Şimdi Ara

sadrazam c . c 2 ve c3 KLANINA +70 ALIMLAR VARDIR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadrazam c klanımıza +70 lvl arkadaslar arıyoruz... Buyrun gelinnnn... Klanımız büyük bir ailedir... 1)KLANIMIZIN KURALLARI VARDIR KLAN SAVAŞINA SEBEPSİZ KATILMAYANLAR ATILIR... 2)KLANIMIZDA KÜFÜR HAKARET VARİ KONUŞANLAR SORGUSUZ SUALSİZ ATILIR... 3)YAŞ ORTALAMAMIZ 25-30 ARASIDIR... BUYRUN GELİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 18 Ocak 2015; 15:12:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben gelmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnaKreB

ben gelmek isterim

Buyır gel.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Ay Dede klanımıza +70 lvl arkadaslar arıyoruz... Buyrun gelinnnn... Klanımız büyük bir ailedir... facebook AY DEDE grubumuzda vardır... 1)KLANIMIZIN KURALLARI VARDIR KLAN SAVAŞINA SEBEPSİZ KATILMAYANLAR ATILIR... 2)KLANIMIZDA KÜFÜR HAKARET VARİ KONUŞANLAR SORGUSUZ SUALSİZ ATILIR... 3)YAŞ ORTALAMAMIZ 25-30 ARASIDIR... BUYRUN GELİNİZ.

iPhonedo ile bir ilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ordulukursat52

quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Ay Dede klanımıza +70 lvl arkadaslar arıyoruz... Buyrun gelinnnn... Klanımız büyük bir ailedir... facebook AY DEDE grubumuzda vardır... 1)KLANIMIZIN KURALLARI VARDIR KLAN SAVAŞINA SEBEPSİZ KATILMAYANLAR ATILIR... 2)KLANIMIZDA KÜFÜR HAKARET VARİ KONUŞANLAR SORGUSUZ SUALSİZ ATILIR... 3)YAŞ ORTALAMAMIZ 25-30 ARASIDIR... BUYRUN GELİNİZ.

iPhonedo ile bir ilginiz var mı

Malesef yok

• şu level sınırını bi sabitleseniz artık arkadaşımın yanında olmak için sürekli uğraşıyorum sınır 45 lvldi ben 45 olamadan 55 oldu 50 iken 65 oldu şimdi 55 oldum 70-klan bilgilerinde de 85 yazıyor- dalga geçiyorsanız üye istemiyorsanız sadece oraya yazında uğraştırmayın cidden yoruldum
  • Ay dede 2 klanina git biraz gelis gel iki klan kurduk. Dusuk levelleri ay dede 2 ye aliyoruz. Sonra gelisince ay dede klanina aliyoruz. Kusura bakma gec yazdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.