Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim kutunun içinde hitachi var. Disk kızağı açılsa değiştirip disk koyacağım içine bir tane denemek için de verdikleri kızak pek açılacak türden bir arkadaşa benzemiyor
  • Zwandar kullanıcısına yanıt
    canlı yayın kayıt özelliği kullanmıyorsan kapat belki hdd biraz durur. Dandik hdd var içinde.
  • Arkadaşlar sürekli soruyorum ama; Karaoke uygulaması için mikrofon işini çözebilen oldu mu?
  • en son iyice canımı sıkınca uzun bir süredir iq'yu açmamıştım. uzun zaman sonra dun gece bir dizi açayım dedim ve the middle dizisini açtım. ilk dakikada yine dondu. nefret ettirdi artık bu özellik. İQ özelliği için kutuyu alıp kullanamamak kadar saçma bir durum yok... ne çözülmez sorunmuş arkadaş...
  • Yeni yazılım normal kulanıcı ıcın yüklenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Yeni yazılım normal kulanıcı ıcın yüklenmiş

Yeni yazılım iyi bir iki hafta oldu hiç kirlenme yasamadim

• Ben de kitlenme devam ediyor. 2-3 günde bir yaşıyorum....
  • Az önce gene aradılar Digiturk'ten, IQ PLUS'ı bedava vereceklerini söylediler. HD Plus kutumla değişim yapacaklarmış, onay verdim. Geçen hafta aradıklarında 5 TL farkla vereceklerini söylemişlerdi, gerek yok demiştim, imana geldiler sanırım.

Benim sormak istediğim soru şu; İnternete direkt kablolu olarak bağlattırmicam, dubleks evde oturduğum için odam üst katta modem alt katta. Görüntü kirliliği olsun istemiyorum. USB üzerinden wireless anten bağlasam interenete bağlanır mı? Bağlanırsa performansı tahminen ne olur, işe yarar mı ? 50 mbit internet kullanıyorum bu arada ama wireless ile 20-25 mbti'e kadar düşer sanırım. Yeterli gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Az önce gene aradılar Digiturk'ten, IQ PLUS'ı bedava vereceklerini söylediler. HD Plus kutumla değişim yapacaklarmış, onay verdim. Geçen hafta aradıklarında 5 TL farkla vereceklerini söylemişlerdi, gerek yok demiştim, imana geldiler sanırım.

Benim sormak istediğim soru şu; İnternete direkt kablolu olarak bağlattırmicam, dubleks evde oturduğum için odam üst katta modem alt katta. Görüntü kirliliği olsun istemiyorum. USB üzerinden wireless anten bağlasam interenete bağlanır mı? Bağlanırsa performansı tahminen ne olur, işe yarar mı ? 50 mbit internet kullanıyorum bu arada ama wireless ile 20-25 mbti'e kadar düşer sanırım. Yeterli gelir mi ?

Hayırlı olsun yanlız PLUS kutu mülkiyeti sizemi aitti.?
    Eğer cevap evet ise mülkiyetini sizden alıp verecekler ıq PLUS ve üyelik sonu kutuyu vermek zorunda kalıcaksınız aynı şey benim başımada geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 16 Ocak 2014; 19:23:26 >
  • Hd kanallarim mevcut degil digital kart hatasi e18_4 hatasi veriyor varmi acaba boyle hata alan kolay kurulum ve guncelleme yaptim yinede duzelmedi

• Merhabalar. Bir türlü fabrika ayarlarına dönme işinin nereden yapıldığını bulamadım. Bir de benim sürüm hala 2.2.7 test kullanıcıları dışında herkes bu sürümü mü kullanıyor acaba?

Seç izlede ve rekrar izlede ileri geri almıyor ve gitmek istediğim dakikayı yazınca kilitleniyor. Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar var mı acaba?

• Merhabalar arkadaşlar,

Bu receiverin içersinden Hitachi marka bir HDD var. ancak bu hddyi pc bağladığımda görmüyor. Disk yönetiminde ise başlatılamadı hatası var. Başlatmak istediğimde hata vererek devam etmiyor. Siz cihaz içerisindeki HDD'yi pcye bağlayabildiniz mi?
  • sonunda 2.2.8 yazılımı güncellendi. ben bir artı yada eksisini anlayamadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Az önce gene aradılar Digiturk'ten, IQ PLUS'ı bedava vereceklerini söylediler. HD Plus kutumla değişim yapacaklarmış, onay verdim. Geçen hafta aradıklarında 5 TL farkla vereceklerini söylemişlerdi, gerek yok demiştim, imana geldiler sanırım.

Eğer cevap evet ise mülkiyetini sizden alıp verecekler ıq PLUS ve üyelik sonu kutuyu vermek zorunda kalıcaksınız aynı şey benim başımada geldi

Hocam yeni cevap verebiliyorum kusura bakmayın. Hayır mülkiyeti bana ait değildi, yani ait olması için ekstra bi para vermedim. Aylık belli bi ücret veriyordum yani Hem nasılsa Digiturk'le devam edeceğim için mülkiyet konusunda bir arzum da yok, daha iyi bir alternatif yok çünkü şuan benim için.
  • Beyler ekranın sol üst köşesinde DIGITURK yazıyor nasıl kaldırabilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Hocam yeni cevap verebiliyorum kusura bakmayın. Hayır mülkiyeti bana ait değildi, yani ait olması için ekstra bi para vermedim. Aylık belli bi ücret veriyordum yani Hem nasılsa Digiturk'le devam edeceğim için mülkiyet konusunda bir arzum da yok, daha iyi bir alternatif yok çünkü şuan benim için.

Anladım ben eğer öyleyse uyarmak istedim neyse tekrardan hayırlı olsun
  • bende kablosuz modem var. bu cihazı internete bağlamak için kaç tane access point almam lazım? 1 tane yeter mi?
  • Ben cihazı internete bağlamak için 48 TL aşağıdaki üründen aldım. Problem yok. Aynı ürünü DT 60 TL ye satıyor.
    http://www.tp-link.com.tr/products/details/?model=TL-WR702N
  • sagemcom cihaz universal lnb ile calisiyor mu ve bu cihazda lnb out çıkışı mevcut mu ?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: standbye

Ben cihazı internete bağlamak için 48 TL aşağıdaki üründen aldım. Problem yok. Aynı ürünü DT 60 TL ye satıyor.
    http://www.tp-link.com.tr/products/details/?model=TL-WR702N

1 tane yeter herhalde. kendi sitesinde 2 tane kullanın demiş, ondan kafam karıştı.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.