Şimdi Ara

Sadece Word Belgelerini Filtreleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Sadece Word Belgelerini Filtreleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    578 Mesaj
    Arkadaşlar bilgisayarıma uzun zaman önce bir word belgesi kaydetmiştim. C:/ içinde bir yerdeydi. Sabahtan beri arıyorum ama bulamıyorum. Silmediğime adım gibi eminim. Acaba bilgisayarımdaki bütün word belgelerini nasıl görebilirim? Herhangi bir filtreleme programı var mı?

|
    |
    Bilgisayarınızdaki arama özelliğini kullanabilirsiniz. Eskiden word dosyaları *.doc uzantılı oluyorlardı ancak 2007 den sonra uzantıları bir hayli değişti, *.docx oldular araya başka formatlarda girdi, googleden word dosyalarının dosya uzantılarını öğrenip bilgisayarınzıdaki ara/bul kısmından "*.doc" , "*.docx" gibi şekillerde yazıp mevcut tüm word dosyalaını görebilirsiniz. Kolay gelsin.

EDIT: Hakikaten silmemişsiniz, bulmanıza sevindim, selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dopac34 -- 21 Haziran 2014; 2:20:44 >

Orijinalden alıntı: dopac34

Bilgisayarınızdaki arama özelliğini kullanabilirsiniz. Eskiden word dosyaları *.doc uzantılı oluyorlardı ancak 2007 den sonra uzantıları bir hayli değişti, *.docx oldular araya başka formatlarda girdi, googleden word dosyalarının dosya uzantılarını öğrenip bilgisayarınzıdaki ara/bul kısmından "*.doc" , "*.docx" gibi şekillerde yazıp mevcut tüm word dosyalaını görebilirsiniz. Kolay gelsin.

EDIT: Hakikaten silmemişsiniz, bulmanıza sevindim, selametle.
    quote:

Orijinalden alıntı: dopac34

İşe yaradı teşekkür ederim hocam.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.