Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni yazılım geldi 2.2.8 şu anda yükleniyor.
  • Ver. 2.2.8 yazılımı ile eklenen/düzeltilen özellikler:
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    - PiP (Kanal Takip) özelliğine ekstra olarak yeni büyük boyutta ekran eklendi. PiP(Kanal Takip) ekranının lokasyonu sağ alt köşeye alındı.

- PiP(Kanal Takip) kanal değiştirme esnasında nümerik tuşlar girildiğinde hangi kanalın seçildiği bilgisi eklendi.

- OK menüsü açıkken PiP(Kanal Takip) ekranındaki içeriğin bilgisinin gösterimi eklendi.

- Rehber menüsünde oluşan kilitlenme problemi düzeltildi.

- Rehber üzerindeyken yapılan içerik bazlı kayıtların tekrardan kayıt tuşuna basılarak hızlıca iptal edilebilme özelliği eklendi.

- Arama özelliğinde bulunan dizi tipindeki içeriklerde bölümlerin gösterilmeme problemi giderildi.

- Tekrar İzle kategorisindeki bazı içeriklerde çalışmayan kaldığım yerden başlat özelliği düzeltildi.

- Digiturk Portal menüsünde nadiren ekranda kalan “Seç İzle, Tekrar İzle” logo problemi giderildi.

- Uydu sinyali üzerinden indirilen VOD özelliğinde performanssal iyileştirmeler yapıldı.

- İçerik oynatma sırasında “ÇIKIŞ” tuşu ile de çıkılabilme özelliği eklendi.

- 20 ye yakın minor problemler çözüldü ve geliştirmeler yapıldı.
  • minor problem dediğiniz nedir ? ben cihazdan memnundum genelde güncellemeler sorunlarıda beraberinde getirir umarım bir problem yoktur ?
  • bence herseyden önce yayın kalitesindeki dalgalanmayı halletmeleri lazım. bir gün bakıyorsunuz mükemmel bir görüntü diğer gün bakıyorsunuz inanılmaz derecede kötü. stabil olması gerekıyor bence. sonucta ciddi rakamlar ödüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whyhammer

Merhabalar,

Ben de bugün geçtim iq plus'a. sıkıntı olarak gördüğüm bir durum var.

Önceki cihazım pace'de movieMax'i HD izlemem için 11 numaralı kanala gitmem yetiyordu.

Sagemcom'da ise HD kanalları izlemem için 300'lü kanallara gitmem gerekiyor.

Bir çözümü var mı ?

hocam dilerseniz online işlemlerde canlı destek var ordaya yazın geçen benimde öle olmuştu yazdım 5 dk içinde ayarladılar kanal sıralamamı
  • son yazılım ile birlikte guide da dolaşırken donma başladı
  • Son yazılım versiyonu 2.2.7 yoksa 2.2.8 mi. MT son yazılım 2.2.7 dedi makinanadan yeni yazılım yüklemede yazılımınız güncel diyor (2.2.7)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolmaster

Son yazılım versiyonu 2.2.7 yoksa 2.2.8 mi. MT son yazılım 2.2.7 dedi makinanadan yeni yazılım yüklemede yazılımınız güncel diyor (2.2.7)

2.2.8 hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

son yazılım ile birlikte guide da dolaşırken donma başladı

Yazilim versiyonu ne hocam senin? Cunku donma problemi bir onceki yazilimda vardi. Bwnde 1 2 defa gormustum. Ama yeni gelen 2.2.8 yazilimi ile artik problem yasamiyorum. Cihaz gayet stabil hale geldi
  • 2.2.8 yazılımını bir türlü güncelleyemedim . en son 2.2.7 sürümü görünüyor. yazılım güncellemeye giriyorum yazılımınız güncel diyor. ne yapmalıyım ? birde bu güncellleme ile en önemlisi görüntü kalitesinde herhangi bir kalitesi artışı yada azalışı varmıdır ?
  • quote:

Son yazılım versiyonu 2.2.7 yoksa 2.2.8 mi. MT son yazılım 2.2.7 dedi makinanadan yeni yazılım yüklemede yazılımınız güncel diyor (2.2.7)

aynen bende de öyle diyor . ne yapmalıyız ? cihaz devamlı internette, otomatik güncellemiyormu ? açtım kapadım o da bir ise yaramadı. müşteri hizmetlerinimi aramalıyız ?
  • Deneme aşamasında sanırım. Sadece test edenler kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkprl

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

son yazılım ile birlikte guide da dolaşırken donma başladı

Yazilim versiyonu ne hocam senin? Cunku donma problemi bir onceki yazilimda vardi. Bwnde 1 2 defa gormustum. Ama yeni gelen 2.2.8 yazilimi ile artik problem yasamiyorum. Cihaz gayet stabil hale geldi

2.2.7 ama 2.2.8 de bu sorunu çözdülerse çok iyi daha yayınlamadılar 2.2.8 biran önce yayınlasalarda şu işkenceden kurtulsak
  • benim için tek önemli kriter görüntü kalitesi. bugüne kadar hiçbir cihazda daha iyi görüntü veren bir güncelleme görmedim. hep kötüye gitmiştir bu güncellemeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

aynen bende de öyle diyor . ne yapmalıyız ? cihaz devamlı internette, otomatik güncellemiyormu ? açtım kapadım o da bir ise yaramadı. müşteri hizmetlerinimi aramalıyız ?

Su anda test kullanicilarina cikildi yeni yazilim hocam. Yakinda herkese verilmeye baslanir bu yazilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkprl

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Su anda test kullanicilarina cikildi yeni yazilim hocam. Yakinda herkese verilmeye baslanir bu yazilim

Merhabalar, Digiturk Plus kullanıcısıydım, IQ'ya geçtim, şimdi de Plus IQ'ya geçmek istiyorum, sorularım şunlar;
    1-Kurulumu kendim yapacağımı söylesem kurulum ücreti ödemekten kurtulur muyum?
    2-Aylık faturama bir şey yansıyacak mı? Yansıyacaksa ne kadar?
    3-Kurulum ücreti ne kadar?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hd plustan digiturk iq'ya geçtim bugün. Kutu garip bir şekilde off konumuna getirince kafayı yiyor, gösterge kısmında küçük r harfi çıkıyor ve yanında bir kare dönüyor, birkaç dakika sürüyor bu. Sonra 6 4 2 7 gibi rakamlar çıkıyor. Çözümü nedir acaba? Bundan 2 gece evvel digiturk plus hd kutumun bozulması üzerine servisi çağırdım, ayaküstü iq hakkında bilgi aldım ve 25 tl ücretle iq'ya geçtim fakat şimdi bu kutu da sorun çıkarınca acaba sorun kablolarda falan mı diye düşünmeye başladım. Yardımcı olursanız sevinirim..
  • engin9103 kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncelliyor.Ellemeyin.10 dakika öyle yapar.yazılım güncellenince geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: santakunta

Öyleymiş dediğiniz gibi, güncelleme sonrası herhangi bir sorun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

quote:

Orijinalden alıntı: santakunta

Öyleymiş dediğiniz gibi, güncelleme sonrası herhangi bir sorun kalmadı.

bende hala 2.2.7 sürümü için son sürüm diyor.. enteresan..
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.