Şimdi Ara

Sağlık Bakanı Koca: Belirti Göstermeyen Ama Testi Pozitif Çıkan Vakalar Tabloda Yer Almıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
12.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
300 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Resmen Türk Milletinin gözünün içine baka baka YALAN SÖYLEDİLER.

6 Aydır niye söylemediniz bu tabloda virüslü ama semptom göstermeyenlerin olmadığını ?

Resmen forumdakilerin gözünün içine baka baka yalan söylüyorsun.

• çinle fransa sempton gostermyenleri eklemiyor listeye, hatta test bile yapmıyorlar artıkta..

hatta fransa buna karar verdiğinde -40.000 civarı oldu bir günde herkes şaşırmıştı ne halt yaptılar diye.

nerdeyse ab nin tümünde sempton gostermeyene test yok zaten artık, bizdede devlet hastanelerinde yok sayılır artık keyfi istekle yaptıramıyon yani, bir özel hastaneler keyfi yapıyor oda paranla 350 tl kayme..

yani oda pastada çok çok küçük bir kısım..

hiç bir semptonu belirtisi yokken 350 tl yi anca parası bol olup, parayı yola saçmayı seven verir yada pimpirikli zenginler filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Ekim 2020; 0:16:34 >
  • CHP kedi olali bir fare yakaladi. iste muhalefet boyle olur. simdi bilin kurulu uyelerini sikistirsinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki her gün 15 20k vaka var. Suç bakanın oldu iyi zaten maske takmayan halk değil, kurallara uymayan halk değil, maskeyi kolunuza takmaya devam edin ✌️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt

Değil.

Solunum sıkıntısı yoksa hasta değilsin. Resmen bunu yapıyorlar filyasyon ekiplerinin verdiği sayılar belli.

Yani o hasta sayısını 10 ile çarpın siz vakaa sayısı için.

• "Sağlık Bakanı Koca: Belirti Göstermeyen Ama Testi Pozitif Çıkan Vakalar Tabloda Yer Almıyor"  

İyide belirti göstermeyene test yapmıyor hastaneler (hatta ateşin yok ama diğer belirtilerin varsa bile yapmıyor). Özele parayı basıpta yaptırırsan o ayrı.

• Şaka bence hafif bir tabir olarak kalıyor bu maymunların yanında...

• quote:

Orijinalden alıntı: jethoca

Bu mesaj silindi.

Oncelikle;IQ ve CV problemim olmadigini da belirteyim.

Hicbir partiyi tutmadigimi onceden belirterek.

Ve bugune kadar bakani gercekten aciklamalari icin tebrik eden birisi olarak sorayim.

Sen bakanin soylediklerinden ne anladin? Teknik olarak soruyorum. Cunku teknik hicbirsey soylemedi gayet her insanin anlayacagi sekilde konustu ; o yuzden soruyorum.

Bana sorarsan bakan bu rakamlari gizlemeden once gercekten herkez tarafindan sevilen bir sima idi ; ama bu sekilde yaparak bence kendi kredisini tuketti.

Gerizekali olmayan herkez dunyanin heryerinde vaka sayilari artarken bizde hergun paralel gitmesini herhalde gercek bulmamistir ; ama bunun yaninda bu bilgileri gizlemenin Vatan severlikle ; yada aciklamanin vatan hainligi ile alakasi yoktur. Bak bu bilgilere guvenilmedigi icin belli ulkeler her ulkeye kapisini acarken bize acmama karari almistir. Sence bu mudur ulkeye sevgi veya oluye saygi?

Bu rakamlari gunluk olarak aciklasalar ; bence insanlar daha cok korkup daha cok onlem alirlardi ; simdi hala dugunler halaylar devam ediyor.

Sonucta bu virus te gecip gidecek ama bu yanlis bilgileri sadece biz degil ; hicbir ulke unutmayacak. Yarin gercekten vaka sayilari dustugunde sence bu ulkeler ona inanacaklar mi? Hayir.

Tamamen sahsi fikrim.

• Verdikleri hiçbir rakamın inandırıcılığı yok malesef. Tüik, enflasyon, işsizlik vs. hepsinin rakamları inandırıcılıktan uzak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertbal -- 3 Ekim 2020; 11:9:52 >
  • cuoresportivo kullanıcısına yanıt

akp li mode on

aaa sen ne bicim konusuyorsun akp hakkinda. bakanimizin yuzunde nur var. gozleri yasariyor gormuyormusun kac aydir? adam agliyor. vatan hayinligi yapmayin. israyil ajani devlet dusmanlari fedoncuuuuular sizi.

akp li mode off

• Ortadoğu kafası doğru olanın gerçekleri olduğu gibi yansıtılmaması gerektiğini düşünür. Verilerin doğru olmadığı ortaya çıktığında oluşan genel hayalkırıklığı ve güvensizlik ortamı bu yanlış zihniyetin doğal bir sonucudur. Halk diliyle aklı sıra kendini uyanık zanneden cahil adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisina -- 3 Ekim 2020; 12:23:20 >
  • Belirti göstermeyen ama hamilelik testi pozitif olan kadınları da hamile saymaz bunlar

• Ne kadar da bosh sun -.- . Sanki Turkiye bir tek Almanya dan mi ilac aliyor  

• Adamların herşeyi yalan çıkıyor. Artık bunlar 2+2=4 dese bile kimse inanmaz, bir numara mı çeviriyorlar diye iki defa düşünür.  

Yalancının mumu yatsıya kadar yandı yine  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 3 Ekim 2020; 12:44:4 >
  • Vakaya filan bakmaya gerek yok. Enflasyon verilerine bakarak bile ne kadar yalancı oldukları belli oluyor. Her türlü verileri yalan.

• Ben hasta oldum belirtiler vardı ve pozitif çıktım ama hastaneye gitmedim evde tedavi oldum şimdi ben hasta sayılmıyor muyum?

• Bu tweet 2 nisanda atılmış. 29 temmuzda "Vaka sayısı" yerine "hasta sayısı" kullanılmaya başlanmış. Eğer başlarda istatistiği doğru vermişlerse 2 nisanda istatistiğe eklenenler, 29 temmuzda eklenmemeye başlanmış demektir. Asemptomatikler istatistiğe eklenmeyecek kadar önemsizse niye başlarda ekliyordunuz? Biz bu bakanı çok sevdik   . İyi kaytarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 3 Ekim 2020; 13:14:54 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.