Şimdi Ara

Sahibinden aldığım araçta sürekli arıza! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hala daha usta tavsiyesi verenler var adam zaten dunyanin masrafini yapmis daha ne kadar para harcayacak bu kulusture araba zaten 15.000 20.000 tl 10.000 tl harcamistir daha bi 10.000 daha mi harcasin araba 50.000 tl ye gelecek ne anladim bu isten

Hocam uce bese bakmadan o araci satin para verip bela satin almissiniz resmen yeni arac alirkende expertize ve duzgun bir ustaya gosterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Ateistten mal.alirim , muslumandan almam.

Alıntıları Göster
    zırlarsın sonra...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Ben araya gireyim. 2.4 D5'ler şahsi fikrimce piyasada yüksek km'de rahatla alınacak ender sayıdaki dizel motorlardan birisidir. Tek bir şartla, kasaplar tarafından kurcalanmamış olacak.
    2.4 D5 motor sadece araçlarda değil Volvo Penta markası altında deniz motoru olarak da kullanılıyor (botlarda vs.). Yani üzerinde çalışılmış ve oldukça dayanıklı bir motor. Turbosu enjektörleri vs. de bir hayli uzun süre problemsiz gider.
    Fakat, dediğim gibi bu motorlardan anlamayan birisinin eli değmişse ve batırdıysa yapacak pek bir şey kalmıyor. Bundan sebep eğer böyle bir araç bakıyorsanız mutlaka volvo ustasına (özel servislerde) her tarafını detaylıca kontrol ettirin.
    @Polestar191 hocam dizel motorlarda son derece tecrübeli o daha da ayrıntılı bilgi verebilir arıza-masraf konusunda.
  • Hocam bu devirde tanıdıktan araba alacaksın. Ben tanıdığımdan aldım 3 ay önce. Araç sahibi dedi ki arabada hiçbir sıkıntı yok dedi sadece arabanın direksyonunu olduğu yerde dönderirsen keçesinden bi tıkırtı geliyo ben de yeni farkettim dedi onu da fiyattan keserim dedi. Dediğini de yaptı ben de gittim sıkıntıyı giderdim. Sorunsuz bir şekilde biniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesipikmin

zırlarsın sonra...

Alıntıları Göster
    ya bak işine arap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor yaptırdığınız aracın hortumları kontrol edilmeliydi.

Marş motoru olabilir, elektrik aksamı ( motoru yapan kaynaklı da) olabilir.

Motor yapılan arabada Silindir kapağı sorun çıkarmaz.

Alırken arızalı araç almış olabilirsiniz ama ilk motor yaptırdığınızda hemen hepsi düzelmeliydi.

Geçmiş olsun.
  • Geömiş olsun. Yapılabilecek en güzel şey şuan için aracı tamir ettirip kullanmak.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.