Şimdi Ara

Sahibinden.com’a rekor teklif! [Güncellendi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
10.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar parayı veren olurmu bilemiyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Şubat 2019; 16:52:2 >
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Ülkenin piyasası okadar ucuzladımı ya
  • sen venezuelladan firma ws alırmısın ? benim görüşüm ürün şuanda ederinin çok altında hazır ucuzken alalım yarın ertesi gün satarız nasılsa bi şekilde bu tl değerlenecek ya faizlerle yada imf ws ile dolar tl düşecek o zamanda sahibindencomun yabancı girişimcileri kaçiyeah derler ws ws ama sahibindeni tebrik etmek lazım ne kadar boktan bi ülke olsakta adamlar bokun içinden altın çıkarmayı bilmiş
  • trnkttc T kullanıcısına yanıt
    adamlar alıp türkide ihracatlarını rahat yapacaklar olay bu
  • Satılsın oğlum, alt tarafı Web sitesi değil mi. Yenisini açarız
    Yeni açacağın sitenin full reklamını yaptırt, ilk 2 sene tamamiyle ücretsiz olsun. Pıtır pıtır sahibinden kullanıcıları akar o tarafa. 5 milyar dolara bir web sitesini satmayan enayidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalanmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olabilir ama bu parayı nerde neye kullanacağına karar vermiş midir suan en doğruzaman mi onlarda ekonomistlerin isi

• Verilen teklifin kur orani kadar carpilmasi ile tekrardan fiyatlandirilmasi gerekir! ...

• classf2re kullanıcısına yanıt
    katılmamak elde değil...haberi ilk okuduğumda aynı şeyi mırıldandım...

• güncellendi derken, başlığa yanlan haber yazabilirsin
  • 4.8e hemen satılsın.

• haberi kendileri çıkartırdılar bence bu fiyata satarız gibi

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Kardeş keşke öyle olsaydı ,

Adamlar satış sözleşmesine şirket hissedarları ve/veya çalışanları 10 sene benzeri bir işletme kuramaz şartı koyuyor...

iyi forumlar.
  • Trendyol satilali 1 sene bile olmadi eski degil ve 728 milyon dolara satildi. Sahibinden nasil o kadar fazla ediyor?

• 3milyar dolari devlet vergi diye alır :)

• Sahibinden.com’un global bir marka olma ihtimali hic yok bosuna mesaj kasmayin..

• sahibinden ve globallik dünyada alışveriş sitesi kalmadı, emlak sitesi kalmadı sahibindene kalındı aynen. globale açılmak bakkal açmaya benzemez, kusura bakmayın ama o işleri becerecek adamlar olsaydı zaten olmuştu. böyle bi teklif verildiğinide zannetmiyorum, kim ne yapsın TR içinde kalmış alım satım sitesini, hele hele 4.8 milyara. geçiniz
  • ulkemizde sahibinden.com tekel gibi bisey. teklif yeterli degil bence

• 4,8 milyar dolar ? Güldürmeyin adamı ya, kaç senede geri dönecek o para ? Yalan haberdir

• Teklif yeterli değil diyenlere neremle gülsem bilemiyorum. Neye göre kime göre yeterli değil, mantıklı bir analiz yapsanız da bizde öğrensek.
    Yabancı şirket, kendisi Türkiye’de yeni bir e-ticaret sitesi kurup üye olana hediye para, ilan koyana hediye para verse 5 milyar dolardan çok daha ucuza maliyetle Sahibnden’i sollar geçer. Şaka mısınız siz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.