Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sağlam bir direksiyon seti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> sağlam bir direksiyon seti?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    evet beyler sağlam ve gerçekçi sürüş keyfi veren bi direksiyon seti biliyormusunuz?ben biraz araştırdım ama karar veremedim..yaw bide bu snopylerde fln el freni var ama o markalara güvenemiorm...böle el freni olan ve sağlam bi marka biliyomusunz?bütçe önemli diil..siz söyleyin ben ona göre bütçe ayarlicam

|
    |
    tam senin istediğin bir direksiyon varo oda logitech momo tek süper ve kaliteli resimleri tıkla heryerde var nerdeyse alabilirsin
    |
    |
    Logitech momo racing force tek kelime ile mükemmel. Daha önce piyasa 30-40 ytl ye satılan direksiyonlarla oynamıştım. Arabayı yolda tutmak bile zordu ama momo bi başka. Gerçek sürüş keyfi yaşamak istiyorsan senin için en doğru seçim olacaktır. Direksiyon kafasına göre titremiyor. Mesela sola doğru hızlı ve sert bir viraj alırken direksiyon seni sola zorluyor ve savrulmayı bizzat hissediyorsun. Savrulma anı tepkiler gerçek direksiyondan farksız. (Araba kullandığımdan biliyorum). Arabayla herhangi bir yerden uçarken direksiyon tamamen boşta kalıyor. Yere düştüğünde ise çarpmayı hissetmek güzel.
    Direksiyonu çevirirken içinden dişli seslerini duymak, yumuşak ve uzun gaz pedalı, sert ve kısa fren pedalı sana gerçek sürüş zevki yaşatacak...
    |
    |
    Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5 1//Creative Audigy2ZS //Logitech Momo Racing Force//
  • Er
    8 Mesaj
    Logitech momo racing force tek kelime ile mükemmel alll
    |
    |
  • Yarbay
    4874 Mesaj
    Tüm görüşlere katılıyorum. 180 YTL civarında olsada Logitech MOMO...
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    8860 Mesaj
    Logitech konusunda arkadaşlara katılmakla beraber(bende para yoktu alamadım) Eğer ucuz birşey istersen casper'ın(aslında markayı hiç sevmem) çift titreşimli modelleri de var 40-50 milyona alırsın....Bende var memnunum...
    |
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    teşekkürler arkadaşlar..sanırım kararım belli..içimden pacitech rw-027 modeli geçiodu sadece el freni olduu için..ama napalım??
    |
    |
    dostum sakın piyasadan dandik bişey alma.yoksa hiçbişey anlamazsın.bende microsoft vardı.o bile fazla zevk vermiyodu.ama arkadaşta logitech var sony monitorle hediye gelmiş tek kelimeyle süperdi.nfs de gaza az basarsan az daha yawaş gidiyodu filan kontrolde manyaqktı ayrıca o momo olan diildi.ismini şu an hatırlamayıom ama hertrülü LOGITECH
    |
    |
    |
    bencede ucuz alma bnde de kontorland var.idare eder işte.ama almışken güzel birşey al
    |
    |
  • Binbaşı
    1436 Mesaj
    hassasiyeti yüksek olsun..
    |
    |
    İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI GAMİNG Z97 | İşlemci Soğutucu: COOL MASTER HYPER 212EVO | Ekran Kartı: EVGA GTX970 FTW ACX2.0| SSD: Kingston HyperX 3K 240GB | Ram: CORSAIR 12GB 3x Vengeance DDR3 1600MHz | High Power Astro Lite 750W 80Plus Gold | Monitör: SONY KDL-42W815B Hoparlör: Creative T3
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,667
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.