Şimdi Ara

Sağlık Bakanı: Vaka Sayıları Tırmanışa Geçti - 23 Ekim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ilginç değil mi? Acaba neden tırmanışa geçti dersiniz?

Hemde bu kadar önlem alınmışken dimi ama :D :D :D

Hadi iş yerlerini mecbur açtın okulları neden açarsın? Çocuklar okulda maskelerini değiş tokuş yapıyor. Çizgi filmli resimli vs kim beğenirse al sen tak biraz diyor.

Yetmedi ortam meraklısı üniversiteliler ve kiracı bulamayan ev sahipleri, kantinciler vs istiyor diye Üniversiteleride açıcaz dediler.

Şimdi çıkmış vaka sayıları yükseliyor de :)

Hemde açıklamadığın vaka sayıları yükseliyor diye :) Hasta değil Vaka sayısı bakın :) Bu kelime oyunuda işe yaramadı dimi çok ilginç...

Hiçbir önlem alma alama sonra çık böyle açıklama yap.

Allah Yardımcımız Olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 23 Ekim 2020; 12:23:35 >

• sokağa çıkma yasağı akp seçmenini muhalefet seçmeninden daha çok etkiliyor. Beyaz yakalar evden çalışabilirken mavi yakalar için böyle bir şey mümkün değil. Dolayısıyla zaten halen nefes alabiliyor olması çok ilginç olan bu kesim işsiz kaldığında vatan millet sakarya muhabbetiyle kosolide olamıyor. KONDA'nın son anketinde çıkan %25 bunun bir delilidir.

Şu noktadan sonra tekrar sokağa çıkma yasağı gelmesi için insanların sokaklarda ölmeye başlaması falan lazım.

• d0ru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKPSS ve KPSS ÖN LİSANS da yapıyorlar üstelik 2 senede 1 olan bir sınav covid nedeni ile girmek istemeyenler 2 sene mağdur oluyor. EKPSS %40 raporu olan bireyler mesela bu bireyler enfekte olursa ölme ihtimalleri veya ağır geçirme ihtimalleri çok yüksek %90 gibi bir şey nasıl olur da riske atarlar mantığım almıyor virüsün bu kadar arttığı bir dönem 1 Mayıs'a geri döndük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 23 Ekim 2020; 13:25:58 >
  • Acilen işyerleri kapatılmalı, acilen sokağa çıkma yasağı gelmeli. Seyahatler kısıtlanmalı. Yurtdışına giriş ve çıkış kapanmalı. Hemen yapılmalı, zaman kalmadı.

• bu açıklamanın tek sebebi 29 ekimin yaklaşıyor olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

bu açıklamanın tek sebebi 29 ekimin yaklaşıyor olması.

Tespit budur.

Milli bayrami kutlatmayacaklar her zamanki gibi. Geri kalan butun zamanlarda ise COVID kontrol altinda denilecek.

• 29 Ekim geliyor tüm kutlamalar iptal edilsin diye altyapı başladı.

• Kesinlikle katılıyorum. Bakın İsrail 15 gün önce karantina uygulaması önlemi aldı bugün veriler 300-500'lü rakamlarda (7000-8000'den) Ve yavaş yavaş karantina uygulamasını hafifletmeye başlıyor. Biz şimdi önlem alırsak 15 gün sonra meyvesini görmeye başlarız.

Bunu kendileri bizden çok daha iyi biliyor ama emir büyük yerden ve ekonominin durumu belli..

• Tek karantinayla dünya ekonomisi çöker mi ? İkincisi lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: translator66

Kesinlikle katılıyorum. Bakın İsrail 15 gün önce karantina uygulaması önlemi aldı bugün veriler 300-500'lü rakamlarda (7000-8000'den) Ve yavaş yavaş karantina uygulamasını hafifletmeye başlıyor. Biz şimdi önlem alırsak 15 gün sonra meyvesini görmeye başlarız.

Bunu kendileri bizden çok daha iyi biliyor ama emir büyük yerden ve ekonominin durumu belli..

Aklın yolu bir. Bilime inanan toplumlar ilerler, inanmayanlar ise çökerler.

• Sağlık çalışanlarını dövmeye devam zaten yattıkları yerden para kazanıyorlar ehehühehü

• sokağa çıkma yasağı akp seçmenini muhalefet seçmeninden daha çok etkiliyor. Beyaz yakalar evden çalışabilirken mavi yakalar için böyle bir şey mümkün değil. Dolayısıyla zaten halen nefes alabiliyor olması çok ilginç olan bu kesim işsiz kaldığında vatan millet sakarya muhabbetiyle kosolide olamıyor. KONDA'nın son anketinde çıkan %25 bunun bir delilidir.

Şu noktadan sonra tekrar sokağa çıkma yasağı gelmesi için insanların sokaklarda ölmeye başlaması falan lazım.

• yazık lan size :D

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Kes lan boş yapma.

Anıtkabir'e kendi partili soytarıları hariç halktan kimsenin alınmamasını bir gün sonra Giresun mitingini unutmadık.

• Ben şuan pozitif yatıyorum. Tat alma duyunuzu kaybettiğiniz an koşun test olun, sarımsağı ağzımda çiğniyorum tat yok öyle söylim.

• Eminem Bağımlısı Genç kullanıcısına yanıt

sen korona yalan demiyor muydun?

• Eminem Bağımlısı Genç kullanıcısına yanıt

Koku ilede alakalıymış akraba çocuğun bezinin kokusunu alamamış.

• Benim bir arkadaşımda da koku alma kaybı söz konusu olmuştu. Bu arada vaka sayısı arttı demişken, diğer şehirleri bilmiyorum ama İstanbul'da kontrolü kaybettiklerini düşünüyorum. Etrafımda aşırı şekilde covid-19 hastası olmaya başladı. gerek ikamet ettiğim semtte, gerekse iş ortamında her yerde duymaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD91AF42D

Acilen işyerleri kapatılmalı, acilen sokağa çıkma yasağı gelmeli. Seyahatler kısıtlanmalı. Yurtdışına giriş ve çıkış kapanmalı. Hemen yapılmalı, zaman kalmadı.

Aaaa olur mu dolar o zaman 15 olur :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.