Şimdi Ara

sağlam kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kafaüstü kulaklık arıyorum fakat en önemli kriter sağlam olması.. yani en az 2 - 3 sene kulaklık masrafı çıkartmamalı.. tepesinden menteşesinden kolayca kırılma, kabloların kopması gibi sorunlar olmamalı..

kullandıgım dandik kulaklık, en ufak bir yere düsme sonrası, sol kulaklığı çıktı ve icerdeki kabloları koptu sabah sabah onu lehimlemekle yapıstırmakla falan uğraştım kullanmaya devam ediyorum ama maks 1 ay sonra menteseden falan kırılıp pert olacaktır.. sağlam bir sey arıyorum yani dayanıklı olmalı..

kullanıcı satın alsın, 2 gün sonra bozulsun, gitsin bir daha alsın serefsizliğiyle piyasaya sürülmüs olmamalı..

ses kalitesi cok önemli değil ama ses yüksekliği tatmin edici olmalı.. bluetooth + 3.5 kablo destekli olmalı. bütçe maks 400 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 13 Mayıs 2021; 9:58:52 >

• ayrıca kafayı sıkı bir sekilde kavramalı... kulaklığı normal bir sekilde kafama takmıyorum sacıma temas etmeden yani tepesi kafamın arkasına gelecek sekilde takıyorum ki saçlarıma sürtünüp zamanla dökmesin diye..

kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum..

sağlam kulaklık tavsiyesi

https://www.litheadphones.com/can-headphones-cause-hair-loss/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 13 Mayıs 2021; 9:47:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.