Şimdi Ara

Sağ hoparlörde cızırtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Teufel (5 mesaj) cuhuku (2 mesaj) Morthor (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Apple >> Sağ hoparlörde cızırtı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler merhaba;
    Mac Pro 2014 cihazımın sağ hoparlöründen cızırtı gelmekte son bir aydır falan.Yazılımsal bir durum olduğunu pek sanmıyorum.Güvenilir bir şekilde bu sorunu hallettirebileceğim İstanbul içerisinde bir yer var mı acaba?Apple a vermek istemiyorum çünkü yüksek rakamlar talep edeceği düşücesindeyim.

|
    |
  • Yarbay
    2078 Mesaj
    götürmeden önce bir önceki işletim sürümüne dönme imkanınız var ise eski sürümde cızırtı oluyor mu kontrol edin.
    |
    |
  • Yarbay
    2078 Mesaj
    yada sürüm güncellemesi var ise güncelleme yapın
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Merhaba,

Çok kronik olmasada internette araştırma yaptığınızda bir çok böyle arıza görebilirsiniz.
    İnternette hoparlörler satılıyor. Çok fazla böyle bir arıza yaşandığı için ifixit'in sitesinde nasıl değiştirileceği anlatılmış ama zor bir işlem. :)

iFixit

Tavsiyem hoparlörleri kendiniz alıp, teknik servise gidip değiştirtmek olacaktır.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu gün Anıl beyin ofisine uğradım.Kendisi hem konuksever hem de işinde profesyonel ve yardımcı birisi.Söylediği gibi 5 dakika içerisinde hoparlör değişikliğini gerçekleştirmekle kalmayıp cihazın testlerini yapıp bazı konularda da bilgi sahibi olmamı sağladı.Mac'lerle ilgili olarak herhangi bir sorununuzda gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz.Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.Forumdan da zaman buldukça bilgi paylaşımında bulunmasını rica ediyorum.Konusunu da aşağıya bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/apple-macbook-bilgisayar-icloud-efi-sifre-kilit-kaldirma-islemi--112408160?#112408160
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.