Şimdi Ara

Sağlam fonksiyon çözen hoca

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fonksiyonda temelim vardı ama eksilerim olduğunu görünce fasikül aldım ve bitirdim ama sb lerdeki ve apotemi maratondan önce genel soru çözen hoca arıyorum. Youtube de çok basit çözüldüğünü gördüm eğer bildiğiniz hoca varsa önerir misiniz? Br aklıma geldi ama kaf yok trigoda yaptığım gibi sadece son dersi(genel çözüm içeren video) alsam iş görür mü? Dediğim gibi konuyu biliyorum yani konu anlatım değil soru çözümü yapan hoca arıyorum.
    Teşekkürler.

• Güncel
  • Ücretli olarak Mikail hoca çok iyi diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fonksiyonda mikail hocanın en iyi olduğu kesinleşmiştir artık
  • Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler.
    Mikail hocadan türevi alacaktım şimdi fonksiyona baktım 30 saatlik ders anlatmış, açıkcası uzun gibi ama akılda soru kalmayacağına eminim(en azından sb lerdeki basit denebilecek sorularla vakit kaybedeceğime bir seferde iyice öğrenirim).
    programımı düzenlediğimde 4 günde rahatlıkla bitiririm zaten 3-4 kez bitirmişimdir ama youtube dan istediğim performansı alamadım. Aslında sadece soru çözüm içeren bölümü alacaktım ama şimdi pek mantıklı gelmedi. Limit konusu da bitmek üzere türev integral öncesi fonk bitirmem iyi olur.
    Ama daha önce mikail hocayı hiç dinlemedim aklıma takılan sorular var. Mesela br kaf üzerinden anlatıyor mikail hoca pdf veriyor biz kitap gibi çıkartıyor muyuz yoksa boş kağıda mı not alıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C92E98D9

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Haklısınız hocam gerçekten zor ama yüksek çalışma temposuna alışığım. Bu arada evet youtube deki hocalardan ve orta-basit düzey fasiküllerden bitirdim. Sonuçta amacım iyi bir şekilde öğrenmek ve eğer dediğim sürede bitiremezsem acele getirmek yerine süreyi uzatırım. Zaten süre ayarlaması yaptım aralık sonuna kadar sadece integralin bir kısmı kalmış olacak. Bir de pdf lerin sayfa sayısı ne kadar, ortalama bir fasikül gibi mi?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Vaktinizi aldım kusura bakmayın ama son bir sorum olacak şimdi ilk dersi satın alabileceğim 2. yi de aldığımda ayrı bir pdf veriyor mu yoksa ilk dersi satın aldığımda verdiği pdf 2 ders için mi? Yardımlarını için teşekkürler.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam çok yardımcı oldunuz iyi çalışmalar.
  • ben mikail hocadan fonksiyon 1 almıştım bitirmek üzereyim .çok iyi anlatıyor ama behzattan bile uzun onu bilerek al. çözdüğü soruların kafdan hiçbir eksiği yok bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

ben mikail hocadan fonksiyon 1 almıştım bitirmek üzereyim .çok iyi anlatıyor ama behzattan bile uzun onu bilerek al. çözdüğü soruların kafdan hiçbir eksiği yok bu arada
    fonksiyondan sonra türev ve integrali de burdan halletmek istiyorum ama daha türev 1 videosu var(toplam 4 ders) integral ise daha yok.
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Hocam behzat fonk mu mikail fonk mu? Zannedersem ikisini de kullanmışsınız karşılaştırma yapabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam benim gibi fonksiyon temelin yoksa mikail bence. ben behzattan geçen sene bitirmiştim en büyük sorunu çok önemli bir yerde " ben size bunu önceden anlattım zaten " deyip geçiyor 1-2 değil sürekli aynı şeyi yapıyor hiç anlamamıştım onda grafikleri o yüzden bence mikail hocadan dinle en temelden öğrenmek için
    Hocam ben de geçen sene behzattan dinlemiştim elimdeki kaflardan tekrar ettim şu an bir sorun yok gibi belki mikaili de alırım diyeceğim ama 30 saat diyorlar

hocam Mikail hocadan fonksiyonlar alıcam da pdfler hakkında yardımcı olur musunuz hepsini çıkartmam mı lazım veya nasıl değerlendirmeliyim

• yaklaşma mezun kullanıcısına yanıt
    hocam dersi satın aldığında sitede aldığım dersler kısmında pdf gözüküyor ordan çıktısını alacaksın hocayı açıp beraber çözeceksiniz bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaklaşma mezun

hocam Mikail hocadan fonksiyonlar alıcam da pdfler hakkında yardımcı olur musunuz hepsini çıkartmam mı lazım veya nasıl değerlendirmeliyim
    Hocamın dediği gibi dersi satın alınca pdf çıkıyor. Aldığın derse girince en altta. Normal fasikül gibi, çıkartıp hocayla ilerliyorsun uygulama sorularını sana bırakıyor yapamadıklarına bakıyorsun.
  • mikail hocadan dinliyorum müthiş ötesi 30 saatte anlatmıs en ince ayrıntısına kadar yarıladım henüz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.