Şimdi Ara

Sahibinden.comdaki Professional Electronic Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dolandırıcıysam neden vermiyorsun savcılığa. İşte tüm bilgilerimi yazıyorum. Dolandırıcı olduğumu ıspatlayamazsanız, ben de size şahsımın ve şirketimin adını kötülemekten tazminat davası açarım.
  • Size "dolandırıcısın" diyen ben değilim. Mesajları iyi okuyun lütfen. Sizinle alışverişim olmadı olsaydı ve dolandırsaydınız sizi de verirdim emin olun. Ben benim başıma gelen bir dolondırıcılıktan bahsettim mesajımda. Beni forumda buranın müdavimleri tanır. Genelde herkese yardımcı olmaya çalışırım. Sizin de bir sorununuz varsa yardımcı olayım.
  • Dolandırıcılık kısmını bilemem ama çeşitli markaların fiyat listelerini '' komple '' sahibinden'e satış ilanı olarak girmek son derece antipatik bir hareket...
  • sahibinden.com ilanların bir çoğu feyk ilan gibi duruyor bu sistem üzerinden sadece satıcı ile yüz yüze bir araya gelerek ürün stok varsa alınabilir
  • SertaçS kullanıcısına yanıt
    Sertaç Ben bir şirket sahibiyim. Sahibinden.com kurumsal mağazam var ve 49 adet bayiliğimiz olup, 900 adet markanın Türkiye geneline satışını yapıyorum. Şirket sahibi olup ticaret yapmak nasıl bir antipatik davranıştır anlamış değilim. Burada insanlara ve şirketlere çamur atmak çok kolay değil mi? Allaha şükürler olsunki müşterimlerim benden memnun ve issanlara dürüstçe bilgi vererek ürün bulma imkanı sağlıyorum. Her kes kendi işine baksın lütfen. İnsanlara çamur atacağınıza adam gibi tüm bilgilerimi paylaşıyorum. Cesareti olan sorusu olan arayıp konuşa bilir. Harum İNAÇ

Best Regards
    Saygılarımla,

Harun İNAÇ
    GENEL MÜDÜR

Professional Electronic
    Profesyonel Ses, Işık, Görüntü, Güvenlik ve Ev Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Akarca Mahallesi Mustafa Güçeri Caddesi No. 28/4 Erdem Yuva Evleri K.29 NO.203 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK / TÜRKİYE

Şube: Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi Güngör Apt. No.52 Daire.3 Alanya / ANTALYA
    Tel: +90 552 354 77 50

V.D. KDZ.EREĞLİ V. NO. 44383983338

GSM. +90(532) 569 88 81
    Tel&Fax.+90(372) 312 46 54

Web.http://professionalelectronic.sahibinden.com
    Web.https://professional-electronic.com/

(Professional Ses, Işık, Görüntü ve Güvenlik Sistemleri Grubu)
    Mail. satis@professional-electronic.com
    Mail. haruninac66@gmail.com

• Professional Electronic P kullanıcısına yanıt
    Harun bey kimsenin size çamur attığı yok. Şatış şekliniz insanlara sempatik gelmek zorunda değil, ben düzenli olarak belirli grup ürünleri 2. el olarak takip ederim ama bazen sizin sayfalarca ilanınız arasında kayboluyorum. Onlarca markanın onlarca modelini arka arkaya ilan giriyorsunuz, peki bu yasak mı? Tabi ki değil.. Ama benim hoşuma giden bir satış şeklide değil.. Konuyu saptırmaya gerek yok burası forum ortamı, hakaret ve suçlama yoksa insanlar istediği şeyi yazar, evet buraya yazar.. Kimse buraya bir şey yazmadan sizi cepten aramak zorunda da değil. DH forumlarda adı geçmeyen şirket yoktur, üstelik bu şirketler sizden epeyce büyük şirketler. Yani bu kadar alıngan olmayın, ticaret zor iştir hemen atarlanmanın faydası olmaz, Saygılar..
  • “Cesareti olan” dediğinize göre bu piyasada hala soru işaretlerini kaldıracak bir iş hacmi ortaya koyamamışsınız bir telefonla nasıl bir güven vereceksiniz? sizin ticari geçmişinizi dh ses sistemleri bölümünde açılan başlıklarda pek rastlamadım sahibinden yada diğer E ticaret siteler üzerindende rastlamadım sadece ilanlarınızı görüyorum siz mesela örnek olması bâbında A isimli bir ürünü nasıl temin ediyorsunuz garanti vs..
  • Harun Bey ile bizzat telefonda görüştüm.
    Aylar önce aradığım bir ürün Harun Bey'in ilanları arasında mevcuttu.Defalarca görüşmeden sonra ürünün ilanının kalktığını hatırlıyorum.
    Bırakın nezaketen geri aramayı ürünün elinde olmadığını bile söyleyemeyecek karakterde bir kişi olduğunu aklıma kazıdım.(hakkınızda yapılacak inanılmaz yorumların gözümde bir değeri olmayacağı gerçeğini değiştirmez. )

Forumlarda bırakın sizin gibi şirketleri;aradığınız ürünün markasını biliyorsanız direk ithal eden firmalar,distribütörler bile eleştirilirken sizin alınganlığınız komik olmuş.

Malum siteye şirket olarak kayıt olmak ve belki sınırsız sayıda ilan verebilecek ücreti ödemek benim gözümde yüzlerce ürünü olup getiremeyen birisi olduğunuz gerçeği değiştirmez.
    Elimden gelse engelleyeceğim firmaların başında geliyorsunuz.

Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: firstdejavu

Harun Bey ile bizzat telefonda görüştüm.
    Aylar önce aradığım bir ürün Harun Bey'in ilanları arasında mevcuttu.Defalarca görüşmeden sonra ürünün ilanının kalktığını hatırlıyorum.
    Bırakın nezaketen geri aramayı ürünün elinde olmadığını bile söyleyemeyecek karakterde bir kişi olduğunu aklıma kazıdım.(hakkınızda yapılacak inanılmaz yorumların gözümde bir değeri olmayacağı gerçeğini değiştirmez. )

Forumlarda bırakın sizin gibi şirketleri;aradığınız ürünün markasını biliyorsanız direk ithal eden firmalar,distribütörler bile eleştirilirken sizin alınganlığınız komik olmuş.

Malum siteye şirket olarak kayıt olmak ve belki sınırsız sayıda ilan verebilecek ücreti ödemek benim gözümde yüzlerce ürünü olup getiremeyen birisi olduğunuz gerçeği değiştirmez.
    Elimden gelse engelleyeceğim firmaların başında geliyorsunuz.

Saygılarımla...
    Ben de sahibindrn.com da bu firmayı engellemek istiyorum ilanlarını görmemek istiyorum bu mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende engellemek istiyorum ama mümkün değil sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Ben de sahibindrn.com da bu firmayı engellemek istiyorum ilanlarını görmemek istiyorum bu mümkün mü?

Alıntıları Göster
    Ses sistemleri bölümünde arama filtresi oluşturup bütün illeri seçiyoruz Zonguldak'ı boş bırakıyoruz.Daha sonra filtreyi favori aramalara eklediğinizde aynı şeylerle uğraşmıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wilym@n

Ses sistemleri bölümünde arama filtresi oluşturup bütün illeri seçiyoruz Zonguldak'ı boş bırakıyoruz.Daha sonra filtreyi favori aramalara eklediğinizde aynı şeylerle uğraşmıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Ben genelde bu firmayı görmemek için sıfır ürünler üzerinden filtre kullanıyorum ama direk engellediğim firmayı da listede görmemek isterdim açıkcası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dediğiniz gibi direk şahıs/firma engellenebilse iyi olurdu ama sarı site öyle bir seçenek sunmuyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: wilym@n

Alıntıları Göster
    Onu da yaptım arama sırasında fakat her arama isteği duyduğumda aynı işlemi yapmak mantıklı gelmiyor.
    Hepsini geçtim A markasının ilanlarını arıyorsunuz X markasının sayfasında A markası alt metinlerde reklam olarak yazılmış şekilde çıkıyor karşınıza.Siteye şikayet etseniz birşey değişmiyor.
    Şark kurnazlığı derler bu arkadaşın yaptığına.Kendini kurnaz gördüğünü düşünüyorum.

Şahsım adına yazayım bu arkadaşın yüzünden Zonguldak ilinden tiksinir duruma geleceğim.
    Aradığım ürünler sayfasında listelemelerde bu arkadaşın ilanlarına girmiyorum bile.
    Her ilanını gördüğümde iyi niyetle yad edip geçiyorum o kadar.

Şu halimle bu arkadaştan alışveriş yapar mıyım????

• alpha project A kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim seni tanımıyorum. Benimle ne tecrübe yaşadın onuda bilmiyorum. Bak bütün şirket bilgilerimi yazdım. Sende biraz delikanlıysan ve şirketimle yaşadığın problemi burada paylaşırsan sevinirim. Benim şirketimden dolayı yaşadığın maddi manevi her şeyi 10 katına kadar karşılamaya hazırım. Eğer gerçekten yaşamışsaN HER TÜRLÜ ÖDEMEYE HAZIRIM. Aynı zamanda seni madur etmişsekte ödedikten sonra bu portalda paylaşıp sizden özür dilemeye de hazır olacağım. Ama lütfen ispat edemezseniz sizde burada yazdığınız yazıya istinaden şirketimizden özür dileyiniz. Bu yazıyı yazdığınızdan beri iki avukatım sizi arıyor. Hiç bir şahsi bilginiz yok. Bulursam size ciddi anlamda şirketimi karalama nedeniyle tazminat davası açacağıma emin olabilirsiniz.
    Best Regards
    Saygılarımla,

Harun İNAÇ
    GENEL MÜDÜR

Professional Electronic
    Profesyonel Ses, Işık, Görüntü, Güvenlik ve Ev Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Akarca Mahallesi Mustafa Güçeri Caddesi No. 28/4 Erdem Yuva Evleri K.29 NO.203 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK / TÜRKİYE

Şube: Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi Güngör Apt. No.52 Daire.3 Alanya / ANTALYA
    Tel: +90 552 354 77 50

V.D. KDZ.EREĞLİ V. NO. 44383983338

GSM. +90(532) 569 88 81
    Tel&Fax.+90(372) 312 46 54

Web.http://professionalelectronic.sahibinden.com
    Web.https://professional-electronic.com/

(Professional Ses, Işık, Görüntü ve Güvenlik Sistemleri Grubu)
    Mail. satis@professional-electronic.com
    Mail. haruninac66@gmail.com

• Güzel taktik!

2 avukatım seni arıyor,bulursa altından d.nunu alacağım.
    Şaka gibi o kadar insan sıkıntısını yazıyor hala ''ispatla,ispatlayamazsan özür dile,şu kadar cirom var'' bla bla

Bence insan biraz dönüp kendini sorgulamalı.
    Bu kadar insana ne yapmışım ki benim hakkımda yazı yazıyorlar.

Sorun basit.
    Bu kadar insan özel olarak düşmanın değilse dönüp aynaya bakmak gerekir.
  • Professional Electronic P kullanıcısına yanıt

Harun bey benim merak ettigim bir konu var..Piyasa da 13.000 Tl'lik Tv sizde 18.000 Tl...Her Tv daha pahali..Tabiki serbest piyasa kosullari ama asiri farkla neden fiyatlariniz yuksek?

• Harun bey'in vefat ettiğini duymuştum. İnternetten baktım doğruydu. Merhuma Allahtan Rahmet diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hometheatre -- 10 Ocak 2021; 13:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hometheatre

Harun bey'in vefat ettiğini duymuştum. İnternetten baktım doğruydu. Merhuma Allahtan Rahmet diliyorum

Evet ben de baktım internetten dediğiniz gibi vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.
  • ALLAH RAHMET EYLESİN NEDEN RAHMETLİ OLMUŞ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.