Şimdi Ara

Sağlık sorunlarımdan bıktım LÜTFEN benim için tavsiye verin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haddinden fazla stresli bir hayatım var

ilk önce seboreik dermatidle başladı sabah yıkıyorum öğlen olmadan yağlanıyordu ve aşırı kötü koku yayıyordu psikolojime zararını tahmin etmişsinizdir insanlar kötü kokuyor filan diyordu üstü kapalı şekilde sonunda bu illetten kurtuldum(clinic streight hs).her sabah yıkanmak zorunda kaldığım için tabikide ileri derecede sinüzit oldum hatta öğlenleri eve gelip ağlayarak yıkandığım bile çok olmuştur.

o bitti arkam terlemeye başladı ula 40 dkaiak derste oturuyorum hemencik terliyor arkam,sürekli işedinmi altına vs muhabbeti oluyordu burdada güzel darbeler aldık.

ailevi problemlerimden hiç bahsetmiyorum her gün kavga ediyoruz annemi kardeşimi sevmiyorum,babam yıllar önce vefat etti. lisem bitsin eve geri dönmemek üzeri ayrılıcam veya lise bitmeden.

evet bununlada kalmadı nalet fücüdüm(ezhel gibi :D),miğdem ve bağırsaklarımla ilgili sıkıntı yaşıyorum sürekli gazım oluyor miğdem bulanıyor,galiba son aşama olarak basur oldum.

bu dünyada cehennemi yaşıyorum anlıyacağınız,birde üstüne kimsenin beni sevmemesi ve yanlızlığım eklenince intiharım kaçınılmaz son olucak.kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.

bana tavsiyeleriniz nedir ne yapmalıyım niye insanlar beni sevmiyor niye sağlık sorunlarım var ?Sağlık sorunlarımdan bıktım LÜTFEN benim için tavsiye verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72FDED527 -- 13 Ekim 2019; 20:13:45 >

• cehennemin kötü olduğunu kim söyledi YEAAAAAA YANIYOZ BEBEK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

cehennemin kötü olduğunu kim söyledi YEAAAAAA YANIYOZ BEBEK
    dostum csb vs değil bu yazdığım gayet samimi bir şekilde kendimi anlatıp tavsiye istedim,bu arada sülalene sövdüm helal et. beddua etmek bana göre değil o kadar geçe bırakmam :)
  • Bu yaşadıklarının tek sebebi stres neden mi bu dediklerinin ikisi bende de oldu geçen sene sınava hazırlanırken aşırı stres yaptım ve Eve kapandım bunalmıştık artık sonra önce sebeorit dermatit oldu kaşımda sonra da bağırsak sancısı çektim karnım ağrıdı 3 ay boyunca aralıksız her sabah kolonskopi vs çektirdik bir şey çıkmadı doktor stresten dedi sonra sınav bitti etkisi Hala geçmedi yerleştim ünideyim şu an ve iyiyim artık yani stres altından kurtulduğun an hepsi geçer diye umuyorum iyi şanslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasputin in alive kullanıcısına yanıt
    yanıtın için çok teşekkür ederim dostum :),vallaha çok kötü bir şey ya düşmanımın başına gelmesin.

ard arda gelince psikolojik olarak bitiriyor insanı sağolasın tekrardan.
  • seboreik dermatit nasıl koku yapıyor ki ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72FDED527

dostum csb vs değil bu yazdığım gayet samimi bir şekilde kendimi anlatıp tavsiye istedim,bu arada sülalene sövdüm helal et. beddua etmek bana göre değil o kadar geçe bırakmam :)

Alıntıları Göster
    hayatın ne kadar zor, acı dolu olursa olsun eğlenmeye bakacaksın. hayat bu, herkesinki farklı. kendi hayatını yaşa.
  • laveya kullanıcısına yanıt
    yağlı egzaman diye geçiyor,sabah kalkınca berbat kokuyor saç dipleri özellikle araştırırsan karşnıa çıkar bu sorunu yaşıyanlar thx yorum için.
  • her şey geçiyor,hiçbir şey kalıcı değil ama böyle sıkıntılar gerçekten moral bozuyor&yıpratıyor. yorum için thx
  • quote:

her şey geçiyor,hiçbir şey kalıcı değil ama böyle sıkıntılar gerçekten moral bozuyor&yıpratıyor. yorum için thx
    bozmayacaksın işte moralini. kabul edeceksin, birlikte yaşayacaksın. kolay değil tabi yaşamak. ama alıştıkça güzelleşiyor
  • miden sürekli bulanıyormu dostum
  • valla alışıcak kadar hevesim kalmadı,buraya eklemeyi unuttuğum binlerce sorunum daha çıkıyor.. sınıfmdan örnek vereyim kimsenin böyle sorunu olmuyor,ne hikmetse bi bende var.

artık umut bile etmiyorum,kimse için çabalamıyorum kimse vazgeçilmez değil benim için çokta umurumda değil yanlız bırakmaları aslında.
  • saglikli beslenme+spor+yuruyus+meditasyon

gerisini doktora danismak zorundasin.

• quote:

valla alışıcak kadar hevesim kalmadı,buraya eklemeyi unuttuğum binlerce sorunum daha çıkıyor.. sınıfmdan örnek vereyim kimsenin böyle sorunu olmuyor,ne hikmetse bi bende var.

artık umut bile etmiyorum,kimse için çabalamıyorum kimse vazgeçilmez değil benim için çokta umurumda değil yanlız bırakmaları aslında.
    dediğim gibi herkesin kendi hayatı. diğerlerine bakma. diğerlerine bakarsan hep mutsuz olursun. dediğim gibi kendi hayatını yaşa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 13 Ekim 2019; 21:53:19 >
  • mesajı görmemişim pardon,midem çok bulanmıyor ama bi ara midede yanma şikayeti için hap kullandım ara sıra tekrarlıyor fakat gaz sürekli var.
  • spora bu hafta içerisnide başlamayı planlıyorum.Aslında bugüne kadar düzenli olarak yaptığım bol fiziki güçlü bir iş vardı ailem sağolsun hayatımıda işimide mahvettiler.
  • Ben de her ay ishal oluyorum ama cehennemi yaşıyorum diye ciyaklamıyorum...

Çık iki gün sanayide yada hiç yoktan bir kafede iki gün çalış tüm dertlerini unutursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raad ol hocam takma kafaya hiçbişeyi,
    Önce Ailevi problemleri takmamaya başla.
    31 çekmeyi de bırak.

Edit
    Bi de gel sanayide çalışmaya başla, okulu bırak.
    Bak nasıl raad edcen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 13 Ekim 2019; 22:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Raad ol hocam takma kafaya hiçbişeyi,
    Önce Ailevi problemleri takmamaya başla.
    31 çekmeyi de bırak.

Edit
    Bi de gel sanayide çalışmaya başla, okulu bırak.
    Bak nasıl raad edcen.
    hocam bendede aşırı stres ve sağlık sorunları var napcam
  • Önce beslenmene dikkat etçen, iyi et yemen lazım.
    Bol bol su iç.
    Bi de çalış, hayatın düzene otursun her gün yatıp-kalktığın yiyip-içtiğin saat belli olsun.
    Bi de arkadaşların olsun, iletişim insana çok iyi geliyor.
    Sonra huzura erersin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.