Şimdi Ara

sağlam arkadaşım-dostum yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
6
Favori
3.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Senin gene 2 - 3 tane var, sağlam olmasalar dahi, benim hiç yok    

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaş kaç hocam

• hocam nasıl hiç yok mesela, nasıl bu duruma geldin biraz anlatabilir misin özel değilse, eğer buraya yazmak istemiyorsan pmde atabilirsin

• İş hayatına girince istemediğin kadar insanla muhattap olucan birsürü arkadaşın olacak o zamanda tek başına kafa dinlediğin zamanları özleyecen merak etme.

• Ankara'daysan veya yakın şehirlerdeysek buluşabiliriz. Benim durumum da çok farklı sayılmaz. Ben sadece çevremi seçiyorum, seçe seçe çevre kalmadı :) Tek başıma kaldım.

Üniversitede de koronadan dolayı 1 dönem gittim daha samimi olamadan okul uzaktan eğitime geçti.

İstersen konuşabiliriz. PM atabilirsin

• üniversite içinde aynısını söylüyorlardı...

• Kötü durum, düşünüyorum kendimi dostum has gardaşım diyeceğim en az 5 kişi var.

• gaziisteyengenc kullanıcısına yanıt

ben üniversiteye başladığım ilk 2 seneyi tamamen yalnız başıma geçirdim, ilk gün sınıftaki insanlara şöyle bir bakmıştım, yakınlaşabileceğim kimsenin olmadığını direk anlamıştım. Benim salaklığımda var tabi biraz, bölümüm benim gibi biri için uygun bir bölüm değil. Şu an okul bitiyor, 2 tane arkadaşım var fakat okul bitince evli evine köylü köyüne olacak bir daha da konuşmayacağız sanırım

bu arada istanbuldayım hocam :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FollowTheLight -- 3 Aralık 2020; 12:54:11 >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt

peki hocam bu arkadaşlarını genellikle nerelerden edindin ? çocuklukta mahalleden falanmı lisedenmi yoksa başka bir şekildemi

• Fallen Angel by A.C kullanıcısına yanıt

hocam benim en büyük problemlerimden biriside içki içmeyi sevmemem. Bira dahi ağır geliyor içemiyorum

• FollowTheLight kullanıcısına yanıt
    Ben oldum olası içki madde bunlardan uzak durdum hadi sigara neyse de diğerleri hiç hoşuma gitmez içenlerle muhabbetim arkadaşlığın oldu ama ortamlarına katılmadım sana önerim bip Instagram WhatsApp gibi uygulamaların arkadaşlık gruplarına gir takip ettiğin bir sayfanın grubuna yahut discorduna mesela benim daha yüzünü görmediğim ama sıkıntım olsa hemen yardıma koşacak abilerim ablalarım arkadaşlarım var hepsi de bu uygulamalar sayesinde.
  • Bide en kötusu arkadasin vardir ama evlenmiştir ve eskisi gibi görusemezsin seninde evlenmen lazim veya kendin gibi yeni bekar arkadas bulman lazim.

• Son durum ne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rubenis RBA-06 kullanıcısına yanıt

hala aynı, olduğum yerde sayıyorum. Hatta daha kötü bile olabilir. Çevremdeki o 1-2 arkadaşımında kız arkadaşları oldu. Daha bir yalnız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FollowTheLight -- 15 Ocak 2024; 13:24:55 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.