen yönetimi ise hiçbir zaman sevilmedi zaten..olaya hep kendi tarafınızdan bakıyosunuz her yeni ilan açıp yenileyen kaktırıyosa size zaten suç sizdedir önce..
    Get diye çıkardığı ve yıllardır tonla para kaldırdığı sistemde bi sorun durumunda hiçbir sorumluluk almayıp kenara çekilecek kadar pişkindir..zaten bu davranışlarını ancak böyle muz cumhuriyetlerinde yapabilirler..dünya kadar alternatifi varken sırf isminin bilinirliğinin sayesinde yediği ekmeğide fazla gelmiş belliki yılda hepi topu iki yada üç ilan açarım en fazla..ama yaşın yanında kurunun da yanmasını hiçbir zaman desteklemiyorum sahibinden olmasa dahi kimse size 15 bine sattığı arabayı yarın 8 bine vermeyecektir zaten..

Ben sizin gibi hizmet alayim ama para vermeyeyim zihniyetini anlamiyorum. Bu gun bir aracinizi alip oto pazarina goturseniz sizden bir ucret talep edilecektir. Neden? Cunku aliciyla saticiyi bulusturan bir hizmet aliyorsunuz ve oto pazarinda bir yer isgal ediyorsunuz.

Sahibinden.comda da aliciyla saticiyi bulusturan bir hizmet satin aliyorsunuz ve hdd de ve ram de yer isgal ediyorsunuz. Ama para denince oooovvvv diyorsunuz. Yazilim maliyetleri, hdd maliyetleri ve ramlarin maliyetleri , ilani onaylayanlarin maliyetleri hakkinda da bir fikriniz yok.

Size bir ay ucretsiz hizmet veriliyor ve sonraki aylar icin ucret talep edildiginde oooovvvvv. Ne kadar belesci, ne kadar kan emici, ne kadar hizmet somurucu oldugunuz soylenince de "vay efendim eksi alirsin vay efendim ne kadar taraflisin"
    evet tarafliyim. Edilen hizmet karsiligi para almaktan normal ne olabilir ki

• sahibinden gider sahibine.com gelir. ücretli olabilir. ancak daha uygun olmalı. her ay alınacak bu para. piyasası az olan araçların satılması zaten zor.
  • en fazla 2 ay surer yoksa galerici disinda ilan kalmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece arabaya degil her kategoriye sinirlama getirdiler.

Çikar bi babayigit yeni bir ilan sitesi kurar da bunlari siler umarim

• sitenin ücretli olmasını destekleyenlerden birisi de benim. ancak istenen ücret bence de çok yüksek.
    ilan başına 10-20 tl gibi bir ücret alsalar zaten keyfe keder satılıkçılar temizlenir, site daha yararlı olur.

• Şimdi ücret neye göre 59? Orada bir adaletsizlik var.
    10 bine de araba var, 300 bine'de bu oranın bedele göre değişmesi gerekiyordu. 10 binden 10 lira al, 300 binden 300 lira al.
    Bu olay çözülürse güzel bir hareket olabilir.

Aylardır favorilerimde ilanlar var, 2 günde bir haber geliyordu, 20-25 TL indirip sürekli güncelleyenler vardı iyi oldu onlar temizlenir en azından.
    Al satçılar hiç ağlanmasın, 15 e aldığı arabayı 18'den ilan açıyorlar ertesi gün, 59 tl 18 bin yanında çerez parası değil.
  • Gayet güzel olmuş. İkinciel fiyatları beleş ilan yüzünden alıp başını gidiyordu. Eskiden otopazarı vardı negüzel pazar yeri gibi seçip beğenip alınıyordu, bu sebepten oto pazarlarına rağbet artar.

• Az bile 100tl olsun al satçılar piyasadan silinsin. Adam dün aldığı arabayı bugün ilana koyuyor satılana kadar aylarca bekliyor. 50tl 50tl düşüyor. 1 ayda sattın sattın satamadın ver parayı. Hatta tamamen paralı olsa daha iyi olur. Keyfe keder satılık kimse ilan koymaz. Gerçek piyasası ne ise ona alırız. Ama araba ve ev dışında paralı olmasına karşıyım. 3 kuruşluk şey satıyor adam 59tl çok para.
  • Konu başlığı yanlış olmuş.
    Sahibinden.com tamamen paralı olduğu yok, senede halen 1 adet ücretsiz ilan verilebiliyor.
  • Gayet güzel olmuş bir ay ücretsiz zaten neyin derdindesiniz? Adamin o kadar çalışani var. Yazilimi donanimi carti curtu var sinirsiz bedava mi olacak yani ?
    Kendiniz bi is yapsaniz hemen istersiniz paranizi. Bu da bir is ve maddi karsiligi olmali yerinde bir davranış olmuş ilk ilan sonrasi ücretli olmasi

• İstenen ücreti sonuna kadar hakediyor verdikleri hizmet.
  • 30.059 TL'ye satılık araba görebilecekmiyiz acaba

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.