Şimdi Ara

SAĞLIK OCAĞINDAN RAPOR ALMA? BİLGİSİ OLAN VARMI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
12.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün okula gidemedim ve ilk derste yazılı vardı. Şimdi yazılıya giremedim ama hocada kıl biri, kesin rapor diye tutturacak, sağlık ocağından rapor almayı düşündüm ssk'da var bende fakat ne diyecem onlara? Nasıl rapor alabilirim oradan birde saat sınırlaması varmı birazdan çıkacam ama daha önce hiç sağlık ocağından rapor almadım ilk defa olacak yani. Bilen varsa ?

• git hemen veriyolar hasta numarası yapma yani açıkça söyle... bi doktor seç ve yanına gir hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinist -- 19 Aralık 2008; 10:49:59 >
  • Eminsin dimi bir şey olmaz?
  • istesen de kandıramazsın zaten gerçeklerden başka şansın yok(:
  • Nasıl yav?
  • Doktoruna gore degisir. Bazi doktorlar vardir, "kendimi iyi hissetmiyorum" dersin, 2 gunluk yazar hemen. Bazilari ne yapsan da vermezler. Dua et vicdanli olanina gidesin.
  • Peki yerine göre değişirmi bu ocağın, birde aşırı kalabalık olurmu çok beklermiyim?
  • aynı soruları arka arkaya ve nefes almadan doktora da sorarsan kurtulmak için verme ihtimali yüksek
  • Yav tamam sakat bir şey çıkmasında...
  • bogazım agrıyo diyceksin,bu günde yazılı vardı gidemedim rapor alabilirmiyim

Denendi ve %100 başarı Orası vermezse bi kaç saglık ocagına daha git..
  • GEçmiş güne ve rahatsızlıgı olmayana rapor vermek yasal olarakta ahlaki olarakta suç kardeşim.. İlk gittiğin doktor vermemiş vermeyebilir bu onun hakkı sen ondan hakkın olanı istemedin sana kıyak yapmasını kayırmasını istedin bence bunu yapmayarak senin cebinden cıkan vergiyle maaşını almayı hak ediyo helali hoş olsun o doktor doğru olanı yapmış..

Ülke olarak o kadar alıstık ki yanlışlığa doğru yapana isyan eder olduk...

• arkadasım ishalim de 1haftadır ishalim de yazılım vardı de:D ben öyle yapıyorum muayene edemiyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: snncbc

arkadasım ishalim de 1haftadır ishalim de yazılım vardı de:D ben öyle yapıyorum muayene edemiyolar

Lisedeyken hep bu yöntemle alırdım bende rapor. İshalim diyorsun nefesini kontrol ediyo öksür fln diye ahah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biarkadasabakipcikicam -- 19 Aralık 2008; 19:17:17 >
  • Peki arkadaşlar bu lise4'lere ders çalışacak diye 40 gün rapor verirler mi?Yani illa adam mı lazım bu iş için?
  • Abicim ben dedim millet kil diye. Benim ayak parmagim çatladi serefsiz herifler 1 gunluk rapor bile yazmadilar, yazilim oldugu halde. Doktor olunca kendilerini bibok zannediyorlar, bi taraflari kalkiyor. Keske dalaydin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

quote:

Orjinalden alıntı: cMbRs

GEçmiş güne ve rahatsızlıgı olmayana rapor vermek yasal olarakta ahlaki olarakta suç kardeşim.. İlk gittiğin doktor vermemiş vermeyebilir bu onun hakkı sen ondan hakkın olanı istemedin sana kıyak yapmasını kayırmasını istedin bence bunu yapmayarak senin cebinden cıkan vergiyle maaşını almayı hak ediyo helali hoş olsun o doktor doğru olanı yapmış..

Ülke olarak o kadar alıstık ki yanlışlığa doğru yapana isyan eder olduk...

Ülkede herşey 4' 4'lük olsun, böyle bir şey yapan ta şerefsizdir. Ama herkes yapıyor, benim gibi zavallı öğrenciye gelince kanundan nizamdan bahsediliyor. Ondan deliye döndüm. Kıl kıl cevap verdi felan, en son azabımı bozma döverim , o herife o kadar sinirlendimki öldüresiye dövsem ancak rahat ederim

Doktor sana belki yanlış kelimelerle vermiceğini söyledi bu olabilir zaten doktoru savunmuyorum ben..

Ülkede her şey 4x4 lük olsun istiyosan ilk önce kendinden başlıcaksın yanlış şeyler yapmamaya yanlış şeyler istememeye.. Neyse kardeşim zamanı var sende anlarsın zamanı gelince bende 17 yaşımdayken böyle düşünüyodum belkide
  • Ben herşeyin farkındayımda olayın başka yönü var...Çok lüks bir sağlık ocağı idi ne hikmetse (!) bilmem anlatabildimmi? O adamın dürüst olduğunu bilsem böyle demem, yapıp yapıp sonra birini gördülermi atlamaları sinir bozucu. Sen çok haklısın. Keşke bizimde standardımız olsa devlet dört dörtlük işlese...Ama görev başında böyle sanki Allah mış gibi artistlenmek ne oluyor? Hayır herifin normal halide öyle kıl kaptım...Baştan artist konuştu...Ah ah ama o görücek...Bana öyle laf atamaz işte, kafasını kırıyım onun çıkıştada aklı başına gelsin...
  • Onlara muhtaç olduğunu bildikleri için her türlü artisliği yapıyolar doktorlar.. Hastanelerde çok kaldım bi aile verdim yüzünden bize her gün artislik her gün haksızlık yapıldı.. Artık kendi kendime sadece Doktor olmus ama adam olamamış diyip geçiştiriyorum..

Ülkemizde bu böyle malesef sağlığa verilen önem ortada doktorlarında böyle olması pek yadırgadığım bişey değil..

Gidip kafasını yarmaktan fln bahsetmişsin bi işe yarıcaksa gel beraber yapalım.. Belki dersin en azından hırsımı almış olurum buda cahillikten başka bir şey değil.

Boşver değmez..
    ..
  • Hırsımı alıcam hocam aynen öyle...Tanıdık vs. olsa dediğim gibi kafasını dağıtırdım...

Ama daha o ocak açılalı 1-2 ay oldu...Yenisahra'da fazla yaşatmazlar o adamı diye tahmin ediyorum, hep kadın geliyo gerçide inşallah borusu öten bi mahalle dayısı felan gelir ordada görür ebesinkini...Ama ben genede düşünüyorum gidip dalmayı acaip sinir etti...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.