Şimdi Ara

Saga

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yazar: Brian K. Vaughan
    Çizer: Fiona Staples
    Editör: İlke Keskin
    Çeviri: Burç Üner
    Baskı Hazırlık: İlhan Tekin
    Boyut: 160x240mm
    Sayfa Sayısı: 168
    Kitap Hakkında: Ödüllü yazar BRIAN K. VAUGHAN (Y: Son Erkek, televizyon dizisi Lost) ve ciddi derecede beğenilen çizer FIONA STAPLES (Mystery Society, North 40) tarafından yaratılan SAGA, kainattaki yerlerini bulmaya çalışan genç bir ailenin sürükleyici öyküsünü anlatıyor. Hiç bitmeyen bir galaktik savaşın karşıt taraflarında duran iki asker âşık olup tehlikeli ve eski bir dünyaya kırılgan, yeni bir hayat getirmek için her şeylerini riske atıyorlar. Fantezi ve bilimkurgu, bu seksi, devrimci destanın ilk cildinde daha önce hiç olmadığı şekilde bir araya geliyor.

Çizgiromanı geçen cumartesi okuma fırsatım oldu. Gerçekten harika. Genel piyasa fiyatı 30 lira ben indirim ile 24 liraya aldım. Genelde dijital okumama rağmen almak istediğim kitaplardan birisiydi ve gerçekten de hakediyor parasını.

• Bende bayıldım, zaten bilimkurgu olsun çamurdan olsun diyen biri olarak fazlasıyla beğendim.
    Umarım 2 ve 3. cildi de en kısa sürede çıkartırlar..
  • Jaddeth J kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Irk olarak en çok beğendiğim robotlar benim. Özellikle duygularını yansıtmalar falan çok hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Bende bayıldım, zaten bilimkurgu olsun çamurdan olsun diyen biri olarak fazlasıyla beğendim.
    Umarım 2 ve 3. cildi de en kısa sürede çıkartırlar..

2. ve 3. cilt zaten çıktı?
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Arkadaş galiba çevirisini kastediyor hocam :)
  • Atimi kullanıcısına yanıt
    ha olabilir de bildiğim kadarıyla ingilizcesi çok zor değil...
    Dükkana gelmemiş ama dijital okuyayım bari ben de
  • Atimi kullanıcısına yanıt
    nerede oturuyorsunuz? bence dijital olarak çizgi roman okumak çok zevksiz ya.o kitabın kokusunu çekmediğim sürece hoşuma gitmiyor ^^

ayrıca kuşe kağıda basılmış olan çizgi romanlar da hiç içime sinmiyor ama mecburiyetten okuyoruz işte
    Hocam maddi durumum elverse tabi ki gönül ister kitaptan okumak. Ama öğrencilik işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.