Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
31
Favori
240.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merkezi sisteme geçtik yeni ev ile birlikte, ilk geldigimizde duvardan taktim, hic sorun yoktu. bi 10 gün sonra yayinlar gitmeye-gelmeye basladi. Atv gidiyor, bir gün sonra geliyor. kanal d sonra komple gitti gelmedi, şimdi hicbir yayin yok, sinyal de yok. İlk gunlerde sorun olmamasindan dolayi cihazda problem var diye düsünuyorum. Ne dersiniz? sorun cihazdami yoksa merkezi sistemdemi?
  • Arkadaşlar ben plusa geçiş sağladımda kuruluma gelcekler ben ilk hd ye geçtiğim zaman hdmı kablo takmışlardı bu plus kutunun içerisindeki kablolarda benim sayılırmı ?
  • Arkadaşlar bi sorum olucaktı belki daha önce sorulmuştur bir kaç sayfa baktım ancak cevap bulamadım.

Yeni taahhütümle beraber İQ plusda vericekler ancak şuan için evimde internet bağlantısı yok,

İnternet olmadan bu cihazı çalıştırabilirmiyim? çalıştırabilirsem hangi özelliklerinden mahrum kalırım?

Randevuyu bozmak istemiyorum belki bi daha getirmezler diye o nedenle bilen birisi yardımcı olabilirmi lütfen.
  • sadıkakyol kullanıcısına yanıt
    Kullanırsında bein connecti kullanamazsın cok bi kaybın yok.
  • Merhaba arkadaşlar sagemplus uydu alıcımı kablosuz internete bağlamak istiyorum. Ağ adaptörü bunun için yeterli olur mu?
  • Dostlar ıq cihazı yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve bazen kanallar sinyal kaybedildi şeklinde hatalar veriyor, Bazen listeden hep kalkıyor. Bu sorun hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Diğer model iq olmayan cihazlar da aynı sorunu veriyor mu?
    Taahhitim yok ve her istediğim an servis bedeli 40 tl ödeyerek cihaz değiştirebiliyorum.
    Bilgisi olan dostlar lütfen yardım...
    Saygılar.
  • Arkadaşlar sagem kutunun tek çeşidi mi var, sitesinde 6144 gördüm fakat 6101 nedir? Bağlamaya gelecekler seçim şansım varsa iyisini seçeyim.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tv de bein connect bağlatmanın mantığı nedir?
  • cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    Tekrar ivir zivir film izlemek veya superlig ozeti olsun youtube yoksa tv de izlemek icin.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam şunu merak ediyorum,

Anladığım kadarıyla sagem in aşağıdaki 3 ayrı kutusu var.

4k olan aylık 20 tl, diğerleri aylık 15 tl.

Üyeliğin yanında sagem kutu hediye verdiler, ben hangisini almalıyım? 4k yı vermezler sanırım, modelleri 6101 mi?

Plus

Plus bein connect

Plus 4k : 6144
  • cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    4k yı vermezler hocam zaten yaygınlaşmadı 4k daha hd kanalları eklemedilr 6100 veya 6101 verirler hocam.
  • Arkadaşlar tp link modem.var

Kablolu bağlantı yapıyorum ama cihaz bağlanmıyor

Görmüyor modemi

Neden olabilir
  • Arkadaşlar HD yayın için en iyi kutu hangisi bilgisi olan var mı? Plus ya da 4K için demiyorum. Standart HD paket için soruyorum
  • Sagem iq plus var açılması çok uzun sürüyor.3-4 dk falan.

Bu normal mi yoksa değişim istiyim mi?Daha önce hd kutu vardı bu kıymetini bilememişim.Bedava verdiler diye değiştirdim ancak hiç düşündüğüm performansı veremedi.
  • Zangieff kullanıcısına yanıt
    Fişini çekmeyin.
  • arkadaslar kolay gelsin ınternete ben bıtane sagecom ıq plus cıhaz buldum adam 65 tl dıyor bunula turksat ızleyebılırmıyım bu kutuda ne kadar kanal kayıdı yapıyor
  • atlantıc kullanıcısına yanıt
    Yapamazsın izliyemezsin.
  • Ardakaslar iptal talebi verdim 1 yil bu kutuyu verdiler sizce almalimiyim menun eder mi suan ki kutum 9505 hd
  • Arkadaşlar merhaba.

Sony Bravia A1 OLED satın aldım. 4K HDR bir model.

Digitürk ile 4K hakkında görüştüm ancak aylık 20 TL kutu ve yayın bedeli mevcut. Derdim 4K yayın almak değil.

Mevcutta 2012 yılından beri DT9102 HD kutusunu kullanıyorum. Bu kutuyu emekliye ayırıp yeni kutulardan birine geçmek istiyorum. Tavsiyeniz hangisi olur?

* ayrıca 4K yayın almak istemesem bile sadece SAGEM 4K Ultra HD - DT-61440UHD kutusunu satın alamıyor muyuz? Yani maksat yeni bi digitürk kutusuna geçmek.
  • hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o 20 lirayı mecbur ödemen gerekiyor illada kutuyu değiştirmek istiyorsanız humax 9505 modelini isteyin seri cihazdır yeni modeldir kasmaz etmez.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.