Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
31
Favori
240.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kareoke icin mikrofon arıyorum ama sagemcomda mic girişi yok. Bu konuyu cozebilen var mi aranizda
  • Peki cihaz calisirken cihazdan ses duyan ben miyim sadece dub iq plus kullanmaya basladim hersey guzel ancak tv nin sesinu biraz kisinca cihazdan cizirti seklnde ses geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sambos

Peki cihaz calisirken cihazdan ses duyan ben miyim sadece dub iq plus kullanmaya basladim hersey guzel ancak tv nin sesinu biraz kisinca cihazdan cizirti seklnde ses geliyor

Canlı yayın kaydını durdur hdd den geliyordur dert ediyorsan
  • Bende bahsettiğinize benzer ses yok.

Mikrofon işini cozebilen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: sambos

Peki cihaz calisirken cihazdan ses duyan ben miyim sadece dub iq plus kullanmaya basladim hersey guzel ancak tv nin sesinu biraz kisinca cihazdan cizirti seklnde ses geliyor

Canlı yayın kaydını durdur hdd den geliyordur dert ediyorsan

Nasildurduruluyor bu caanli kayit
  • Kayıt ayarlarını kurcala bulursun aklımda yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hdd yi cikarsam nolur bi sikinti yaratirmi

• Bu aralar tuhaf bir sorun basladi. Kanal degistirirken yeni actigim kanal 3-4 saniye boyunca acilniyor sobra bir anlik gorunup kayboluyor sonra gorunuyor normale donuyor

• güncelleme bir bana gelmedi sanırım
  • Bana da yüklenmedi henüz.
  • arkadaşlar şu anda okuyan varsa rica ediyorum iq seç izleden bir içerik(ben atlas'ı açmıştım) açıp donup donmadığına bakabilir mi? benim şu anda saniye başı donuyor ve hala kutuda mı server da mı sorun anlayabilmiş değilim... sizin de donuyorsa sabırla bekleyeceğim ama hem parasını verip hem bir türlü stabil bir şekilde bu imkandan yararlanamaktan ciddi şekilde sıkılmış durumdayım.... digitürk gibi bir şirket nasıl olurda basit bir server sorununu çözemez anlamış değilim...
  • Arkadaşlar Plus kutuyu bugün Plus IQ ile değiştirdim.Plusa geçince Hd kanallar üyeliğiniz kapsamamaktadır diyince müşteri hizmetlerini aradım
    2014'den itibaren Hd için ekstra ücret alındığı söylendi 7 tlmiş. Böyle bir şey yaşayan oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.ozgur

arkadaşlar şu anda okuyan varsa rica ediyorum iq seç izleden bir içerik(ben atlas'ı açmıştım) açıp donup donmadığına bakabilir mi? benim şu anda saniye başı donuyor ve hala kutuda mı server da mı sorun anlayabilmiş değilim... sizin de donuyorsa sabırla bekleyeceğim ama hem parasını verip hem bir türlü stabil bir şekilde bu imkandan yararlanamaktan ciddi şekilde sıkılmış durumdayım.... digitürk gibi bir şirket nasıl olurda basit bir server sorununu çözemez anlamış değilim...

pazar günü bende de sıkıntı vardı bırak donmayı seç izle acılmıyordu bile. açtım kapattım cihazı düzelmedi. bende fişini çektim , modemi de kapattım açtım düzeldi. sorunun devam edıyorsa birde bunları yaparak denemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Arkadaşlar Plus kutuyu bugün Plus IQ ile değiştirdim.Plusa geçince Hd kanallar üyeliğiniz kapsamamaktadır diyince müşteri hizmetlerini aradım
    2014'den itibaren Hd için ekstra ücret alındığı söylendi 7 tlmiş. Böyle bir şey yaşayan oldumu?

ben kasımda değiştirdim , önceki kutuya ayda 4 tl hd bedeli ödüyordum , bu kutu gelince o 4 tl ortadan kalktı, birkaç indirim verdi ( internete baglanma indirimi, dilediğin yerde üyeliği indirimi , tahahhüt indirimi ) toplam kutu kira bedeli ( hd kanallar dahil ) 24,99 tl idi . bu indirimlerden sonra toplamda 13 tl indirim yapıldı , 11.99 tl ye geldi. zaten öbürü kutuya 4 tl veriyordum ayda.

kısaca bana bu değişiklik ayda sadece 11.99 - 4 = 7.99 a gelmiş oldu. hd yayın bedeli dahil olarak yani.

yalnız benim önceki kutu plus değildi. iq kutuydu sadece. vestel marka.
  • Şuan Digitürk, Star TV'de ki O Ses Türkiye programını HD veriyor. Çok ilginç gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Şuan Digitürk, Star TV'de ki O Ses Türkiye programını HD veriyor. Çok ilginç gerçekten.

Ne ilginç :) star hd Digi ye de geldi

• Çözünürlüğü cok farklı deil eskisinden. Hd ibaresi koymuşlar sadece

• Bende dsmartta var ve oradaki hd kanallar ile digiturkteki normal yayinlar neredeyse ayni goruntuye sahip. Dsmarttaki sd yayinlar ise neredeyse facia... iste digiturk su nba ve formulayi alsaydi hic dsmarta bakmazdim bile. Ha birde su ntvnin dsmarta ozel kanali cikti thy eurolig maclarini verince el mahkum dedik aldik ama su haliyle dsmart daha pahali o da ayri bir durum zaten...

• euzun72 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihazın ayarlarını yaptım da digiturk kutuyu bir türlü ayarlıyamadım. İp ayarları vs kısmına ne girmem lazım. Bir de bu cihazı başka cihazlarda kullanabilir miyim. Mesela TV'yi bağlamak için?
  • Az once aradilar, hd plus kutu kullaniyordum, +5 tl'ye plus iq kullanabilirsiniz dediler.. Biraz dusunmek istedigimi soyledim, sizlere bi kac sorum olacak arkadaslar;

1- internet baglantisi icin tp link marka usb girisli wireless antenim var, onu taksam kablosuz sekilde internete baglanabilir miyim? Baglanirsam performansi tahminen nolur?

2- IQ ozelliginde Türk dizi ve programlar ne zaman ekleniyor? Yayinlandiktan sonra hemen mi? Yoksa bir kac gun sonra mi? Ve bu yayinlarin icinde reklamlar oluyor mu :) ?

Normalde Plus fazlasiyla yetiyor bana, kayit secenekleri vs isimi goruyor. Goruntu kalitesi de kafi, memnunum. Ama yukarida ki sorularin cevaplarina gore isim biraz daha kolaylasirsa almayi dusunuyorum. Yardimlarinizi bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.