DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Sahibinden.com satış yapmak hakkında
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
10.037
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sahibinden.com satış yapmak hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      237 Mesaj
      24 Temmuz 2010 02:57:57 Konu Sahibi
      merhaba arkadaşlar sahibinden com dan telefonumu satmak istiyorum yalnız burdaki işleyiş nedir ?

ödemeyi mi önce alıyoruz ürün mü önce gidiyor ?

ne tavsiye edersiniz daha önce netten çok alışveriş yaptım ama ilk defa ürün satıyorum..

ters bir durumda sahibinden com bana yardımcı olabilir mi ?

tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim..

|
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:09:13 Konu Sahibi
      bilgisi olan sadece oraya mı takılıyor ?

|
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:10:32
      quote:

Orijinalden alıntı: rockerconur

Burası bunun yeri değil burası konu dışı burası anca bunun yeri

Alıntıları Göster

konu dışı özele

|
      |

Atatürk Üniversitesi
    • Teğmen
      237 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:12:54 Konu Sahibi
      bi bilenden cevap gelecek inanıyorum

|
      |

• Binbaşı
      1289 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:18:49
      Get kullanırsan ürün önce gidiyor karşıdaki onay verirse para hesabına onay verdiği anda yatıyor. onay vermezse ürünü geri iade ederse para hesabına yatmıyor ürün geri geliyor. onay vermeyipte ürünü yollamazsa yanlış hatırlamıyorsam 3 gün sonra para hesabına yatıyor. Bir de ptt kargo ile kapıda ödeme yapılıyor bunu tavsiye ederim. ürünü yolluyorsunuz ptt ile 3 gün içinde karşı tarafa ürün ulaşıyor. karşı taraf kargoyu alırken istediğiniz ücreti verdiği taktirde ürünü alıyor ve ptt size parayı yolluyor ya da hesabınıza yatırıyor son kısmını tam bilmiyorum ben hiç yollamadım ama böyle duydum.

|
      |

Well done. Here come the test results: 'You are a horrible person.' That's what it says. We weren't even testing for that.
    • Binbaşı
      1298 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:18:55
      Güvenli ticaret seçeneğini işaretlersen, site aracı konuma geçiyor. alıcı ödemeyi yapıyor. para sahibinden.com hesabına geçiyor sende ürünü kargoluyosun , alıcının eline geçince onay veriyor site %7 komisyonu kesip kalan parayı senın hesabına aktarıyor. diyeceksinki alıcı onay vermezse ne olur? largo süresi kadar onay süresi oluyor , onay vermezse alıcı, site parayı otomatik olarak senın hesabına aktarıyor

|
      |

S.S.S

.- Evet benim
    • Yarbay
      2888 Mesaj
      24 Temmuz 2010 03:42:58
      Ben sahibinden.com u elden alışveriş için kullanıyorum :)

Ama GeT sisteminin gg'deki sistemden farkı yok.

|
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      24 Temmuz 2010 05:14:57 Konu Sahibi
      cevap veren arkadaslara tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      4419 Mesaj
      24 Temmuz 2010 06:30:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Inflictum

Get kullanırsan ürün önce gidiyor karşıdaki onay verirse para hesabına onay verdiği anda yatıyor. onay vermezse ürünü geri iade ederse para hesabına yatmıyor ürün geri geliyor. onay vermeyipte ürünü yollamazsa yanlış hatırlamıyorsam 3 gün sonra para hesabına yatıyor. Bir de ptt kargo ile kapıda ödeme yapılıyor bunu tavsiye ederim. ürünü yolluyorsunuz ptt ile 3 gün içinde karşı tarafa ürün ulaşıyor. karşı taraf kargoyu alırken istediğiniz ücreti verdiği taktirde ürünü alıyor ve ptt size parayı yolluyor ya da hesabınıza yatırıyor son kısmını tam bilmiyorum ben hiç yollamadım ama böyle duydum.

ürünü alıp sonra geri iade edeyim diyerek,boş kutuyu kargolayanlar ve para onayı vermeyenleride söyle

|
      |

• Binbaşı
      1289 Mesaj
      24 Temmuz 2010 14:05:21
      quote:

Orijinalden alıntı: baris195

Alıntıları Göster

ürünü alıp sonra geri iade edeyim diyerek,boş kutuyu kargolayanlar ve para onayı vermeyenleride söyle

Daha önce hiç get kullanmadığımdan o kadarını bilmiyorum hep elden alış veriş yaptım

|
      |

Well done. Here come the test results: 'You are a horrible person.' That's what it says. We weren't even testing for that.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.