Şimdi Ara

Sağlıklı Yatak Tavsiyesi İstiyorum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim çakyattan bozma yatağımda hergün sırt ağrıları ile uyanıyorum. Bana güzel bir yatak tavsiye edebilecek olan arkadaşlar var mı? Kendileri kullanmış olanların özellikle yorumlarını merak ediyorum. Kabaca biliyorsanız fiyatını da yazabilirsiniz. Çok ta güzel olur. Tşk şimdiden.

• benimde sırtım ağrıyordu 2 hafta önce istikbalin optimal model yatağından aldım şimdi çok rahat yatıyorum. 200*160 yatak + baza + yatak başlığı + 2 yastık + yatak koruyucu 900 TL
  • Bir zahmet arama yaparsan ilgili birçok konu bulursun...
  • @ozgur can
    teşekkür ederim şimdi araştırıyorum.sağol.
    @bobita
    kusura bakma hocam. Bu konuda bir topic açılmış olabileceğini düşünmediğimden direkt yazdım.
  • Özgürcan senin yatağı arştırdım. Güzel görünüyor ancak şikayetvarda birkaç şikayet gördüm.
    Genelde çökme yapıyor diyorlar. Özellikle iki kişi sağlı sollu yatınca kenarların çöküp ortanın tümsek kaldığından bahsetmişler. Sende var mı böyle bir sorun?

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

benimde sırtım ağrıyordu 2 hafta önce istikbalin optimal model yatağından aldım şimdi çok rahat yatıyorum. 200*160 yatak + baza + yatak başlığı + 2 yastık + yatak koruyucu 900 TL
  • Yataş prestige latex.
    On numaradır.
    Daha önce hiç yatmamışım dersin.
  • dur bakayım bunu da araştırayım sağol Taner.
  • arkadaşım bizzat fabrikada visko mudur nedir onu gördüm belime koydum yok böyle birşey paraya kıy onu al derim
  • Bende yatak alacağım ve çok araştırdım,hem yatak hem de fiyat olarak aşağıda ki linki tavsiye edebilirim.
    Visko yatak ve 160*200 boyutunda

http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?ty=1&pTopCategoryId=3005&pCategoryId=3312&pSubCategoryId=3312&pBrandId=472045&pInstanceId=1199172
  • Sizin gibi biz de saglikli bir yatak icin epey bi arastirma yaptik. Sonunda gidip ViscoLove'in Outlast modelinden aldik. Bize iki tane de visco yastik hediye ettiler. Aslinda daha önce girip buraya yazacaktim ama bu konuda iyice tecrübe kazanmadan birsey söylemenin dogru olmayacagini düsündüm. Simdi artik güvenle tavsiye edebilirm. Biz 2010 Eylülünde evlendik. Aradan geçen 5 ay sonunda şunu rahatlikla söyleyebilirm ki kesinlikle dogru bir tercih yapmisiz. Sabah ise gitmek icin uyandiginizda o kadar dinlenmis ve hafiflemis olarak kalkiyorsunuz ki önceki günden kalan bütün yorgunluklar sizi terk etmis oluyo. Hatta bazen sabahin besinde 4-5 saatlik bi uykudan kendiligimden uyandigimda uykumu coktan aldigimi hissediyorum. Visco Love almadan önce diger markalarin da (is..., yat... gibi) Visco yataklarini arastirdik ama gidip kendiniz de bizzat incelerseniz göreceksiniz ki digerleri ViscoLove'in viscosu kadar kaliteli degil.

• Arkadaşlar merhaba;
    Ben de çift kişilik yatak satın almayı düşünüyorum. Fakat visco ile lateks yataklar arasında kaldım. Araştırdığım kadarı ile lateks kauçuk ağacından elde edilen doğal bir malzeme. Visco ise nasa tarafından bulunduğu söyleniyor. İkisinin de olumlu ve olumsuz taraflarını söylecek olan varsa çok memnun olurum.
  • Merhabalar,

ViscoPlusmodel yatak düşünebilirsiniz. Tam ortopedik ve visco yapısıyla üstün uyku performansı sunmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

Merhabalar,

ViscoPlusmodel yatak düşünebilirsiniz. Tam ortopedik ve visco yapısıyla üstün uyku performansı sunmaktadır.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Lakin ben Bellone Viscojel Fresh satın aldım. İnanır mısınız daha önce yattığım yataklar yatak değilmiş, Uyuduğumun uyku olduğunu anladım. İnanılmaz rahat ve konforlu. Herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 777_E

quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

Merhabalar,

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Lakin ben Bellone Viscojel Fresh satın aldım. İnanır mısınız daha önce yattığım yataklar yatak değilmiş, Uyuduğumun uyku olduğunu anladım. İnanılmaz rahat ve konforlu. Herkese tavsiye ederim.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.