Şimdi Ara

Sağlık çalışanları yarın grevdeymiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yahu arkadaş bu nedir ya 2 aydır cildiye randevusu almak için kıvranıyorum şimdi birde grev çıktı şakamı bu

• Koca gün yatıştalar zaten yetmiyor demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

Koca gün yatıştalar zaten yetmiyor demek.

8.30 a randevu yazıp 10 da hasta almaya başlarlar , saçma dandirik şirketlerle anlaşma yapıp millete yüz temizleyici diye aldırırlar , çuvalla maaş alırlar, ne dertleri var bunların ya çıldırmış olmalılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

Koca gün yatıştalar zaten yetmiyor demek.

Yapma yaww

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim için paradan çok insan canı kıymetli diyip grev yapmak
  • Lanet olsun bu sosyalist düzene. Vergilerimizden geçindikleri yetmiyor devlet memurlarının. Umarım bütün devlet hastanelerinin özelleştirildiği ve Sağlık Bakanlığı'nın kaldırıldığı günleri görürüm. Gitsinler özel sektörde çalışsınlar, emeğinin karşılığını alsınlar. Vergilerimizden geçindikleri yetmezmiş gibi bir de taşeronluğa karşı çıkarlarmış. Ben paralarımı bu sosyalist düzeni beslemek için vergi (haraç) olarak vereceğime direkt hastaneye veririm daha iyi. Özelleştirilsin şu hastaneler, devlet bizden aldığı vergileri azaltsın.
  • bugün sağlık ocağına gittim grev var dediler almadılar asgari ücretin 6-7 katı maaş alıyorlar grev yapıyorlar birde, bizim milletimize çok iyi oluyor. bütün türkiyedeki asgari ücretle çalışanlar 1gün grev yapsınlar bakalım ne oluyor. biz daha kendi şirketimizde bu grev işini yapamıyoruz yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor.örgütlenip tüm türkiyede iş bırakcaksınki ancak ozaman birşey değişir.
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Bunları duyan kansere ilaç yapıyorlar sanacak.

Okumuş memur işte ne beklersin bu tiplerden.İşleri koca gün yan gelip yatmak bunların.
  • aynen katılıyorum hocam akaşama kadar sıcak ofiste otorutup kısa kolla.gelene gidene ilac yazıp yolluyolar.ve 5-6bin tl maaş alıyolar diye biliyorum.oyüzden bütün ihtiyarlar okuyun memur olun diyolar memur oldunmu çok para az iş kebap kısaca. biz sanayide 1500 liraya yardırmaya devam.
  • Devlet hastanesindeyim tam gaz çalışıyoruz grev falan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.