Şimdi Ara

Sadi Şenerin yemek yediği kaba..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Yaptiklari ortak isle bunun ne alakasi var? Sanki hayrina vermis. Ve zamaninda diyorsunuz hangi zaman 20.YY da mi?
    Sirf bu sacmaliga cevap vermek istedigim icin yazdim manisa baskani olayi hakkinda bilgimde yorumumda yok baska yere cekmeyelim ama bole savunma olmaz.

bilmeden ne güzel yazıyorsun,

oku,
    oku da anla.

bodrum havalimanı işini 3lü konsorsiyum alıyor,
    biri de A.Y..
    sadri arıyor, durum iyi değil, işi bana devret diye,
    A.Y. ortakları karşı çıksada işi sadriye devrediyor.
    pay, kar, hisse almadan.
    yıl 1995

ok?

Ayni seyi okuyoruz ama oksijen fazla orda herhalde. Kardes adamlarin is iliskisinden bize ne. Erdoganla kilicdarogluda ayni ulkeyi yonetmekle gorevli ama kedi kopek gibiler. Ortak is yapmalariyla sike davasinda karsi karsiya gelmelerinin ne alakasi var ben bunu cozemedim. Kenan yarali olayina bakindimda mactan once boyle bir sey yaparsan boyle anlasilir ama ispati yapilmis diye okudum sike va degilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eco2003

quote:

quote:

Yaptiklari ortak isle bunun ne alakasi var? Sanki hayrina vermis. Ve zamaninda diyorsunuz hangi zaman 20.YY da mi?
    Sirf bu sacmaliga cevap vermek istedigim icin yazdim manisa baskani olayi hakkinda bilgimde yorumumda yok baska yere cekmeyelim ama bole savunma olmaz.

oku,
    oku da anla.

biri de A.Y..
    pay, kar, hisse almadan.
    yıl 1995

ok?

Robin Hood hesabı..Zenginden alıp,fakire veriyor yani..Valla büyük sevap..

Yanlışın var zenginden alıp dilenciye veriyor kupa, iş, para fark etmez dilenci dilencidir ennihayetinde.

• peki maçtan önce mi yapıyor yardımı,sonra mı?sadri şenerin 1995 te ts ile alakası ne?bunlar da aydınlatılmalı.
  • konuyu hala anlamamışsınız.

şu,
    spor içinde,
    bazı dostluklar ve yardımları yanlış yorumlayıp,
    şikeye bağlamanın,
    günlük konuşmaların bir kelimesinden yola çıkarak,
    suçlamalarda bulunmanın ne kadar art niyatli olduğu.

örnek,
    tarla, inşaat, balık vs........

bir avukat şunu söyledi,
    tapeler, ses kayıtlarından alınan özetlerdir,
    haliyle iki kişinin konuşmasının içeriğini anlamak için tüm konuşmaların dinlenmesi gerekir,
    ki,
    mahkeme başkanıda bazı tapelerin ses kayıtlarını dinledi,
    Şakarın ki mesela,
    ondaki karışıklık açığa çıkmış

sanırım anladınız,
    ilker bey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

quote:

quote:

quote:

oku,
    oku da anla.

biri de A.Y..
    pay, kar, hisse almadan.
    yıl 1995

ok?

Yanlışın var zenginden alıp dilenciye veriyor kupa, iş, para fark etmez dilenci dilencidir ennihayetinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: bystander1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

1.5 saat geçmiş 1 tane bile Dağrucudavutsporlular yazmamış. Nerede bu Galatasaray'lılar? Pardon Doğrucudavutsporlular?

Bizle ne alakası var onu çözemedim durumu sormanız gereken kişiler Trabzonsporlular olmalı.

Yada istersen kameralarımızı Galatasaray-Strum Graz maçına çevirelim orada şikeyi biz yapmıştık.

Ve lütfen kaynaksız paylaşım yapmayalım.

Senle alakası olmayan şeylere 11 aydır burnunu sokuyordun ama ?

Ortada ülkeyi ilgilendiren bir şey çıksın gene sokarız gene lafımızı en sert şekilde yüzlerine söyleriz sen rahat ol. Ne rahat adamlar sen şikeyi yap yap at kenara 3-5 yöneticin ceza alsın yırtmaya çalış işten sonra kalkıp neden burnunuzu soktunuz. Töbe töbe.

Hala ortaya cikarilamayan 1 milyon dolarlık ödemenin makbuzunun bulunması icinde burnunu soksaydin keske o burunla kesin bulurdun o makbuzu kesin...
    Ama benden yinede iyi niyetle bir tavsiye sen sen ol herseye burnunu sokma kırarlar o burnu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

quote:

quote:

oku,
    oku da anla.

biri de A.Y..
    pay, kar, hisse almadan.
    yıl 1995

ok?

Sadi Şenerin yemek yediği kaba.....

Böyle başa böyle tarak kerek renkdaş

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bystander1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

1.5 saat geçmiş 1 tane bile Dağrucudavutsporlular yazmamış. Nerede bu Galatasaray'lılar? Pardon Doğrucudavutsporlular?

Bizle ne alakası var onu çözemedim durumu sormanız gereken kişiler Trabzonsporlular olmalı.

Yada istersen kameralarımızı Galatasaray-Strum Graz maçına çevirelim orada şikeyi biz yapmıştık.

Ve lütfen kaynaksız paylaşım yapmayalım.

Senle alakası olmayan şeylere 11 aydır burnunu sokuyordun ama ?

Ortada ülkeyi ilgilendiren bir şey çıksın gene sokarız gene lafımızı en sert şekilde yüzlerine söyleriz sen rahat ol. Ne rahat adamlar sen şikeyi yap yap at kenara 3-5 yöneticin ceza alsın yırtmaya çalış işten sonra kalkıp neden burnunuzu soktunuz. Töbe töbe.

Hala ortaya cikarilamayan 1 milyon dolarlık ödemenin makbuzunun bulunması icinde burnunu soksaydin keske o burunla kesin bulurdun o makbuzu kesin...
    Ama benden yinede iyi niyetle bir tavsiye sen sen ol herseye burnunu sokma kırarlar o burnu

Ah keşke biraz okusan böyle bakmasan.

Futbolda şike soruşturması kapsamında yapılan incelemeler sonrasında kasasında 1 milyon dolarlık açık çıktığı iddia edilen Galatasaray Spor Kulübü'nün, paranın nereye gittiğini belgeledi.Galatasaray Kulübü'nün, paranın Kamerunlu futbolcu Song'un transferi için kullanıldığına dair belgeleri emniyete ve savcılığa sundu. Belge öğleden sonra Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne gelen Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan ve avukatı tarafından soruşturma savcısı Mehmet Berk'e sunuldu. Song için verilen paraya ilişkin belgelerdeki Fransızca yazılarında tercüme edilerek, savcılığa ve emniyete teslim edildi.

Alnımız ak başımız dik. O konularda tavsiyede almam burnumu kıranın ...

• quote:

konuyu hala anlamamışsınız.

şu,
    spor içinde,
    bazı dostluklar ve yardımları yanlış yorumlayıp,
    şikeye bağlamanın,
    günlük konuşmaların bir kelimesinden yola çıkarak,
    suçlamalarda bulunmanın ne kadar art niyatli olduğu.

örnek,
    tarla, inşaat, balık vs........

bir avukat şunu söyledi,
    tapeler, ses kayıtlarından alınan özetlerdir,
    haliyle iki kişinin konuşmasının içeriğini anlamak için tüm konuşmaların dinlenmesi gerekir,
    ki,
    mahkeme başkanıda bazı tapelerin ses kayıtlarını dinledi,
    Şakarın ki mesela,
    ondaki karışıklık açığa çıkmış

sanırım anladınız,
    ilker bey.

kardeşim maçtan önce adama para gönderirsen millet de illaki artniyet arar.siz de bu kadar basit birşyi niye cern deneyine çevirdiniz onu anlamadım...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

quote:

quote:

oku,
    oku da anla.

biri de A.Y..
    pay, kar, hisse almadan.
    yıl 1995

ok?

Sadi Şenerin yemek yediği kaba.....

Böyle başa böyle tarak kerek renkdaş

doğru söze ne denir o değilde yüzleşmede ts li yöneticilerinin birbirinden haberi yokmuş.o diyo stadı süsledik , öteki dio şampiyonlar ligi için tadilat yaptık , oteki diyo bilmiyorum hele duruşma salonunda en arkada durması bitirdi beni hakim de tam kafa adammış ne işin war arkada gel öne diyo ulan komedi bu adamlar ya

• Bundan 17 sene önce iş hayatında Aziz Yıldırım bir ihaleyi Sadri Şener'e bırakmış. Eeee şike davasıyla ne ilgisi var? Ha diyorsanız o ihalenin hatırına Sadri Şener Aziz Yıldırım lehine yalancı şahitlik yapsın onu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

Bundan 17 sene önce iş hayatında Aziz Yıldırım bir ihaleyi Sadri Şener'e bırakmış. Eeee şike davasıyla ne ilgisi var? Ha diyorsanız o ihalenin hatırına Sadri Şener Aziz Yıldırım lehine yalancı şahitlik yapsın onu bilemem.

Hani biz kendimize paranoyak olduk diyorduk da siz resmen aştınız nirvana yapatınız.

Biri şunlara ordan bi kupa versin ALLAH aşkına en sonunda ben çalıcam müzeden götürdüm o olacak:):)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.