Şimdi Ara

Sahibinden.com'da Görülmemiş Çat Kapı Dolandırıcılık Eşkal video'lu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
5
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun, ekşici bi arkadaş ekşide başlık açabilirse daha çabuk çözülür gibime geliyor
  • Yok artık bu nedir adam ayak üstü soymuş soğana çevirmiş hocam. Çok geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş geçmiş olsunda şu hırsızın cesaretine helal olsun dedim içimden ne yalan söyliyim ulan bi adam bu kadar soğukkanlı nasıl olabilir. Adam bi laptop için ne ekşınlar yapmış prison break 5.sezona koy hapisaneyi boşaltır yemin ediyorum
  • Film senaryosu resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle çok geçmiş olsun,inşallah iyi sonuç elde edersiniz

Bizde telefon satıyorduk bir zamanlar.Bir gün benimde kapımı çaldı sıradan bi müşteri,içeride bakmak istedi cihaza.Tamam dedim aldık içeri bunu.Tipi falan bi huylandırdı beni bi iş var dedim bu herifte.Salona geçip telefona bakmaya gittiği gibi arkasından kapıyı altlı üstlü kitledim,cebime attım anahtarları.Tam ben telefonun kutusunu getiriyim derken Çelik kapı kolunun pat güm açılmaya çalışıldığını duydum.

Evde 3 arkadaştık babam da vardı.Bi güzel dövdük şerefsizi ağzı burnu yamulunca götürdük karakola.Hemen nezarete aldılar,sonra kaç ay hatırlayamıyorum hapis cezası almıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopster -- 29 Mayıs 2016; 15:16:55 >
  • apple olsa çalamazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 29 Mayıs 2016; 12:53:03 >
  • izmir
  • Yok zaten olay büyümüş bide utanmadan eve dalıp laptopu alması ilginç tam gamsız.

• Artık hiçbir şey kanıtlayamazsın geçmiş olsun çok temiz çalışmış her şey planlı... internet çok tehlikleli, olabildiğince kimliği gizli tutmak lazım ve şunu da soyliyim bu seçmenlerin bilgilerinin sızdırılması yeni olay değil birkaç yıl önce de DEVLETİN sitesindeki bir açık sayesinde adres dahil bütün bilgilere kimlik no ile ulaşılabiliyordu.

• oha lan adam yasal yolla hırsızlık yapmış. bulsan bile bu adama elden verdim parayı dese yine yırtar polisten. geçmiş olsun hocam.
  • Temiz çalışma değil polis karakola çağırmasına rağmen eve gidip laptopu alıp kaçıyor, artı telefon konuşmaları var, manav var şahit olarak, sonuçta elden verdim diye yazdığım kağıdı da çalıyor yani yakalanirsaki (polis bulunur diyor ne kadar doğru göreceğiz) yan basti. Artı izmir emniyet müdür şubede tanıdık var, Eşkali Oraya da verdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsini okudum hicbirsey anlamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Hepsini okudum hicbirsey anlamadim

Adam baya bi zeki dolandirici ben bunu anladim sadece

• Gecmis olsun, nerden buluyorlar bunlar bu ozguveni, cesareti anlayamiyorum.. bari iyi birsey icin olsa diyecem ugrastigi seyde hirsizlik, dolandiriciliktan baska birsey degil

• gecmis olsun utanmaz herife bak tipindede pek oyle bir hava yok aslinda

• gecmis olsun hocam. anilarim depresti
  • Benim kafama yatmayan durum şu. Biraz şansa almış gibi. Hadi imzalattı kaçtı. O kağıtla ne gibi bir işlem yapabilirdi. Sen evde olsan yada babanın telefonu yanında olsa yada babanın olaydan haberi olsa o çocuğu orda döve döve öldürürdü. Nasıl bir cesaretle eve gelmiş inanamadım cidden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır satış yapıyorsun ama daha uyanık olamamışsın.
    Esnaflık kolay degil. Hemen tokatlarlar.

Geçmiş olsun. Buyuk dersler cıkartmışsındır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trajikomik.

• Temiz bir dövüp polisi aramışsızdır umarım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.