Şimdi Ara

Sahibinden sitesi satış rezilliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni cihaz aldığımdan dolayı gözüm gibi baktığım iPad 3'ü satışa koydum, özellikle get ilanı açmadım çünkü bir hafta içinde iptal edip geri gönderirken boş kutu gönderme olaylarını ve sahte kredi kartıyla satın alıp iptal ettiren dolandırıcılarla ilgili yazılar okumuştum, get açmamı isteyenlere olumsuz yanıt verdim, cihazın ofiste olacağını, gelip elden test edip görüp alabileceklerini söyledim, adres verdim ve hafta içi her gün gelebileceklerini söyledim veya önce havale sonra kargo şeklinde sattığımı söyledim. Telefon numaramı ise rahatsız edilmek istemediğim için vermedim.
    2 gündür biri mesaj atıyor, get açmayacağımı belirttim, İstanbul'da arkadaşı olup olmadığını sordum, arkadaşı varmış gelip bakabileceğini söyledim. "Bugün arkadaşım şehir dışına çıktı" dedi ve get açmayıp telefon numarası vermediğim için beni en ağır şekilde dolandırıcılıkla şuçladı, üstüne üstlük adliyeye şikayet etmekle tehdit etti
    Bunlarla nasıl baş edilir?

• Kardeş get güvenli alışveriştir senin kafanı yormana yada teretdüt etceğin bişey yok...Get ilanla ürünü kargolarsın müşteri aldığında gürndüğü gibi yada her ne sabepten iade de etse nasıl müşteri onaylamazsa sana para transfer edilmez müşyeride ürünü iade ettiğinde eline ulaştığında boş kutu yada ürün kırık,arızalı,vs ise sende onaylamazsın müşteri hizmetlerine ss atarsın durumu anlatırsın paranı alırsın..

Gerçi ben sana böyle diyorum ama get satışı bende hiç sevmiyorum hiç güvenli gelmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Yeni cihaz aldığımdan dolayı gözüm gibi baktığım iPad 3'ü satışa koydum, özellikle get ilanı açmadım çünkü bir hafta içinde iptal edip geri gönderirken boş kutu gönderme olaylarını ve sahte kredi kartıyla satın alıp iptal ettiren dolandırıcılarla ilgili yazılar okumuştum, get açmamı isteyenlere olumsuz yanıt verdim, cihazın ofiste olacağını, gelip elden test edip görüp alabileceklerini söyledim, adres verdim ve hafta içi her gün gelebileceklerini söyledim veya önce havale sonra kargo şeklinde sattığımı söyledim. Telefon numaramı ise rahatsız edilmek istemediğim için vermedim.
    2 gündür biri mesaj atıyor, get açmayacağımı belirttim, İstanbul'da arkadaşı olup olmadığını sordum, arkadaşı varmış gelip bakabileceğini söyledim. "Bugün arkadaşım şehir dışına çıktı" dedi ve get açmayıp telefon numarası vermediğim için beni en ağır şekilde dolandırıcılıkla şuçladı, üstüne üstlük adliyeye şikayet etmekle tehdit etti

İkinizde hatalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Yeni cihaz aldığımdan dolayı gözüm gibi baktığım iPad 3'ü satışa koydum, özellikle get ilanı açmadım çünkü bir hafta içinde iptal edip geri gönderirken boş kutu gönderme olaylarını ve sahte kredi kartıyla satın alıp iptal ettiren dolandırıcılarla ilgili yazılar okumuştum, get açmamı isteyenlere olumsuz yanıt verdim, cihazın ofiste olacağını, gelip elden test edip görüp alabileceklerini söyledim, adres verdim ve hafta içi her gün gelebileceklerini söyledim veya önce havale sonra kargo şeklinde sattığımı söyledim. Telefon numaramı ise rahatsız edilmek istemediğim için vermedim.

İkinizde hatalısınız.

Ne hatası hocam adam bildiğiniz dolandırıcı ben hukuk bürosunun adresini verdim dolandıramayacağını anladı kıvırdı sonra ya da cahil sanıp gaza getirmek için böyle yaptı ona göndereyim diye
    Diyor ki icloud şifresi koy onaylamazsam açma diyor. E tamam da böyle yapsam bilgisayara bağlayıp sıfırlayıp kullanabilecek. Üslubu da bozuk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.