Şimdi Ara

Sağlık Personeli kısıtlamada seyahat edebilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 112 personeliyim yarın istanbuldan izmire gidicem polis arkadaşlara sorduğumda kimliğimi ibraz ettiğim takdir de gidebileceğimi söylediler ,sağlık personeli olup bu şekilde giden varmı varsa aydınlatabilirmi problem yaşarmıyım ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam dışarı çıkma yasağı olduğu zaman çevirmeye denk geldiğimde belgemi gösterip geçtim hiçbir memur arkadaş dur listeye bakayım demedi şuana kadar şehir dışındada bakacaklarını sanmam yani tabi ihtimal

• Öncelikle hayirli bayramlar.Bende saglik personeliyim.Zonguldak tan Bolu ya 2 aydır gidemedim.Jandarma trafik ayri trafik polisi ayri duruyor.Derdinizi anlatamama olasiliginiz yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: enes1516

Öncelikle hayirli bayramlar.Bende saglik personeliyim.Zonguldak tan Bolu ya 2 aydır gidemedim.Jandarma trafik ayri trafik polisi ayri duruyor.Derdinizi anlatamama olasiliginiz yüksek.
    Yollar sinek avliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enes1516

Öncelikle hayirli bayramlar.Bende saglik personeliyim.Zonguldak tan Bolu ya 2 aydır gidemedim.Jandarma trafik ayri trafik polisi ayri duruyor.Derdinizi anlatamama olasiliginiz yüksek.
    Hocam peki hiç gitmeyi denedinizmi yoksa gidip ceza yiyip yoldanmı döndürüldünüz nasıl oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan112.

Hocam peki hiç gitmeyi denedinizmi yoksa gidip ceza yiyip yoldanmı döndürüldünüz nasıl oldu

Alıntıları Göster
    Denedim hocam.Il disina cikamadim kaldiki ciksam bile 140 km yolda bile illa denetim oluyor. Siz buyuksehirden cikip tekrar buyuksehre giriş yapacaksiniz illa bir jandarma yada polise takilirsiniz.

• Vatandaş değil misiniz siz göreviniz yoksa gitmeyeceksiniz. Kullanmayın şu kimliklerinizi beeeeeee. Biraz dürüst olun.

• Calistigim hastanede kartini gosterip sehir sehir gezen cok olmus ben cesaret edemedim acikcasi bir kere izin alayim dedim e devletten kartimida calisma belgemide ibraz ettim red yedim😃

• Yazıklar olsun ülkenin şu haline bak!!! MEB müdürü kendisini çeviren polisi açığa aldırınca herkes hööööö hüüüü yapmıştı. O da kimliğini kullanmak, bu da! Yasak varsa uyacaksın biraderim. Terbiyesizlik yapmayın. Ne kadar rahatsınız ya.

• Yazıklar olsun ülkenin şu haline bak!!! MEB müdürü kendisini çeviren polisi açığa aldırınca herkes hööööö hüüüü yapmıştı. O da kimliğini kullanmak, bu da! Yasak varsa uyacaksın biraderim. Terbiyesizlik yapmayın. Ne kadar rahatsınız ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Yazıklar olsun ülkenin şu haline bak!!! MEB müdürü kendisini çeviren polisi açığa aldırınca herkes hööööö hüüüü yapmıştı. O da kimliğini kullanmak, bu da! Yasak varsa uyacaksın biraderim. Terbiyesizlik yapmayın. Ne kadar rahatsınız ya.
    Hocam o verdiğiniz örnekle bunun ne alakasi var.Cevirme olursa cezamizi yiyip pasa pasa geri donmekten baska care yok.Rahatlikla alakasi yok.Resmi olarak izin alamiyoruz. 2.5 ay oldu kanser tedavisi goren nisanlimin yanina gidemedim. 1. derece yakınım olmadığı için. Hala bekliyorum siz ne onerirsiniz?

• enes1516 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam çok geçmiş olsun. Umarım atlatır nişanlınız. Rabbim şifa versin... 😔 siz de inşallah tez vakitte gidebilirsiniz. Tabii yengeye bir de virüs bulaştırmadan, yani siz de sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz tek dileğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XrebeLLiousX -- 27 Mayıs 2020; 14:57:8 >
  • quote:

Ya hocam çok geçmiş olsun. Umarım atlatır nişanlınız. Rabbim şifa versin... 😔 siz de inşallah tez vakitte gidebilirsiniz. Tabii yengeye bir de virüs bulaştırmadan, yani siz de sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz tek dileğim
    Tesekkurler hocam.Cok dikkat ediyorum.Gitmesem daha iyi ama hem özlem hem de bu süreçte moral çok önemli.Bir şekilde bekliyoruz. Keyfi gezenler tabi ayıp ediyor.Bizde magdur olduk.Yarin aciklama yapilacak insallah kalkarsa gitme sansim olacak :(

• enes1516 kullanıcısına yanıt
    Herhâlde kalkacak hocam. Metro turizm tüm seferlerini 4 haziranda açıyor. Özellikle 4 haziran diye bas bas bağırıyor. Kamilkoç da aynı şekilde. Muhtemelen bunlara "hazırlıklarınızı yapın" bildirimi gönderildi. Haftaya inşallah yollar açılacaktır tahminimce.

Yollar açılmasa, seyahat izni zorunlu olsa bu firmalar onlarca seferi açmazlar asla

• quote:

Herhâlde kalkacak hocam. Metro turizm tüm seferlerini 4 haziranda açıyor. Özellikle 4 haziran diye bas bas bağırıyor. Kamilkoç da aynı şekilde. Muhtemelen bunlara "hazırlıklarınızı yapın" bildirimi gönderildi. Haftaya inşallah yollar açılacaktır tahminimce.

Yollar açılmasa, seyahat izni zorunlu olsa bu firmalar onlarca seferi açmazlar asla
    Hayirlisiyla hocam beklemedeyiz.Yurtdisi seferleride açılacak.

• İşe gitmiyorsanız kısıtlamalardan muaf değilsiniz.
    olur da biri fark ederse size ceza yazabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.