Şimdi Ara

Sagem Spiga El Bilgisayarı Vodafonlulara özel 199 lira (Stoklar Bitti) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
15.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben borçlarıma rağmen dayanamadım aldım.yakında tüm kredi kartlarını iptal edicem
  • millet fransız mallarını boykota hazırlanıyor siz bu fransız çöpüne para veriyorsunuz olmadı dostlar
  • Bu ürün fransız değilki sagem marka basmış sadece.

Ayrıca fransız olsa ne olur.. Devlet boykot koymadıktan sonra bize noluyor?

Lafa gelince asıp kesiyolar koysunlar bakalım boykotu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

Bu ürün fransız değilki sagem marka basmış sadece.

Ayrıca fransız olsa ne olur.. Devlet boykot koymadıktan sonra bize noluyor?

Lafa gelince asıp kesiyolar koysunlar bakalım boykotu.

Kim takar (aslında başka ama ceza alırım) Yalova Kaymakamını derlerdi eskiden
  • Üniversitede öğrenciyim word power point işlerini falan yapabilir mı? Yani alsam kullanabilir mıyım? Birde mause kullanamiyoruz sanirim

Bir de hangisi daha mantıklı şöyle birşey de varmışwww.webdenal.com/freebook-p-702b-siyah--7-netbook_392350.html?ref=akakce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceteris Paribus -- 22 Aralık 2011; 3:24:19 >
  • valla bana daha çok çöp gibi duruyor.ben bu donanıma bu parayı bile vermem.
  • Almamak için bahane arayanlara, klavyesi Türkçe değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtay

+1 Bencede alınması gereksiz...
    Alanlar darılmasın zaten benzer hatayı yıllar önce PALM ile yapmıştım.
    Doğrudürüst kullanamadan çöplük olmuştu.

O Palm Hatasını bende yapmıştım... 990 liradan 490 liraya düşünce dalmıştım.. ama bende hala duruyor ve bazen kullanıyorum ,işletim sistemini kullanamasamda insanların dikkatini çekmeyi başardığını söylemeyelim,bataryası hala çok güçlü ve 5-6 gün dayanıyor...5-6 yıl önceki 490 tl. ile neler yapılırdı bee

• Fransızlar boykot başlamadan önce ellerindeki son çöpleri de kakalamaya çalışıyorlar galiba.
  • allah size akıl fikir versin 200 tl'ye böyle bir cihaz alıyorsunuz ve hala saçma sapan yazıyorsunuz yoksa alamıyormusunuz demeliyim zorunuz ne ki isteyen alır istemeyen almaz ben aldım hemen bu fiyata çok iyi vide izle,müzik dinle,internete gir,3g var,ufak tefek oyunları oyna emülatörde gider bu alete ve bunları yaptığın aleti cebinde taşı,dönüştürücü olayı basit bir şekilde ayarlanır evde ses sisteminede bağlanır,bende n550 işlemcili netbook var 1080p film çalıştırıyor uygun programla bu aletde 720p video oynatabilir diye düşünüyorum ki işletim sistemi xp olmasıda çok iyi
  • Bu cihazlar Fransa'dan alınalı aylar yıllar geçti, parasını aldılar çoktan. Bariz bir stok bitirme kampanyası. Paranız Vodafone'a gidiyor, Fransa'ya değil. Zaten Fransızlar satsaydı bile maliyetinin altında olduğu için zarar ediyor olacaklardı, boykot etmek isteyenlerin asıl o zaman özellikle alması gerekirdi

Bu fiyata rağmen hala çöp diyenleri anlamak mümkün değil. Yahu cihazda 3G modem var, sırf onun vergisinin ne kadar olduğunu bir düşünün, yurtdışı fiyatıyla karşılaştırın, ondan sonra yorum yapın. Yurt dışı forumlara "Umid M1, 110$, brand new" diye ilan açsanız sürüyle almak için saldırırlar vallahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 22 Aralık 2011; 7:52:36 >
  • office olayını nasıl çözebiliriz?

güzel hediye olabilir ;)
  • alet anladığım kadarıyla fransız üretimi değil. hangisi orjinal bilmiyorum ama koreli bir firmanın UMID adlı ürünüyle aynı. linux, win 7 dahil tüm sürücüleri aşağıdaki sitede var:

http://i-mbook.com/service/download.php?x=1

edit: tahmin ettiğim gibi aletin orjinali koreli olan. UMID Mbook M1 aletin modeli. aşağıdaki stede bilgi var:

http://www.slashgear.com/sagemcom-spiga-mid-yet-another-rebadged-expensive-umid-2764550/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 22 Aralık 2011; 9:29:27 >

• arkadaşlar adam quake kurmuş oynuyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=QUc5hqgp_LE
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

office olayını nasıl çözebiliriz?

güzel hediye olabilir ;)

yukarıda verdiğim linkte think freee office de var.
  • iyiymiş
  • acaba bu cihaza line-in den bir ses cihazı bağlayarak içine kayıt yapma imkanı var mıdır? Eğer yapabiliyorsa çok işime yarardı aslında android telefonlarda yapılamıyor malesef.
  • Bende dün akşam satın aldım, bakalım işimizi görür. fiyat iyi cihazda güzel windows 7 ile çoşturdukmu ilaç gibi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

arkadaşlar adam quake kurmuş oynuyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=QUc5hqgp_LE

sırf bu video yüzünden alacaktım,
    hala kendimi zor tutuyorum :)

arkadaşlar, itiraf edin
    GADGET BAĞIMLISIYIZ :))

hele böyle ufak tefek cihazları
    ihtiyacımız olsa da olmasa da bir kurcalamak istiyoruz.

kalemiyle ne adventure oynanır bununla, şahsen ikinci elini bekliyorum:
    alanların kurcalayıp hevesini alınca 700-800'lerden satmamaları dileğiyle...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.