Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.805
Cevap
31
Favori
240.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,evet belirli aralıklarla takılmada oluyor.Görüntü donuyor mozaiklenme oluyor düzeliyor 2-3 saniye sonra,cihazdan kaynaklı sorun değil sanırım diğer forumda lig tv hd görüntü sorunu diye konu açılmış yayından kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 31 Ekim 2016; 16:56:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a arkadaşlar sagemcom 6101 kutu görüntü kalitesi bozuldu ne yapmam lazım

görüntüde sanki kaymalar oluyor menüye girdimmi siyahlık kısımlar kayıyor gibi görüntü

alttan yazılar geçerkende bi taraf kayıyor gibi diğer taraf güzel görünüyor
  • Bende de inanılmaz bir hdd sesi geliyor. Sürekli hdd çıkarıyorum. Çok sinir bozucu oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gun once lig tv hd komple yok oldu
    76.kanaldan 78 e geciyordu.Sonra geri geldi kendi kendine.Servis cagirmistim
    Zira yayin gidip geliyordu.kutu degisti.Hersey duzgun olmasina ragman sadece lig tv hd sinyali bazen gidiyor.Bazen sadece donuyor.Anlik 2 sn donmalar oluyor.Bazen hicbirsey yok.Sanirim yayindan bu durum.Onceden sorun yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Merhaba,evet belirli aralıklarla takılmada oluyor.Görüntü donuyor mozaiklenme oluyor düzeliyor 2-3 saniye sonra,cihazdan kaynaklı sorun değil sanırım diğer forumda lig tv hd görüntü sorunu diye konu açılmış yayından kaynaklanıyor.

Bu sorun 2 3 gundur bendede var.21.kanaldada yapiyor bunu yayin donuyor bazen donmuyor.Gelen yayindanmi acaba

• Merhaba arkdaşlar ben de sagemcom kullanıcısıyım. Bu platform da youtube'u açmak zaten bir zulüme dönüştü. Çözünürlüğü değiştirmeye çalıştığımda da kilitleniyor. Bu aralar hiç memnun değilim cihazdan. HDD'den mi kaynaklanıyor acaba?
  • bence en iyi cihaz humax 9505hd

• Evet bu cihaz son yazılımlarla sanırım saçmalamaya başladı.
    Artık teknolojiyi kaldırmıyor gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutu degismesine ragmen lig tv yayini anlik donuyor.Istanbul guneslide oturuyorum dikkat ediyorum.Ucak gecerken yayin donuyor.Bazen komle gidiyor.Bu sorunu yasayan varmi acaba.Ucak sesi bitince yayin geliyor

• Kablo ile access point üzerinden 6101'i İnternete bağlamak istiyorum fakat bağlantı kesildi vs yazıyor. Ne yapmam lazım?

• Bu cihazın kumanda kodunu biliyor musunuz arkadaşlar. Akıllı kumandaya tanıtamıyorum bi türlü...

• Humax DT-9505 den Sagemcom 6101 a geçiş yaptım,yapmaz olaydım ilk getirdikleri kutuda aşırı derecede uğultu vardı televizyon izlerken bile duyuyordum hdd takılı değilken bile fan sesi yüksekti neyse onu değiştirdiler yeni gelen kutuda ise hdd sesi mevcut televizyon izlerken duyulmuyor ama gece sessiz ortamda stand by konumunda olmasına rağmen hdd sürekli çalışıyor var mı bunun bir çözümü ? Sürekli hdd yi tak çıkar mı yapmak zorundayız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Humax DT-9505 den Sagemcom 6101 a geçiş yaptım,yapmaz olaydım ilk getirdikleri kutuda aşırı derecede uğultu vardı televizyon izlerken bile duyuyordum hdd takılı değilken bile fan sesi yüksekti neyse onu değiştirdiler yeni gelen kutuda ise hdd sesi mevcut televizyon izlerken duyulmuyor ama gece sessiz ortamda stand by konumunda olmasına rağmen hdd sürekli çalışıyor var mı bunun bir çözümü ? Sürekli hdd yi tak çıkar mı yapmak zorundayız ?

Bendede var HY6101 cihaz fakat o kadar ses çıkarmıyor.
  • Arkadaşlar 6101'de hdmi renk modu rgb mi yoksa yuv mu olmalı? Hangisi daha iyidir.

• Bende yuv ayarlı

• Bende fabrika ayarlarında duruyor ellemedim.
  • arkadaşlar bir yıl ücretsiz plus IQ cihaz hediye ettiler. servis gelip 6100 modelini bıraktı. harddiskten sürekli olarak akvaryum motoru gibi ses geliyor. bu normalmidir. birde 6101 modeli olduğunu duydum. bu modeli istesem mi aradaki fark nedir kullananlar bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer1044

arkadaşlar bir yıl ücretsiz plus IQ cihaz hediye ettiler. servis gelip 6100 modelini bıraktı. harddiskten sürekli olarak akvaryum motoru gibi ses geliyor. bu normalmidir. birde 6101 modeli olduğunu duydum. bu modeli istesem mi aradaki fark nedir kullananlar bilgi verirse sevinirim.

o ses fandan geliyor..ben bu cihazı 1 yıldır kullanıyorum ama pratıklık acısından 9505 daha ıyı bir cıhazdı..ben alışamadım favori kullanımı görüntü kalıtesi vs bana kotu geliyor
  • Arkadaşlar 6101 kurdular bugün. Akşama kadar izledim sorun yoktu, akşam kumanda çalışmadı sinyal yok yazdı ve uydu alıcı bu şekilde görünüyor şu an. Fişten çekip taktım kartı çıkardım taktım yine aynı. Nedir problem acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 31 Mart 2017; 18:13:30 >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Merhaba ; Fişi çekin Sağda hdd var çıkart onu /tak fişe /sıkıntısız çalışırsa ok /ama hdd tekrar taktığında sorun çıkarsa hdd arızalıdır. Değişmesi lazım...

birde bu cihazı Yen'i almışsınız biraz bekleyin Yen'i yazılım kurar buda zaman alır /

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.