Şimdi Ara

Sağlık sitesi açtık görüşlerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar wordpress script kullanarak bir sağlık sitesi açalım dedik ve ortaya bişeyler çıktı.Kadın sağlığı,çocuk sağlığı gibi kategorilerden oluşan sitemizde hangi konulardan bahsedelim sizlere sormak istiyorum.bu arada sitenin tasarımı hakkında görüş ve önerilerinizi de bekliyorum.
    Lütfen eleştirilerinizi buradan bana iletin ki ortaya güzel şeyler çıksın.

Site adresi:https://www.saglikbul.org/
    Site Kategorisi:Sağlık
    Site Yaşı:0

• SağlıkBul sağlık sayfamıza HOŞGELDİNİZ

İnternet artık çoğu ailenin evine girdi.Artık sormaya çekindiğimiz yada hemen öğrenmek istediğimiz bilgileri internetten kısa sürede öğrenebiliyoruz.Portalımız hayatın en önemli değeri olan sağlık üzerine sizleri bilgilendirmek adına kurulmuştur.Bizde hatalı bilgi vermeden sadece uzmanların görüşlerini sitemizde yayınlıyoruz.Editörlerimiz sadece güvenilir kaynaklardan elde ettikleri yazıları yayınlamakta ve kendi görüşlerine kesinlikle sitede yer vermemektedir.

Sizlerde yazıların altında bulunan yorum bölümüne her türlü soru, görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.En kısa sürede cevap verilecektir.Umarım sitemizden memnun kalırsınız.

Saygılarımızla

Sağlıkbul Yönetimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 23 Ekim 2011; 20:15:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.