Şimdi Ara

Sahaya yabancı madde atan magandaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakalayıp oradaki 50 bin kişinin bunları linç etmesi gerekiyor. Koskoca bir camianın kaderiyle oynamakla kalmayıp ülkeyi kaosa sürükleyip dış basına rezil ediyor bu hainler. Eminim bunları yapanlar stadtakilerin yüzde 1 i bile değildir.

• dostum isa'dan önce yazdın bu yorumu sanırım yıl 2018 uyandırayım. linç ne kardeşim? ne kadar karanlık fikirlere sahipsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani uzun zamandır Kadıköy'de bu denli sahaya bir şey atılan başka bir maç hatırlamıyorum yıllardan bu yana. Yanlışım varsa rica ediyorum hatırlatın.
    Bugün sanki kasıtlı yapıldı gibi geldi bana tüm bunlar.
    En az 10 maç gelir diye düşünüyorum, gerçekten anlam verebilmek çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: natnops

dostum isa'dan önce yazdın bu yorumu sanırım yıl 2018 uyandırayım. linç ne kardeşim? ne kadar karanlık fikirlere sahipsiniz.
    pembe yanaklı tonton kardeşim tamam sen haklısın çiçek verelim onlara bi daha böyle yapmazlar
  • Skor avantajı bizde, rakip 10 kişi kalmış, zaman senin lehine ilerliyor, FB taraftarı neden olay çıkarmak istesin ki?

Neresinden bakarsam bakayım pek akla yatar tarafı yok...

Son yıllarda gerek siyasal gerekse spor alanında hepimizi komplo teoristi yaptılar.

Keşke Fenerbahçe olarak bizim kulübü kapatsalar da tüm Türkiye rahat etse.

Şamar oğlanına çevirdiler koskoca camiayı ve bu kulübün Atatürk sevgisinden dolayı hangi şer odaklarının hedefinde olduğunu tahmin etmek de güç değil...

Sözde şike komposuyla ele geçirmeye çalıştılar direkten döndü, otobüsü kurşunladılar hala faili meçhul, sportif alanda oluşan mali kayıplar cabası ve bugün de ortada ciddi bir sebep yokken, hikayeden bir kupa için, her türlü avantaj sendeyken nasıl oluyorsa kendinden geçen FB taraftarları sahaya çakmak, para vs atıyor, maçı sabote ediyor.

• Ortadoğu ve linç kültürü? Türk Kanunlarında yok bunlar.

• linç etmeye gerek yok. Müsabaka seyirden men edeceksin bitti gitti. maç esnasında karakol'da bekleyecek ne maçı tv'den izleyecek ne de stad'dan izleyecek. bak bir daha kimse yapabiliyor mu.
  • Aslında bu maç,Gs'ın meşhur sulu derbisine benziyor.Yani ortada yönetim harici bir düşman yok,taraftar maçı tabiri caizse sezon finali olarak görmüş,o stadı kapattırmak için gelmişGenelde büyük bir maç seçilir bu iş için,kısmet Bjk dek geldi.Üstlerine alınmalarına gerek yok yaniLa maçın daha başı,adam korner atıyor,madde yağıyor,hadi ilkinde attın falan,ikinci üçüncü falan baktım ki,taraftarın bu maçı bitirmeyeceği belli oldu tamamen.Tahrik falan hikaye.Hiç mi tahrik olmadı o taraftar şimdiye kadar?Zaten rakip 10 kişi kalmış,kaldı ki büyük ihtimal finale çıkan taraf sen olacaksın,niye tahrik olasın,tahrik edersin en fazla?Ha hazır stadı kapattırıyoruz,ahanda şenol hoca ve tolga,şunları da aradan çıkartalım demiş olabilirler mi?Bence çok mümkün.Şenol hocaya geçmiş olsun,yaptığımız yanımıza kalmasın,kaç maç gerekiyorsa o kadar ceza verilsin,tahrik diye bir şey yok,yapılanın cezasını çekmek lazım.Adamların kafasına atılmadık cisim bırakılmadı,kepazelik diz boyuydu.hepsine tekrardan geçmiş olsun.Ofsaytı bile başka bir açıdan gösteremeyen yayıncı kuruluşta,başka görüntüler var mıdır bilinmez ama,tek tek tespit edilmeli o kişiler.Nereden baksan rezillik hakkaten la,ha ben eğlendim ekran başında ama,hoş değildi yani

En hafif tabirle,Fb'yi sevmeyen,her Fb maçında değişik duyguların insanı olan hocada,duygularının karşılıksız olduğunu sanmaktan vazgeçse daha iyi olur galiba.

• Hiç hümanistlik kasmayın.

Orada ve diğer maçlarda cisim atanlara en ağır cezaları vereceksin.

Bunu sadece 1 sene yap sonraki sene bakalım kağıt bile atılacak mı sahaya ?

2 3 amacı belli olmayan parazit yüzünden Fenerbahçe adına leke geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Bu mesaj silindi.
    Bir yandan haklısın, ama bizimkiler de az haltlar yemediler mi zamanında.
    Son 4-5 yıldır yine çok daha iyi gibi görünüyoruz, ama ciddi travma yaşamadık ondandır belki de.
    Çünkü ya şampiyon olduk, ya da kendi kadro kalitesizliğimizden erkenden havlu attık.
    Yoksa bizim taraftar son yıllarda düzgün görüntü verse de yine de gergin durumlarda belli olmaz yarın bir gün ne olacağı.

Hayır Türkiyede taraftarlık, ne din, ne ırk, ne bölge, ne köken üzerine kurulu değil, birbirinin aynı karakter, tarz, aile, yaşam stili olan 3 farklı kişi 3 farklı takımı tutabiliyor (Hadi Trabzon bir nebze farklı diyelim, ama İstanbul takımları böyle)
    O yüzden onlar neyse biz de aynıyız. Onlarda torbacı var, ama bizde de var.
    Bu iş eğitim, sistem ve caydırıcı ve adil cezalarla çözülebilir sadece.
    Hem klüpler, hem de bu işin başını tuta, yöneten, yönlendiren insanların bu işe önem vermesi gerekiyor.
    Öyle sudan FB'ye 3-5 maç kapatma cezası ver ile kalıcı çözüm olmuyor.

• Ceza gelmezse seneye bu tür olaylar devam eder.Bu sefer bizim kendini bilmezler grubu benzer şeyleri yapar siz de bize yaptınız diye..Sonra Kadıköy de yine ortam gerilir falan filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Skor avantajı bizde, rakip 10 kişi kalmış, zaman senin lehine ilerliyor, FB taraftarı neden olay çıkarmak istesin ki?

Neresinden bakarsam bakayım pek akla yatar tarafı yok...

Son yıllarda gerek siyasal gerekse spor alanında hepimizi komplo teoristi yaptılar.

Keşke Fenerbahçe olarak bizim kulübü kapatsalar da tüm Türkiye rahat etse.

Şamar oğlanına çevirdiler koskoca camiayı ve bu kulübün Atatürk sevgisinden dolayı hangi şer odaklarının hedefinde olduğunu tahmin etmek de güç değil...

Sözde şike komposuyla ele geçirmeye çalıştılar direkten döndü, otobüsü kurşunladılar hala faili meçhul, sportif alanda oluşan mali kayıplar cabası ve bugün de ortada ciddi bir sebep yokken, hikayeden bir kupa için, her türlü avantaj sendeyken nasıl oluyorsa kendinden geçen FB taraftarları sahaya çakmak, para vs atıyor, maçı sabote ediyor.
    Noktasından, vırgulune Aynen katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Noktasından, vırgulune Aynen katılıyorum.

Alıntıları Göster
    Dün akşam rakip olduğumuz halde benzer şeyleri düşündüğümüz için sevindim.

Böyle saçma sapan olaylarla sahaiçi futbol gündeminden uzakta kalmasak belki şimdi Beşiktaş'ın 10 kişiyle Fenerbahçe'yi nasıl elediğini konuşacaktık ki zaten 10'a 11'ken de birşeyler üretmeye çalışan takım açık olarak Beşiktaş'tı.

Umarım bir daha bu tip sabotajlara hiçbir kulüp maruz kalmaz ancak maalesef bu örgüt toplumun sinir uçlarına basmak için her türlü zaafiyeti koz olarak kullanıyor. Ben dün akşam da bunun bir benzerinin yaşandığını düşünüyorum.

Fenerbahçe taraftarının sahaya birşeyler atmak için gerçekten sebebi olsa (tabiki hiçbirşey sebep olmamalı ancak haksız kırmızı kart görürsün, bariz hakem hatalarıyla skor ve tur rakip lehine döner, saha içinde futbolcular bariz şekilde provokasyon peşinde koşar) anlarım ve milad olacak cezalar verilsin ve bundan sonrası için ölçü olsun diyeceğim ama öyle birşey de yok.

Bu ülkede olan biten hiçbirşeye artık akıl sır erdiremediğim için, dün akşamki olaylarda da benim için yerine oturmayan büyük taşlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Dün akşam rakip olduğumuz halde benzer şeyleri düşündüğümüz için sevindim.

Böyle saçma sapan olaylarla sahaiçi futbol gündeminden uzakta kalmasak belki şimdi Beşiktaş'ın 10 kişiyle Fenerbahçe'yi nasıl elediğini konuşacaktık ki zaten 10'a 11'ken de birşeyler üretmeye çalışan takım açık olarak Beşiktaş'tı.

Umarım bir daha bu tip sabotajlara hiçbir kulüp maruz kalmaz ancak maalesef bu örgüt toplumun sinir uçlarına basmak için her türlü zaafiyeti koz olarak kullanıyor. Ben dün akşam da bunun bir benzerinin yaşandığını düşünüyorum.

Fenerbahçe taraftarının sahaya birşeyler atmak için gerçekten sebebi olsa (tabiki hiçbirşey sebep olmamalı ancak haksız kırmızı kart görürsün, bariz hakem hatalarıyla skor ve tur rakip lehine döner, saha içinde futbolcular bariz şekilde provokasyon peşinde koşar) anlarım ve milad olacak cezalar verilsin ve bundan sonrası için ölçü olsun diyeceğim ama öyle birşey de yok.

Bu ülkede olan biten hiçbirşeye artık akıl sır erdiremediğim için, dün akşamki olaylarda da benim için yerine oturmayan büyük taşlar var.

Alıntıları Göster
    Bır mac yuzunden kendını kaybeden ınsanlara anlam veremıyorum. Cevremdeki herkes benı fanatık Besıktas'lı olarak bılır. Yenılgıyı bırak berabere kaldıgımız hafta gazete, tv, net hıc bır spor haberını okumam, izlemem.. Yalan soylemıyım tek basıma mac ızlerkekn kufurde ederım.. Ama topluluk ıcınde ozellıkle kadınların olabılecegı ortamda asla agzımdan kufur vs.. cıkmaz. Gelelım düne.. Dunden berı 100lerce mesaj okudum.. Herkes bırbırıne hakaret, kufur edıyor.. Bazıları gaza gelmıs madde madde acıklıyorum dıyor saka gıbı ya.. Ben dunden berı hıc bır yerde tek kelıme bır sey yazmadım. Bır tek sızın yorumunuzun altına bır seyler yazdım. Cunku akıl mantık var.. Tur senın elınde, ustelık 10 kısı kalmıs rakıp.. Tamam bızım staddakı maclardan dolayı gergın taraftar. Ama kendı takımına dusman olsan, ancak bu kadar zarar verebılırsın. Daha 2dk ıtıbaren sahaya yabancı maddeler atmalar vs.. Senol Gunes'ın basına gelenler.. bu ıslerde kesınlıkle bırılerın tezgahı oldugunu dusunuyorum. Cunku olaylara karısan kısıler bılet alıp stada gelebılıyorsa en azından bellı bır IQ ortalamasına sahıp olduklarını gosterır. Bu ıs tezgah degılse adamın mercımek tanesı kadar beynı olması gerekır. Bızım bır derbıde 1453 Kartallar dıye bır grup turedı.. Macın ortasında sahaya daldı.. Besıktas guzel bır ceza aldı. Adamlar garıptır bır daha ortaya cıkmadı. Cunku mısyonlarını tamamladılar..
    Fenerbahce'nın kumpas davası, 3 temmuz surecı bunları kımlerın tezgahladıgını bılıyoruz.. O donemde Azız Yıldırımı sevmeme ragmen cevremdekılere baya bır savunmustum. Ozellıkle Galatasaraylılara karsı!! Fenerbahce hala bunun zararını cekıyor.. Bızıde bu ısın ıcıne cekeceklerdı kupa muhabbetıne nasıl sıyrıldık hatırlamıyorum.. Oha dusumdunde cıdden hatırlamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.