Şimdi Ara

Sagem Spiga El Bilgisayarı Vodafonlulara özel 199 lira (Stoklar Bitti) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
15.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEŞEKKÜRLER NİCKNİCK ARKADAŞIM BENDE AZ ÖNCE SİPARİŞ ETTİM HAYIRLISI BAKALIM
  • Paranızı çöpe atmayın.

1.1 işlemci , 1.6 işlemcilerden bile neler çekiyoruz. Hiç birşey akıcı çalışmaz burada.

512 ram, cep telefonlarının ram i bile daha fazla.

4 inch ekrana 1024x768 pixel nasıl sığmış merak ettim doğrusu. netbookta bile bu çözünürlük işe yaramıyor. Ayrıca 1024x768 demek Kare ekran demek. yani 4:3 orantı. Resimlerden hiçte öyle görünmüyor.

Klavyede türkçe karakterler yok.

vs vs. İlk satışı 1200 TL den yapılan cihaz 199 tl ye inmiş. 1 senede. Neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

quote:

Orijinalden alıntı: Joker17Back

Cs oynaticagini pek sanmam

bu cs oynarken videohttp://www.youtube.com/watch?v=dE7WlaHxP5M
    buda atari oyunlarıhttp://www.youtube.com/watch?v=U2gs0rAsHDc

bu çok iyi ya csnin çalıştığını gördüm ya kesinlikle pişman olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

Paranızı çöpe atmayın.

1.1 işlemci , 1.6 işlemcilerden bile neler çekiyoruz. Hiç birşey akıcı çalışmaz burada.

512 ram, cep telefonlarının ram i bile daha fazla.

4 inch ekrana 1024x768 pixel nasıl sığmış merak ettim doğrusu. netbookta bile bu çözünürlük işe yaramıyor. Ayrıca 1024x768 demek Kare ekran demek. yani 4:3 orantı. Resimlerden hiçte öyle görünmüyor.

Klavyede türkçe karakterler yok.

vs vs. İlk satışı 1200 TL den yapılan cihaz 199 tl ye inmiş. 1 senede. Neden acaba ?

çünkü tutmamış en önemli sebebi ise win xp taşınabilir bilgisayarlar için üretilmiş bir işletim sistemi değil şarz süresi kısa fiyatı aşırı yüksek idiemin ol ilk çıktığında 400 liradan verseler çok farklı olurdu psp kadar satrdı bence 199 lirada bence bu cihazın hakkı android tabled yad psp den daha çok keyif alacağımı düşünüyorum ayrıca her işlemci ailesinde ghz hesaplamaları farklı yapılır işlemcisinin iyi olduuğunu iddaa etmemekle beraber işlemcisinin 1.1 olması hiç bi işi beceremeyeceği yada 1.6 işlemciden kötü olduğu anlamına gelmez ayrıca ufacık bişeye win xp kuruyosun ne bekliyosunki daha fazla ben incelemelerden tatmin oldum şahsen gelsin cs oynayacağım bol bol :)) kimseyede kesin alınır demiyorum bu arada ama uzun yola gidiyosanız yada psp yada android tablet alacaksanız bence bunu alın :)

• şimdi aklıma geldi en dandik 3g modem 50 liranın altında değil...
  • quote:

şimdi aklıma geldi en dandik 3g modem 50 liranın altında değil...

:D

kampanya bitince, ki inş bitmez hemen, bence bir çok kişi neden almadım diye hayıflanacaklar.

-cihazın ilk açılış süresi 30sn
    -standby kapanma ve tekrar açılış 2 sn (burda devreye windows os ince ayarlar giriyormus sanırım)
    -rezistif olmasına ragemn cok basarili bulunan dokunmatik ekran
    -kasada saklanabilen stilus kalem
    -3g modem ozelligi
    -qwerty klavye, sanal klavye degil tusu fiziksel olarak hissediyorsunuz ve bazen sanal klavyeye kufrettigim oluyor
    -200 tl demismiydim?

benim kafamda tek sorun bu cihazın teknik servisi. ama cok dert etmiyorum hem arkasında vodafone oldugu hem de 200 tl verdigim icin.
  • vidfeosunu izledim güzel bi cihaz. ama ben 10.1 lik netbooktan bile tuşlara basamıyorum bunda hiç basamam diye almadım daha doğrusu bkendimi böyle kandırdım
  • quote:

Bende dayanamadım aldım bitane hadi hayırlısı =) hyasing40 arkadaşım bunun mbook m1 olduğundan eminmisin bide bunların mBook SE olanları var hangisi acaba bu çözemedim ben ?
  • Vodafone hatti olup almaya yardimci olacak biri var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Vodafone hatti olup almaya yardimci olacak biri var mi ?

bende var =)) galiba 3 tane şifre alınabiliyo olursa bi deneyin
  • sagem felan almayın, fransız ürünlerini kullanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sablsm

quote:

Bende dayanamadım aldım bitane hadi hayırlısı =) hyasing40 arkadaşım bunun mbook m1 olduğundan eminmisin bide bunların mBook SE olanları var hangisi acaba bu çözemedim ben ?

%100 emin değilim ama donanım özellikleri ve ksası aynı
  • Aga daha küçüğü varmış yaw, bunda da kampanya yapsınlar

• quote:

quote:

yanlız adam bot gibi :)

• Bu cihazda vodafone harici şebeke çalışırmı acaba? Sim kilit varsa diğer operatörlerin data kampanyalarını kullanamayıp vodafone a bağımlı kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantia

Bu cihazda vodafone harici şebeke çalışırmı acaba? Sim kilit varsa diğer operatörlerin data kampanyalarını kullanamayıp vodafone a bağımlı kalırız.

sim kilit olduna dair bi ibare yok eğer varsa tüketici haklarına gideriz mecbur açacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

quote:

quote:

yanlız adam bot gibi :)

evet adam bot ama bot yada ağ farketmez bot çalkışıyosa ağda muhakkak çalışıyordur çalışdırırız wi-fi üzerinden yapacağımı tahmin ediyorum bu işi tek bi gelsede

• ben rj 45 takmayı düşünüyorum usb li olandan olur herhalde değil mi bilen var mı?
  • bu zıkkımın ekstra bataryası çok pahallı 81$
  • rica etsem şifre gönderebilecek arkadaş var mı,almayı düşünüyorum.kulaklık çıkışı nedir bir de cihazın onu merak ettim?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.