Şimdi Ara

Sagopa Kajmer (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.500
Cevap
18
Favori
145.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu videoda koleranın yazdıklarını görünce şok oldum resmen twitter Facebook kullanmadığım için olup bitenden de haberim yoktu
    Bunlar nasıl böyle sapıtıp dinden çıktılar gercekten anlayamadım... Cübbeli Ahmet gibi ehl-i sünnet hocasından sonra edip yüksel ve yaşar nuri gibi insanların itikadını bozmaya çalışan kişilerin peşine düşmeleri gerçekten hayret verici
    Allah Hidayet versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

http://youtu.be/d1ffiFvoSVE

Şu videoda koleranın yazdıklarını görünce şok oldum resmen twitter Facebook kullanmadığım için olup bitenden de haberim yoktu
    Bunlar nasıl böyle sapıtıp dinden çıktılar gercekten anlayamadım... Cübbeli Ahmet gibi ehl-i sünnet hocasından sonra edip yüksel ve yaşar nuri gibi insanların itikadını bozmaya çalışan kişilerin peşine düşmeleri gerçekten hayret verici
    Allah Hidayet versin

Cahillikten başka birşey değil,youtube'dan din öğreniyorlar resmen.

Demek ki inançları sağlam değilmiş..

• dicek çok şey varda ban yemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 2 Ağustos 2014; 15:27:52 >
  • bilemiyorum fazlami buyutuyoruz acaba?
    kim kimin yolundan gidiyorsa gitsin onun hayati onun dusunceleri onun inanci.
    ben zevk aldigim muzige o an dinledigimde yaptigim icinde oldugum dunyadan beni ayiran 4dk'da olsa mutlu olmami iyi seyler dusunduren seyleri dinlerim yaparim vs.
    o muzigi yapanin inandigina dusuncesi umrumda olmaz.

soad'da dinlerim arada bilirsiniz bunlarda turkluge hakaret etmislerdi bir ara.
    dinlendiginiz cogu grup yahudi, hristiyan gibi dinlere inanclara sahipler.

sago asiri musluman gibi gorunuyordu sonradan boyle oldugu icin belkide size garip geldi ama isin gercegi adam ayetleri vs uydurma olarak bahseden birisinin yolundan gitmis olsada bilmem kac senesinden beri dinlediginiz adami 1 kalemde silip atmam dinlemeye devam ederdim ediyorumda.

lutfen yanlis anlamayin size neden boyle yapiyorsunuz vs demiyorum sadece meraktan soruyorum.
  • Başlık değişmiş
  • Vay sago o kadar din ayağı isi götürdün şimdi 180 derece gecis yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senelerce severek dinledim savundum destek oldum , şu sözler kanımı dondurdu , Allah ıslah etsin. Para köpekleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsi son şarkısında baya giydirmiş sagoya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şahsi son şarkısında baya giydirmiş sagoya

şarkıyı mesajdan atsana bi Kolera yazdıklarını kaldırmış galiba bulamadım
  • quote:

Parçanın adı ne ?
  • efkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Sagopa da Kolera da yazdıklarını siliyor,ben de anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Sagopa da Kolera da yazdıklarını siliyor,ben de anlamadım.

Çünkü iş ciddiye bindi , yazdıkları 180 derece dönercesine resmen 10 senedir dinliyorum savunuyorum destekliyorum ama yaptıkları şu hareket beni tamamen soğuttu kendilerinden. "Hadislere yalan diyen şebelekler" diyip şebelek durumuna düşen ve herşeyi paraya vuran iki elemandan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihterimingazi -- 4 Ağustos 2014; 14:10:42 >

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Valla kimin dini nasıldır beni ilgilendirmez. Şarkıları güzel mi ben ona bakarım 2009 yılına kadar olan tüm şarkılarını halen dinlemekteyim. Sonrası benim için bozmuştur.
  • Üzüldüm gerçekten bir zamanlar severek dinlerdim kişiliklerini de begenirdim ama bunlardan sonra dinlemem aşırı sogudum benim için sarkisi güzelse sorun yok diyemiyorum

• Şahsi'nin verse ü bana direk sago ve kolera ya laf ediyor gibi geldi.
    Çünkü bu olaydan sonra çıktı şarkı ayrıca Twitter'da onları takibi bırakmış.
    Biliyorsunuz son albümü Melankolia bandrollü çıkmıştı.
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    İkisi de takipçileri kendi siliyor. Tartışmaya girmiştim bir şey demediğim halde bende engelli kişiler arasındayım.

• edip yüksel mehmet okuyan yaşar nuri öztürk vs diğer kişilerin takiplerini bırakmışlar.. tepkiler karşısında duramadılar demek ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balomer

edip yüksel mehmet okuyan yaşar nuri öztürk vs diğer kişilerin takiplerini bırakmışlar.. tepkiler karşısında duramadılar demek ki ?

Bi anlam ifade eder mi? Soğuttu bi kere kendinden.

• aynen şarkısı geldiği an değiştiriyorum yeni eski hepsini
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.