Şimdi Ara

Sağlık sorunlarımdan bıktım LÜTFEN benim için tavsiye verin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan adam sağlık sorunlarından bıktım yazmış sağlık sorunu dediğide terleme ve kepek. böyle saçma sapan şeyler yazarsın yarın öyle bir sağlık sorunun olur ki perişan eder seni. sağlık konusunda şaka olmaz ergen kardeşim aklında olsun
  • Yiyecek ve spor konusunda bircoğumuz son derece bilinçsiziz. Şaka veya geyik değil, sokaktaki kedilere bakın, onlar herşeyi yemez sadce bazı şeyleri yerler ve sadece bazen yürür koşarlar. o yüzden stressiz maksimum sağlıkla yaşarlar. Cunku kedilerin beyni yıkanamaz, onlara uymayan bir yiyecek yediremezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saglık buyuk dert.
    yazarken kolay takma bosver psikolojik olarakta dipe çöker insan.
    ama dunya boyle bıyer herkesin turlu turlu derti var.halbukı herkes mutlu olcak guya.

• Seboreik dermatit sadece saç diplerinde mi vardı? Yüzünde (özellikle burun çevresinde) yok muydu? Vardı ise yüzündeki nasıl geçti?

Head&Shoulders Clinical Strength kullanınca saçında seboreik dermatit tamamen iyileşti mi yoksa bu şampuanı kullandığın sürece mi iyi görünüyor? Bu şampuanı bırakınca yine seboreik dermatit ortaya çıkıyor mu? Bu şampuan çok pahalı yahu :(
  • Metabolizman doğru çalışmıyor.

Adam akıllı beslenme düzeni, dakik bir uyku düzeni, biraz fiziksel aktivite... Belki de en önemlisi stres yapma rahat ol. Tüm şikayetlerin düzelecek.
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Vucüdumda-yüzümde iz-leke-yara olarak seboreik dermatid yoktu saçlarımı yıkadıktan 5-6 saat sonra berbat kokuyordu dipleri bu yüzden sd dedi doktor.

Clinical streight 1-2 kerede kesti ölçek olarak haftada 2-3 kullanımda ama yağlanma devam ediyor,en güzel yanı şu akşam yıkanıyorum sabah motora binince hasta olmuyorum. Yağlanmayı kesemedim daha. 80-90 tl sanırım ve şampuanın rengi turuncu kutusu mavi. Çokta iyi değil kokusu

• haqueim H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler “Yüce bilgehonos”

• Kendi kendine ben hasta değilim de düşünme ve kafanı başka şeylerle meşgul et.

• Aynı ben.Stres var reflü var boyun düzleşmesi var aşıeı iştahsızlık var zayıfım. Geniz akıntım 1 senedir geçmiyor yalnızlık var...

• Dostlarım tekrar hastanedeyim...yeter artık ya bu seferde galiba anal fistüs olduk..makattan ne kadar yıkasamda kötü koku geliyor doktordayım yine benim hastalıklarım konusu sıfırı araç konusunu geçicek bu gidişle. Motivasyon 0

Şuanki hayatımdan o kadar nefret ediyorum ki okulu bırakıp kasiyerlik (kötü bir meslek değil örnek veriyorum yanlış anlaşılmasın) yapmayı düşünüyorum stres bitirecek beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72FDED527 -- 14 Ekim 2019; 11:9:25 >
  • sirkesurat S kullanıcısına yanıt
    Sağolun denerim ama direkt hayatıma etki ediyor hastalıklarım;bir bakıyorum arkam terli,bir bakıyorum ağzım kokuyo,bi bakıyorum saçlarımı hergün yıkıyorum öğlene koku oluyor,bir bakıyorum makat hastalığı yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Ben de her ay ishal oluyorum ama cehennemi yaşıyorum diye ciyaklamıyorum...

Çık iki gün sanayide yada hiç yoktan bir kafede iki gün çalış tüm dertlerini unutursun.
    Hayatımda en tiksindiğim birkaç insan tipinden birisin

• Aklı yok fikri var,moral bozmaktan başka bir şey bilmez böyleleri.

• neredeyse 2 haftadır okula gidemiyorum 12. sınıfım sınav senem,aileme bahsediyorum bundan dillerine taktığı iki şey var 'takıntı yapıyorsun her şeyi hiçbir şeyin yok'galiba sinirden az sonra çıldırıcam.bu biticek başka bir şey başlıcak biliyorum.... alıcam çantamı gidicem artık ya okulunadaa işinedeee *****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72FDED527 -- 14 Ekim 2019; 21:11:47 >
  • hopp krdşm bak dikkat et bana benziyorsun bak bu işin sonu iyi değil bunlar hep stres sakın hastalık mastalık şşş yoook olmaz sakın takmıcaksın yoksa kafayı sıyırırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

hopp krdşm bak dikkat et bana benziyorsun bak bu işin sonu iyi değil bunlar hep stres sakın hastalık mastalık şşş yoook olmaz sakın takmıcaksın yoksa kafayı sıyırırsın
    nickini ne zaman görsem derinden üzülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 15 Ekim 2019; 9:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72FDED527

neredeyse 2 haftadır okula gidemiyorum 12. sınıfım sınav senem,aileme bahsediyorum bundan dillerine taktığı iki şey var 'takıntı yapıyorsun her şeyi hiçbir şeyin yok'galiba sinirden az sonra çıldırıcam.bu biticek başka bir şey başlıcak biliyorum.... alıcam çantamı gidicem artık ya okulunadaa işinedeee *****
    Kendi düşüncemi söyleyeyim. Ailen kör değil, her şeyin farkındalar. Uğraşmamak için görmezden geliyorlar. Geçiştiriyolar yani. Bir problem olduğunu kabul etseler, bu problemi çözme sorumluluğu var çünkü.
  • Kimseden destek beklemiyorum gölge etmeseler yeterli.

Hasta oluyorum okula gitmek istemiyorum sırf çene yapmasınlar diye parkta oturuyorum tüm gün.sabah okula geç kaldım şehiriçi dolmuşla gidiceğimi söyledim zorla arabayla bıraktı yol boyunca başımın etini yedi(kardeşlerim lisedeyken benim gibi değilmiş,çok tembelmişim)

Yüzlerine karşıda diyorum zaten seneye üniversiteye gidince birdaha beni göremeyiceksiniz hiçbir şey istemiyorum gelde böyle bir evde güven-huzur-Saadet hisset.

• Kesinlikle stres tum hastalıklara davetiye çıkarıyor hocam.Strese sebep olan insanları hayatınizdan çıkarın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • markant ın derdi biter mi ? bitmez.

roaccutane kullanmaya başlıyorum yarından itibariyle :D,hafiften evdekileri yokladım cildiyeden randevu mu alsam diye çok fazla hastaneye gidiyorsun okulundan bilerek kaçıyorsun boşu yaptılar,artık biryerlere saklayıp içicem.
    sabah kan tahlili sonrasında ilaç başlangıcı olucak. Allah herkese şifa versin.

tabii devamsızlık mevzusu var 10 gün oldu belkide erken patlıcaz :D devamsızlıktan patlarsam şehir değiştirirm bahanem olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.