Şimdi Ara

Sağlıklı Yaşam'ın Zenginlere Göre Olduğunu Anladım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendime bakayım, Fitness'a yazılayım dedim ama iş beslenmeye gelince tüm hevesim kaçtı.

Hazır gıda yeme (salam, sucuk, sosis vs), karbonhidrat azalt, protein ağırlıklı beslen..

Her gün yemem gereken tavuğunu, sebzesini, meyvesini vs hesaplayınca psikolojim bozuldu.

Önceden ne rahattım. Normal sıvı yağ yada margarin bile kullanamıyorum. Zeytinyağ kullanmam gerekiyor. Onunda fiyatı malum..

Ölelim mi napalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 23 Temmuz 2017; 17:56:28 >

• Nickiniz gibi olun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: II.Leopold

Nickiniz gibi olun hocam

2 gündür zararlı şeyler tüketmemek için aç kaldım. en ucuz yoğurtla bastırıyorum açlığımı.

Psikolojim bozuldu. Sürekli sağlıklı şeyleri araştırıp liste çıkarıyorum. Kendime uydurmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 23 Temmuz 2017; 18:0:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Nickiniz gibi olun hocam

2 gündür zararlı şeyler tüketmemek için aç kaldım. en ucuz yoğurtla bastırıyorum açlığımı.

En ucuz yoğurt da zararlı yalnız hocam . Sağlık da parayla mutluluk da.

• Aylik en kotu 3000 tl kazanman lazim bu sporu yapabilmek icin

O salonlarda kasli ultra kasli olan sporcular zengin olduklarindan kasli

Steroid bolan molanlar pahali hormonlar bunlarin yaninda bcca ve kretein de kullaniuorlar arjin gulutamin vs vs bi dunya sey kullaniyorlar zayifliktan kasli olmak daha fazla para gerektiriyor.

Kiloluyken zayiflayip kaslanmak daha ucuza mal oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lınc

Aylik en kotu 3000 tl kazanman lazim bu sporu yapabilmek icin

O salonlarda kasli ultra kasli olan sporcular zengin olduklarindan kasli

Steroid bolan molanlar pahali hormonlar bunlarin yaninda bcca ve kretein de kullaniuorlar arjin gulutamin vs vs bi dunya sey kullaniyorlar zayifliktan kasli olmak daha fazla para gerektiriyor.

Kiloluyken zayiflayip kaslanmak daha ucuza mal oluyor

Bırakayım mı şimdi fitness'ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 23 Temmuz 2017; 18:7:36 >
  • quote:

quote:

quote:

Nickiniz gibi olun hocam

En ucuz yoğurt da zararlı yalnız hocam . Sağlık da parayla mutluluk da.

Orasıda öyle. Yine sağlıklı olsun ama ucuza getirteyim diyorsun. Bim yada türevi yerlere de kalitesiz,zararlı diyorlar. illa en iyi marka olacak.
  • Valla kardeş spor sağlıklı yaşam vırt zırt demişsin , yememiş beslenmeye suç atmışsın. Mr olimpia ya katılmayacaksan günde 300 gr tavuk sabah kahvaltısı peynir yumurta ara öğünlerde 2 tam ceviz 1 muz sana yeter şimdi gelelim hesaba ..

Az önce Bimden tavuk göğüs aldım 600gr 8TL filandı 300 ünü bu gün yerim 4 Tl 1 muz 75 kr 2 ceviz 50 kr 4 yumurta 75 kr 200 gr peynir 2 TL 8-9 lira günlük beslenmeme harcadıpım para. Meyve sebzeyi zaten pazardan alıyoruz spor yapsakta yapmasakta..

Salona yazıldığım gün sigarayı bıraktım içmiş olsam 13 TL idi sigara günde 5 TL kârdayım vücudumda 1 senede gayet sağlam oldu. uzun lafın kısası bahane aramayı yada sporu bırak :)

al buda sana motivasyon olsun , 1 senedir hem günde 12 saat çalışıp tek başıma ev geçindiriyorum hemde sporumu yapıyorum . Giydiğim tshirt yakışıyor , kendimi daha kuvvetli hissediyorum , her gün sabah yataktan zorla kalkmaktansa tertemiz bir zihinle bi an önce ilk öğünümü yemek için kalkıyorum ve işe koyuluyorum.

• Çok zararlı şeyler yeme, düzenli ve saatlere uygun beslen, yeter. Öyle en pahalı etleri almana gerek yok, arada haşlanmış patates falan da yiyebilirsin, ciddiyim.

Sporu da aksatma. Ben bile bu kilolu halimde durmadan çalışıyorum, cardio da yapmam gerekiyor gerçi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Living Toy

Çok zararlı şeyler yeme, düzenli ve saatlere uygun beslen, yeter. Öyle en pahalı etleri almana gerek yok, arada haşlanmış patates falan da yiyebilirsin, ciddiyim.

Sporu da aksatma. Ben bile bu kilolu halimde durmadan çalışıyorum, cardio da yapmam gerekiyor gerçi.

Bende şuan da cardio çalışıyorum. Kilolu değilimde göbek var.

1 Haftadır çikolata, bisküvi tarzında hiçbir şeyi ağzıma sürmedim. Önceden kola bağımlısıyken şimdi su dışında içecek bile içmiyorum.

Zararlı şeyleri tamamen bıraktım ama şuan da beynim yanmış durumda. Mesela yıllardan beri hep margarin yada ayçiçek yağı falan kullanırız. Şimdi yemek yapıcam ama korkudan bunları bile kullanamıyorum. Binbir tane şey okudum. Tereyağı ve zeytin yağı alayım diyorsun. Onunda ucuzlarına zararlı diyorlar. İlla en pahalısı olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 23 Temmuz 2017; 18:25:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Living Toy

Çok zararlı şeyler yeme, düzenli ve saatlere uygun beslen, yeter. Öyle en pahalı etleri almana gerek yok, arada haşlanmış patates falan da yiyebilirsin, ciddiyim.

Bende şuan da cardio çalışıyorum. Kilolu değilimde göbek var.

1 Haftadır çikolata, bisküvi tarzında hiçbir şeyi ağzıma sürmedim. Önceden kola bağımlısıyken şimdi su dışında içecek bile içmiyorum.

Zararlı şeyleri tamamen bıraktım ama şuan da beynim yanmış durumda. Mesela yıllardan beri hep margarin yada ayçiçek yağı falan kullanırız. Şimdi yemek yapıcam ama korkudan bunları bile kullanamıyorum. Binbir tane şey okudum. Tereyağı ve zeytin yağı alayım diyorsun. Onunda ucuzlarına zararlı diyorlar. İlla en pahalısı olacak..

Ben de Zeytin Yağı dışında kullanmıyorum.

• Ton baliği 5-10tl,tavuk ciğeri ucuz ve protein iyidir.tavuk goğusude alabilirsin,yumurta bunlar ucuz kismen yapabilirsin.Bunlari alicak durumun yoksa yapamazsin zaten.
    Zindelik icin yapicaksan evde kendin basit egzersiz yapabilirsin bu konuda sorun olmaz gayette zindelik verir.Bunu bende yapiyorum.Vucut yapmanin hicbir faydasi yok boksor olmadiğiniz surece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 23 Temmuz 2017; 18:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendaryTURK

Valla kardeş spor sağlıklı yaşam vırt zırt demişsin , yememiş beslenmeye suç atmışsın. Mr olimpia ya katılmayacaksan günde 300 gr tavuk sabah kahvaltısı peynir yumurta ara öğünlerde 2 tam ceviz 1 muz sana yeter şimdi gelelim hesaba ..

Az önce Bimden tavuk göğüs aldım 600gr 8TL filandı 300 ünü bu gün yerim 4 Tl 1 muz 75 kr 2 ceviz 50 kr 4 yumurta 75 kr 200 gr peynir 2 TL 8-9 lira günlük beslenmeme harcadıpım para. Meyve sebzeyi zaten pazardan alıyoruz spor yapsakta yapmasakta..

Salona yazıldığım gün sigarayı bıraktım içmiş olsam 13 TL idi sigara günde 5 TL kârdayım vücudumda 1 senede gayet sağlam oldu. uzun lafın kısası bahane aramayı yada sporu bırak :)

al buda sana motivasyon olsun , 1 senedir hem günde 12 saat çalışıp tek başıma ev geçindiriyorum hemde sporumu yapıyorum . Giydiğim tshirt yakışıyor , kendimi daha kuvvetli hissediyorum , her gün sabah yataktan zorla kalkmaktansa tertemiz bir zihinle bi an önce ilk öğünümü yemek için kalkıyorum ve işe koyuluyorum.

Hocam iyi de söylediklerinin kalorisi toplam 1000 kiloyu zor buluyor. Bir erkek ortalama 2000-2500 civarı kilokalori alım yapmalı kilosunu koruyabilmesi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknik Üniversiteli

quote:

Orijinalden alıntı: LegendaryTURK

Valla kardeş spor sağlıklı yaşam vırt zırt demişsin , yememiş beslenmeye suç atmışsın. Mr olimpia ya katılmayacaksan günde 300 gr tavuk sabah kahvaltısı peynir yumurta ara öğünlerde 2 tam ceviz 1 muz sana yeter şimdi gelelim hesaba ..

Hocam iyi de söylediklerinin kalorisi toplam 1000 kiloyu zor buluyor. Bir erkek ortalama 2000-2500 civarı kilokalori alım yapmalı kilosunu koruyabilmesi için.

hocam ben proteinle alakalı konuştum , e günlük beslenmene spor yapmasan para harcamıcakmısın ? günde 2 öğün pilav eklersin menüne mis gibi kalorinide alırsın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.