Şimdi Ara

Sahdow of Tomb Raider HATA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bütün sistemim güncel

Sahdow of Tomb Raider HATA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 29 Kasım 2020; 9:18:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reception47

Bu mesaj silindi.

Bileşenlerimden sadece işlemci 4.3ghz oc edilmiş durumda bellekler kendiliğinden 3600mhz de çalılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan ozgurpala arkadaşımız 5600xt ile bu hataları alıyordu kartı bozuk çıktı sizde de öyle olabilir.

Zaman ayırıp detaylıca anlattığı mesajının linkini bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146669759

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 30 Kasım 2020; 6:6:31 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Anladım hocam ama sorun ekran kartında bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Forumdan ozgurpala arkadaşımız 5600xt ile bu hataları alıyordu kartı bozuk çıktı sizde de öyle olabilir.

Zaman ayırıp detaylıca anlattığı mesajının linkini bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146669759

Hocam ona da incehesap satmış baktım şimdi ben de incehesaptan aldım kartı ama bu kadar benzerlik kurup aynı sorunu yaşamak istemem dediği gibi ben aldıktan sonra da kart üzerine 1000tl koydu garantiden para iadesi hiç bir işimi görmez yenisini verseler de sıkıntı 20 gün ekran kartsız pc açılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 29 Kasım 2020; 14:18:26 >
  • Redshift kullanıcısına yanıt

Bozuksa kart ne yapacaksın başka ?

Sistem default yap bios cmos clear yani.. Ramleri soldan sağa 2. ve 4. slotlara takın xmp açın ramler için uefi moda geçirip son sürüm windows ile bir format atın bakın bir ve çift ayrı güç kablosu yapın ekran kartını düzelmiyorsa garantilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 30 Kasım 2020; 5:32:33 >
  • quote:

Bozuksa kart ne yapacaksın başka ?

Sistem default yap bios cmos clear yani.. Ramleri soldan sağa 2. ve 4. slotlara takın xmp açın ramler için uefi moda geçirip son sürüm windows ile bir format atın bakın bir ve çift ayrı güç kablosu yapın ekran kartını düzelmiyorsa garantilik.

Doğru söylüyorsunuz hocam daha önce de saatlerce oyun oynadım ilk defa bu oyunda hata verdi bir kaç şans daha verip devam edicem olmazsa direk garanti

Onda da aylarca sorunsuz çalışmış sonra bozulmuş kendiliğinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 29 Kasım 2020; 14:25:20 >
  • quote:

Onda da aylarca sorunsuz çalışmış sonra bozulmuş kendiliğinden.

O zaman tablo az buçuk netleşti hocam :(

oyunu çıktığı gün aldım 3 ayrı kart hepsi nvidia ve kaç sürücü çıktıysa hiçbirinde sorun yaşamadım ta ki dlss 2.0 destekli ilk sürücü gelene kadar.dlss seçersem ben de o hatayı alıyordum.hatta foruma oyuna yama gelmesi lazım demiştim.artık gelmiş mi ne olmuş şimdi sorun yok.sende amd var ama fidelty fx seçiyorsun belki de ya da bir şekilde korsan falan da oynuyorsan bu oyunun grafik olayı bozuk.eski sürücü dene kartın bozuk değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

oyunu çıktığı gün aldım 3 ayrı kart hepsi nvidia ve kaç sürücü çıktıysa hiçbirinde sorun yaşamadım ta ki dlss 2.0 destekli ilk sürücü gelene kadar.dlss seçersem ben de o hatayı alıyordum.hatta foruma oyuna yama gelmesi lazım demiştim.artık gelmiş mi ne olmuş şimdi sorun yok.sende amd var ama fidelty fx seçiyorsun belki de ya da bir şekilde korsan falan da oynuyorsan bu oyunun grafik olayı bozuk.eski sürücü dene kartın bozuk değil.

steamdan oynuyorum hocam dediğiniz gibi olabilir. sürücüm whql değil beta sürücü bir öncekine dönsem iyi olacak

• quote:

Bu mesaj silindi.

evet sadece o oyunda hata verdi hocam kart normal bence de :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.