Şimdi Ara

Sahibinden sitesi tamamamen paralı olmuş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bedava hizmet vermiyorlar. Sitedeki akışin haddi hesabi yok. Reklamdan kazaniyorlar.

Parali olsun anlarim da fahis rakamlardan olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Quality -- 8 Aralık 2015; 19:57:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılmayacak araba yoktur, yanlış fiyat stratejisi vardır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan aracım neredeyse 1 aydır ilanda bakan var arayan var ama hepsi boş araç premium diye sizin dediginiz gibi peynir ekmek gibide satılmıyor.ben ne yapayım şimdi diğer ayda kaydetmek için 60 tl mi vereyim ne bu ? Şakşakçı tayfası keyfe kederciler kesiliyormuş ulan 60 tl yaparsan aylık bende kullanmam ki sayfayı yok ilan düzenleyemezsin ver 40 tl bitti geri koy 60 tl geçen sene ilanım 3 ocağa taşmıştı o zaman silmiştim yeni aracımıda bu senenin sonunda satıyorum yok koydurtmuyor illa diyor para ver para ver. Böyle olacaksa olmasın daha iyi kimse de burda bana olsun paralı daha iyi diye savunmasın görürüm onları araçlarını satmak isterken yok resim 20 tl yok düzenledin 60 tl tarihi doldu 60 tl uyarısını alıp boş boş para verdiklerinde

• Olaya bir tek araç satışı ile bakmamak lazım. Yıllardan beridir site üzerinden get ile alım satım yaparım. Fiyatı uygun olup satılmayacak bir ürün yoktur. Aldıkları her kuruş helaldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Keyfe keder satıcıların keyifleri kayboluyor

Ciddi satıcılar öne çıkar iyi olur, ama fiyat tartışmaya açık.
    Bence rayiç bedel üzerinden yüzdeli olmalı. Yani 10binlik araç 10lira olsun , 100binlik 100lira gibi. Get de komisyon yüzde ile bedel üzerinden alınıyor bu da aynı olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Şuan aracım neredeyse 1 aydır ilanda bakan var arayan var ama hepsi boş araç premium diye sizin dediginiz gibi peynir ekmek gibide satılmıyor.ben ne yapayım şimdi diğer ayda kaydetmek için 60 tl mi vereyim ne bu ? Şakşakçı tayfası keyfe kederciler kesiliyormuş ulan 60 tl yaparsan aylık bende kullanmam ki sayfayı yok ilan düzenleyemezsin ver 40 tl bitti geri koy 60 tl geçen sene ilanım 3 ocağa taşmıştı o zaman silmiştim yeni aracımıda bu senenin sonunda satıyorum yok koydurtmuyor illa diyor para ver para ver. Böyle olacaksa olmasın daha iyi kimse de burda bana olsun paralı daha iyi diye savunmasın görürüm onları araçlarını satmak isterken yok resim 20 tl yok düzenledin 60 tl tarihi doldu 60 tl uyarısını alıp boş boş para verdiklerinde

mesajlara bakınca bizim toplumun en büyük sorunlardan birinin "genellemeci" mantık olduğunu düşünüyorum.sanki ikinci el piyasasında belli bir ölçü var da o ölçüye göre bu paralı uygulama anlaşılır oluyormuş.oysa birçok faktör var bir aracın ikinci el fiyatını belirleyen.mesela yüksek fiyatlı bir aracın bingölden ilana verilmesi ile istanbulda ilana verilmesi arasında talep olarak fark oluşmuyor mu?wv marka bir aracı sıfıra yakın fiyatla kısa sürede satabiliyorken suzuki,mazda marka bir aracı sıfır fiyatından çok aşağılara satmak zorunda kalabiliyorsunuz..şimdi bu apralı uyguşamadan sonra suzuki,mazda maraka araçlar daha mı iyi fiyatlara satılacak ya da wv maraka araçların fiyatları mı düşecek?başka bir örnek vermek gerekirse basit birkaç boyası olan bir araçla,boyasız aynı marka model bir araç arasında iyi bir fiyat farkı olsa bile insanlar boyasız araca yöneliyorlar.bu yeni durumda paralı olunca bu ölçü değişecek mi?piyasada "keyfe keder" ilan veren insanlar var da "ölücü" insanlar mı yok

• iyi olmuş. artık alternatif sitelerin de talebi artacak. teknoloji devrinde ilana para vermek de nedir? bizim yerimize arabayı satsa tamam.
  • birsürü hesabım var orda paralı yapsalar ne farkeder sanki
  • Hele şükür arttırsınlar

20 senelik BMW ye abuk subuk rakam çekenler

Keyfe keder diye aman bir keriz bulursam satarım diyenler

İlanlara bakıp 30 fiyat çekmiş benim arabam 35 eder deyip ilan koyup 6 ay ilanda tutanlar ayıklanır

Şişen 2.el Borsasi geri gelir böylece

20 senelik araçlar'a acayip fiyat çekenler bile vardı

nasil olsa bir keriz çıkar

• bence ucretsiz ilan olmamali.

laf olsun diye aracim bu havam olsun diye la bi salak dusermi diye ilan koyan larla dolu.

adam 6 aydir satamamiş 65 i 64.500 yapiyor.

bence ucretli olmasi gayet iyi satmaya niyeti olmayan bulaşiklik yapamaz.

• paraliya donmesi iui ama 59 lira cok. Ya yutarsacilar ilan veremeyecek o cok super olmus

• Plakayı gazeteyle kapatıp piyasasının 5 bin üstüne ilan açan dayı üzülme

• Ilan aciyorsun 1 sene boyunca yeniliyorsun. Bir hizmet aliyorsun yani. Bu hizmet icin para odemeye gelince yoook vermem vs.

Sanayideki usta senden iscilik parasini ayri alirken sesin cikmiyor veriyorsun da bu adam sana hizmet satmayi zorunlu kilinca mi sorun oluyor. Bu da bunun isciligi iste

• Iyi oldu onune gelen ilan koyuyor piyasayi yukseltiyorlar gereksiz yere

• İsabet olmuş. Tamamen paralı olması lazım bence.
    En azından böyle balon piyasa oluşmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş . Millet birbirinin ilanına baka baka piyasayı yükseltiyordu .

50 binlik araca 55 çekip yav bedava ilan işte belki birini tuttururuz diyenlerin dönemi bitti çok şükür
  • Kesinlikle saçmalık. Bu site şu anda aç gözlülük yapıyor bu çok net. Misal veriyorum evde bir adet zippo çakmağım var ve diyelim ki 50 tl den satmak istedim 59 tl ilan ücreti ödemem gerekecek. O sitedeki ilanların hepsi ev araba değil. Olayı 50-100 bin tl üzerinden değerlendirmeyin. Yeri geliyordu çok basit birşey arıyordum düşük meblalı ve bulabiliyordum orada. Hemen o site hayır kurumu falan değillere giriyorsunuz. Madem memnunsun sen ver kardeşim ücret o zaman ben kullanmıyorum artık.
  • Bugün duyduğum en güzel haber

• Bugun fav attıgım araba 1 Euro indirmiş

Düşün yani 8 aydir aracı satmamiş ay başı 1 euro 1 euro indiriyor

Bu adam bi zahmet ödesin yani
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.