Şimdi Ara

sadece yulaf yiyerek karbonhidrat karşılama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • günde 333 gram yesem kalori hesabıma uyuyor ayda 20 paket lifalif yapar buda 100 tl bütçemi zorlamaz. hem bulgurla pilavla pişirmekle uğraşmam? glisemik indexi düşük ve yüksek lif ve protein barındırıyor. antrenman öncesi bunun yarısını antrenman öncesi yarısını antrenman sonrası olarak yesem ne olur? bünyeme zararı olur mu? bence hergün bulgur yemekten daha zararlı olmaz.. sizin tavsiyelerinizi bekliyorum herkese iyi sporlar. antrenman öncesi bu ve 3 yumurta antrenman sonrası ise bu ve 250 gr hindi göğüs. akşam yatarkende bol yeşil sebzeli ve lor peynirli shake...

• Günde 333gr yulaf bence yenmez tabi tercih meselesi, lifli olduğu için günde 6 defa mıçarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyebiliyorsaniz yiyin maymun iştahlı bir insanım ben bile gunde 200 gramdan fazlasını yiyemem.

• Migroslarda 3 al 2 ode sardalya konserve var 26gr protein var bunu da degerlendirin 3 tl ye gelir tanesi

• Günde 100 gr yiyorum 150 ye çıkardım kahvaltıda yiyorum sadece. 333 gr yiyebiliyosan güzel :D Yulaf olarak lifalif tavsiye etmiyorum metro market vs varsa orda Aro yada Hahne marka olanları var 1 kg paketlerde satılıyor tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.