Şimdi Ara

Sahibinden.com da satılan Lg g3 ve orjinal ucuz telefonlar hakkında bilgisi olan varm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
4.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar sahibinden.com da satılan lg g3 lg lg g2 note2 vb cihazların orjinal ve ucuz olduğunu gördüm okudum bu durumun ne kadar doğru olup olmadığı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Cihazların yurt dışından geldiği ve burada imei atıldığı vede fatura garantisi olmayıp satan şirket garanti veriyor zaten bu fiyata garanti falan o kadar önemli değil benim için bilgisi olan var mı acaba?

link:https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-lg-g3-d855

Sahibinden.com da satılan Lg g3 ve orjinal ucuz telefonlar hakkında bilgisi olan varm

• Toplama denilen cihazlardan olduğu için ucuz satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lost.Turkey L kullanıcısına yanıt
    LG olmayanların hepsi replika cihazlar. Ucuz satılan sıfır orjinal G2 ve G3'ler ise toplama cihazlar. Yani LG'nin fabrikasından çıkmıyor bu cihazlar.

Onlar orjinal oluyor fakat parçalar toplama olduğu için içerisindeki yazılım da onlara özel oluyor ve güncelleme almıyor. Ayrıca root/ROM işleri de çok sıkıntılı o cihazlarda.
  • Fakat birkaç araştırma yaptım satıcıları aradım cihaz orjinal yurtdışından gelip burda imei atılıyormuş hatta bi satıcı AT&T satıyor AT&T cihazda bi sıkıntı olurmu orjinal D855 kdz dosyasını yüklesem falan yada rom birde bu cihazlardan satan 1-2 kişide değil çok fazla satıcı var acaba cihaz orjinalmi AT&T olduğuna göre orjinal alması gerekiyor Toplama da bi sıkıntı çıkarmı?şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...
  • Bilgisi olan yada alan varmı acaba bu cihazlarda???
    kardeşim onlara d855 romu atamıyorsun diye biliyorum onların romları farklı at&t diye geçiyor bilmediğin işe bulaşma derim kardeşim ben
  • sahibinden dolandırıcı kaynıyor, dikkat edin
  • aynen dediğiniz gibi sahibinden.com dolandırıcı kaynıyor ama bu cihazlardan alan varmı acaba alan varsa hangisinden almış memnun mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lost.Turkey

Fakat birkaç araştırma yaptım satıcıları aradım cihaz orjinal yurtdışından gelip burda imei atılıyormuş hatta bi satıcı AT&T satıyor AT&T cihazda bi sıkıntı olurmu orjinal D855 kdz dosyasını yüklesem falan yada rom birde bu cihazlardan satan 1-2 kişide değil çok fazla satıcı var acaba cihaz orjinalmi AT&T olduğuna göre orjinal alması gerekiyor Toplama da bi sıkıntı çıkarmı?şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

Bu cihazlara hiçbir KDZ veya TOT yükleyemezsin, illaha ki sorun çıkar.

O AT&T diye geçen cihazlar da yine aynı şekilde toplama
  • ama at&t değilde t-mobil alsak onlar operatör telefonu değil mi toplama olmaz sanırsam çünkü operatör telefonu birde t-mobil d851 bunlarda internette d851 rom var kdz mevcut yinede bir sorun olur mu ki birde rom atarsak imei gidermi 3g 4g de bi sıkıntı olurmu interneti son hız kullanabilirmiyiz ??? yada direk d855 alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lost.Turkey -- 12 Mayıs 2016; 1:21:13 >
  • quote:

ama at&t değilde t-mobil alsak onlar operatör telefonu değil mi toplama olmaz sanırsam çünkü operatör telefonu birde t-mobil d851 bunlarda internette d851 rom var kdz mevcut yinede bir sorun olur mu ki birde rom atarsak imei gidermi 3g 4g de bi sıkıntı olurmu interneti son hız kullanabilirmiyiz ??? yada direk d855 alsak

Operatör telefonları normalde, ama adı üstünde toplama cihaz bunlar. Kasayı koyar adam D851, ama içi LS990 olur.

Hiçbir şekilde güvenmeyin yani.
  • Kardeşler arkadaşlar
    Akıllı mantıklı bir düşündüğünüz zaman bu cihazın kapalı kutu sıfırı en kabadayı en ucuz yerde 890 TL o da adı sanı duyulmamış merdivenaltı bir servis garantisi olduğu için falan..ama cihaz orjinal..

499 TL ye G3 satan vatandaşın elindeki mal ya refurbished üründür ki bence bu bile o fiyata olmaz, ya çok ustaca yapılmış replikadır, ya da kasası d855 anakartı sprint, AT&T falan filan gibi içi başka dışı başka münafık cihazlardır
    macera aramayın bence, forumdakilerin kahir ekseriyetinin öğrenci olduğunu düşünürsek o paralara yazıktır, günahtır..
    Saygılar sunarım hepinize.
    Bence kesinlikle itibar etmeyin.
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Arkadaşlar bugün aldım cihazı hiçbir sıkıntı görmedim cihaz bildiğimiz lg g3 sarj aleti falan orjinal değil ama cihaz orjinal bu fiyata ben tavsiye ederim güvenilir yerlerden almaya dikkat edin bu fiyata göre alınır bence
    Nereden ve ne kadara aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım dolandırıldım :( detaylar :
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117301624

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 1 Haziran 2016; 1:49:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım sen zaten başta çok yanlış yapmışsın yada sende var birşeyler alan olur alamayan olur parası yeten olur parası yetmeyen olur benim görüğüm kadarıyla hepsi kapıda ödeme zaten kapıda ödeme değilse alma piyasa dolandırıcı kaynıyor. baş hatan bu kapıda ödemeli olacak kontrollü olacak önden para göndermeyeceksin.yurtiçi kargo araskargo falan filan kontrollu göderiyoruz diyorlar kargolar önce kontrol ettirmiyorlar parayı veriyorsun sonra kuryeye diyon ben kontrol edicem edersin ama istediğn çıkmazsa kargo geri gidiyor parada gidiyor sen öylece kalıyorsun tutanak tutuyorlar fasa fiso. Aldın mı ptt kargo şubesine kontrollü istiyeceksin pttde kontrol ettiriyorlar kontrolünü yap orjinalligine bak paranı öde kullan ben aldım hiçbir sorun olmadı baya oldum alalı hiç sıkıtı görmedim alırkende dikkatli alın eğer alacak arkadaşlar varsa bana özelden mesaj atsın burdan şimdi firmanın adını vermiyeyim sahibinden.comda çok satan var çok dikkat.- edin paranız boşuna gitmsin

• birde benim cihaz d850 geldi buna costum rom yükledim 4.4.2 idi cloudy 2.5 romu yükledim imei falanda gitmedi 5.0 oldu stock rom yüklemedim acaba yüklesem imei gidermi recovery modda bütün yedekleri aldım stock rom yüklesem imei giderse recovery moddan imei yedeğini kursam aynı imeiyi tekrar kullanabilirmiyim acaba ?
  • quote:

birde benim cihaz d850 geldi buna costum rom yükledim 4.4.2 idi cloudy 2.5 romu yükledim imei falanda gitmedi 5.0 oldu stock rom yüklemedim acaba yüklesem imei gidermi recovery modda bütün yedekleri aldım stock rom yüklesem imei giderse recovery moddan imei yedeğini kursam aynı imeiyi tekrar kullanabilirmiyim acaba ?

d855de versiyon düşürdümde yükselttimde imei gitmedi merak etmeyin
  • klon imeili olanımı?
    paranı alabilirsen ben sana güvenilir bir yer söylerim ptt ye kontrollü bir şekilde gönderir sende kontrol edersin beğenmezsen para vermiyorsun ptt kargo öyle 3 tane aldım ben hepsinde de ptt kargo ile kontrol ettim paramı verdim cihazı aldım sıkıntı yok
    ben alırken 30 yeri aramışımdır güvenilirlik açısından yurtiçi aras kontrol ettirtmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.