Şimdi Ara

Sahibinden Gittigidiyor Hepsiburada Hızlıal n11.com OFİSLERİ (VİDEOLU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
68
Favori
5.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PARÇALI SEVDA

Şöyle bi göz atayım düşüncesiyle açmış olduğum sahibinden.com videosunu sonuna kadar izledim. Gerçekten çok şahane bi mekan. Çok beğendim. Gerek çalışma ortamı gerekse dinlenme ortamı süper.

başta benden fazla bişey beklemiyordum izledikten sonra farkı gördüm
  • Şu tanıtım videolarındaki elemanı neden degiştirmiyorlar hiç yakışmıyor
  • Sahibinden süper
  • Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel konu
  • Mesajım ofise doğru yola çıksın.
  • Mesaj otlaniyor

• sahibinden olayı aşmış orda çalışmak için üstüne para bile verilir arkadaş ortam müthiş.
  • Bulunsun

• güzel konu.
  • Konu için teşekkürler. Hiç üşenmeden hepsini izledim.

Hiç taviz vermeden söyleyebilirim ki, Sahibinden.com'un ofisi diğerlerinden açık ara önde. Hatta ve hatta Avrupa'nın en iyi 3 ofisinden birine kesinlikle girer. Gerçekten muhteşem bir yatırım ve özveri ile yapılmış bir ofis. Emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek.. Spor salonu, duş kabinleri, plates salonu muhteşemdi..Özellikle orman konseptine sahip dinlenme odasına bittim, eridim..

2. beğendiğim ofis isi Yemeksepeti.com oldu. Gerçekten yaratıcı fikirler ile hayata geçirilmiş bir ofis olmuş. Hele eski otomobil asansörü'nün katlar arasında gezebilen bir toplantı odasına dönüştürülme fikri süper. Modern çizgilerle, ilginç fikirler biraraya getirilerek hazırlanmış. Bu ofis de gerçekten başarılıydı..

Google Türkiye'nin ofisi ise beklediğim gibi çıkmadı. Sanırım beklentimin düşük çıkması Amerika google ofisiyle kıyaslamamdan dolayı. Ama yine de güzel tasarlanmış bir ofis. Özellikle Alaçatı konsept'li cafeteryası ve haftada bir gün gelen masör olayı baya hoşuma gitti..

Gittigidiyor ve Hepsiburada'nın ofisleri ise fazla kurumsal geldi bana. Herşey aşırı bir disiplin ve nizam içindeydi gibi. Eğlenceli gelmedi.

Diğerleri ise o kadar büyük ofisler değillerdi. Genelde ya bir plaza'nın bilmem kaçıncı katında ya da bir apartmanın bir dairesinde.. Ama yine de hepsi ayrı ayrı çok güzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 26 Ocak 2013; 16:11:48 >

• takıp

• Güzel
  • İlk başta Google'ı izledim bakayım Amerikadaki gibi mi diye.. Siz zaman kaybetmeyin direkt olarak sahibinden.com'u izleyin. Adamların "ofisi" havada karada alır Google Amerika'yı..
  • takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONU GÜNCEL
  • konu güncel
  • abim çalışıyo sahibindende lise mezunu maaşı 1300 tl süper mekan ben bi kere ziyaretçi olarak gittim herşey var valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: agasar_ts61

beni sahibinden .coma alın paspas atam temizlik yapam ya :S

Saat sabah 04:51 şu an. Beni çok güldürdün kardeşim ALLAH'ta seni güldürsün :):):)
  • Video sitesinin ismi sakat..

weBRAZZi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.