Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
31
Favori
240.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende evdeki Humax 9505 kutudan sonra ücretsiz diye buna geçtim. Ücretsiz olsada 60 tl servis parası verdik zaten. Cihazdan ilk izlenimim iyi ama diğer kutu ile görüntü kalitesi farkını çok hissetmedim. Birde kayıt ettiğim programın üzerine tıklayınca oynatmıyor. Öyle kalıyor bekliyor onu çözemedim. Bein connect üzerinden kayıt emri verdim ama kaydetmemiş. Biraz karışık ve ağır bir cihaz gibi geldi bana bakalım kullandıkça alışırım umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun kutu uzerinden goruntu ayarini 1080 den dogal olarak ayarladim bi deneyin isterseniz sanki daha iyi goruntu veriyor.

• S

Sizc yıllık 90 tlye değer mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evdeyken cihazdan memnunum

Ama ise gidip çekiyorum

Cihaz açılmıyor..

Fisten çıkarıp takınca düzeliyor

Sürekli aynı durum

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Fişini çekmemenizi öneririm. Yoksa cihaz kafayı yiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Fişini çekmemenizi öneririm. Yoksa cihaz kafayı yiyor.
    Valla kutu açılmıuorki o zaman. Başka çözüm yok.
    Bıtım bu digitürkten
    Humax 9505 öneririm

Bizde bi problem yok cihaz değişimi isteyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Evdeyken cihazdan memnunum

Ama ise gidip çekiyorum

Cihaz açılmıyor..

Fisten çıkarıp takınca düzeliyor

Sürekli aynı durum
    Bendeki cihazda da aynı dert var. Değişim yapıldı yine aynı. Servis elemanı çok fazla diziye vs kayıt emri verdiğiniz için gibi saçma bişey demişti ne alakaysa. Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Bendeki cihazda da aynı dert var. Değişim yapıldı yine aynı. Servis elemanı çok fazla diziye vs kayıt emri verdiğiniz için gibi saçma bişey demişti ne alakaysa. Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Alıntıları Göster
    Servisler tam bilgisiz ya.

Ben dizi kayıt felanda yapmıyorum. SAdece ileri geri sararken işime yarıyor başka yok..

Birde görüntü kalitesi felan diğer cihazlara göre ilk günden beri çok daha iyi duruyor. Eski cihazlarda hd yayınlarda bile sıkıntı vardı 55 inch tv de..

Gittiği yere kadar gitsin bakalım o halde
  • Sagemcom Digiturk Plus IQ HY6101 modelini kullanıyorum. Yenilemeyi düşünüyorum. Hangi modeli tavsiye edersiniz ?
  • BT42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam digiturk plus için daha yeni bir model yok maalesef. 4k kutu alabilirsiniz ama aylık 20 TL ücreti var.

• 2 Yıl önce falan hediye veriyorlardı, şimdi hediye ederseniz üye olacağım dedim vermediler. ücretsiz alma imkanımız var mı?
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Maalesef 3 haziran itibariyle ücretsiz verme olayını kestiler, kesinlikle vermiyorlar ancak 6ay 7.5 TL 6ay 15 tl veya 3 ay ücretsiz sonra 15 tl olarak alabilirsiniz.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Eskidendi onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 18 Temmuz 2018; 23:42:33 >
  • Arkadaşlar ayda 15 TL vermek istemiyorum, bu kutuyu iade edip normal HD bir kutuya geçeceğim. Güncel en iyi kutu Humax 9505 midir? Başka bir önerisi olan var mı? Bugün yarın gelecekler kuruluma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun1984 -- 30 Temmuz 2018; 16:38:56 >
  • harun1984 H kullanıcısına yanıt
    Kutuyu ücretsiz vermeyeceklermiş.

Müşteri temsilcisi denilen kazma ters ters konuşarak işinize gelirse havasında konuştu.

Şimdi; bu kutuyu ücretsiz alamayacakmıyız artık?

O zaman iptal ettiririz. Digiturl macerasına elveda deriz olur biter

• harun1984 H kullanıcısına yanıt
    Humaxlar iyidir güzeldir hocam 9505 baya seridir.
  • merhaba iyi plus kutu hangisi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Arkadaşlar bende evdeki Humax 9505 kutudan sonra ücretsiz diye buna geçtim. Ücretsiz olsada 60 tl servis parası verdik zaten. Cihazdan ilk izlenimim iyi ama diğer kutu ile görüntü kalitesi farkını çok hissetmedim. Birde kayıt ettiğim programın üzerine tıklayınca oynatmıyor. Öyle kalıyor bekliyor onu çözemedim. Bein connect üzerinden kayıt emri verdim ama kaydetmemiş. Biraz karışık ve ağır bir cihaz gibi geldi bana bakalım kullandıkça alışırım umarım.
    İnanılmaz ağır hareketleriyle ünlüdür bu cihaz

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.