Şimdi Ara

Sagopa Kajmer (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
18
Favori
145.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni şarkılarını merakla bekliyorum.
  • Ya anlamıyorum arkadaş. Adamı bu kadar eleştirmişsiniz din konusunda. Bu ülkede insanın dinine bakılarak mı müzik dinleniyor. Para köpeği demişler. Başka ne için yapacak adam? Baba hayrına mı ?
    Önceliği para kazanmak olacak tabi.
    Bunu iğrenç bir biçimde yapmıştır belki olabilir. O zaman sende gider korsan alırsın para kazandırmak istemiyosan adama.
    Bence türkiyede ki sayılı söz yazarlarından biri bu adam. Ve evet rap i bırakınca türkiyede rapin cenazesi kalkacak.
    İnsanları din veya düşünceleriyle yargılamaktan vazgeçin artık!
    Yabancı insanlar uyuşturucu alır, her türlü pisliği yapar sorun olmaz. Üstüne bide müslüman değiller. Ama konu onlar olunca bi sıkıntı olmaz.
    Sadece türk insanı sorun. Illa müslüman olmak zorunda sanki. Illa allaha inanmak zorunda.
    Bu düşüncelerden kurtulun artık. Müziği müzik için dinleyin kişilikler için değil!

• Ustad yunus abimizden başkası dinlenmez "sago hadi gazla"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senelerdir dinliyorum dinlemeye devam.Sagopa kajmer tişörtü satan yer bilen varmı alacam

• Arkadaslar ustadın yeni albümü pesimist ep 7 ne zaman çıkar?

• sago candır gerisi heyecandır ekle hocam
  • Hocam niye bizi yazmıyon bizi de yaz

• ekle hocam
  • beyler birşey sormak istiyorum hemenhttps://www.youtube.com/watch?v=6FbGHufxiM4 manzumu mazlum dinledi şarkısındaki melodi hangi türk sanat müsikisine ait bilen bir allahın kulu var mı ?
  • yeni şarkısı bilmiyorum'u dinlediniz mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=4taRZXeH5M4&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 7 Temmuz 2015; 9:05:44 >
  • Leame kullanıcısına yanıt
    Sago 2008 öncesi ve sonrası olarak ayrılıyor.

Eleştirilmesinin nedeni aslında 2008den önceki şarkılarının kusursuz derecede güzel olması. Sagoyu sago yapan şarkılar olması. Kendine has üslubu olması.
    2008den sonra ise ardı ardına kötü şarkıların gelmesi ve yeni tarz arayışlarının başarısız olması tepki yarattı. Aynı tepkiyi ben de veriyorum.

Sago'yu eleştirenlerin büyük çoğunluğu eski sago dinleyicileri. Yeni halini kabullenemedikleri için eleştriyorlar.

Bu benim için de öyle. Playlistimde hala romantizma, kits, bpg albümleri dururken yeni şarkılarından hiçbiri yok.

Leyli, 24, iskeletler diyarı, analiz, vasiyet vs. vs. 10.000inci kez loopta çalarken yeni bir şarkısını bir kez dinleyip kapatıyorum.

Bu kadar sevdiğim bir adamın bu kadar kötüye evrilmesini de eleştiririm arkadaş.

• bunun benzeri i başka var mı ?
  • İhtiyar Heyeti Albümü güzeldir

• İlk mesaj çok güzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlokula giderken almıştım. Duruyor hala.

• Baya garip olmuş. Drop kısmına kadar fena değil hafif Aylak Bakkal veya Süper Sperm havası aldım da drop biraz bozmuş popülarite kokuyor. BeeGee etkisi. Klip de enteresan Sagopa'yı tanıyamadım

Bir de Abrakadabra varmış. Onu dinlememiştim hiç beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 13 Kasım 2015; 16:45:53 >
  • Sagopa'nın hallere hareketlere bak ne kadar da farklı sanki 20 yaşında.

Tanıdığımız bildiğimiz Sagopa değil,bu adam bambaşka biri oldu çıktı.

Ayrıca Beegee ile yaptıkları şarkılar hiç de güzel değil.

Farklı tarz,değişik birşeyler diyolar tamam eyvallah da iyi değil.
  • Son parça vasatın altında. Hemde çok çok altında. Olmamış maalesef.
  • Adam gitgide gençleşiyor ve bu su an içinde bulunduğumuz çağ için son derece önemli bence. İnternet ortamında bir kısım yobaz aaa göbeği açık kız oynatmis tüh yazıklar olsun bu adam çok değişti dese de bence türkçe rap e yeni fikirler getiriyor. Maalesef adamı dini için dinleyen kesimle eskiye özlem duyan kesimden hemen kurtulması gerek üstadın. Yoksa bi yerden sonra onunda şevki kırılacaktır.
    Son şarkıya gelirsem. Bee gee hareketli bir kişilik o yüzden eski eski diye ortalıkta dolaşan insanların bee gee ile olan bi şarkıdan melankoli beklemesin. Nakarat çok basite kaçmış evet o konuda katılıyorum. Ama klip son derece yenilikçi olmuş üstad için. Ve bence siyah cuppe giymek yerine bu şekilde giyinmesi son derece yakışmış kendisine. Karizma resmen. Şarkı da dilimde sürekli tekrar edip durdu. Dinledikce daha da hoşuma gitti. Umarım yeniliğe kapalı insanlara kulak asmaz da bu şekilde yeni şeyler göstermeye devam eder bizlere

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.