Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SADECE TAKASLIK 20 EKİM 2020 TARİHİNE KADAR FATURALI , GARANTİLİ ÇİZİKSİZ SİYAH RENK 8 PLUS 64GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
3.427
Tıklama
Konunun Etiketleri
Renk #Siyah Model #Iphone 8+ Kapasite #64 GB İlan Türü #Takaslık Kayıt Durumu #Kayıtlı Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> SADECE TAKASLIK 20 EKİM 2020 TARİHİNE KADAR FATURALI , GARANTİLİ ÇİZİKSİZ SİYAH RENK 8 PLUS 64GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4201 Mesaj
    Referanslar: 162

Katılım Zamanı
    14 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar ,

Öncelikle belirtmek isterim ki telefon sadece takaslıktır , kesinlikle nakit satış söz konusu değildir

Çiziksiz , faturalı , kutulu , eksiksiz , 20 ekim 2020 tarihine kadar apple tr garantili , siyah renk , pil sağlığı %97 olan İphone 8 plus 64gb cihaz

Sadece siyah renk İphone XR 64gb ile takas yapacağım ve aradaki farkı da dükkanımdaki ürünlerden birisi ile karşılayacağım.Gerekirse cüzzi bir miktarda üste nakit vereceğim

Bu şartlar dahilinde kabul eden alıcılar mesaj atsın lütfen , aksi durumda zaten kullanmaya devam ediyorum

Kimsenin birbirini kırmaması adına lütfen ilana gereksiz yere yorum yazmayınız

Şu an resim ekleme imkanım yok daha sonra ekleyeceğim ama mağazadan nasıl cihaz alıyorsanız aynı şekildedir

Ne ekranda ne kasada nokta çizik dahi yoktur

Ankara içi karşılıklı görerek ve test ederek cihazları takas yapmak ilk tercihimdir

Şehir dışından alıcı çıkarsa öncelikle takas yapacağım cihazı alırım test ederim sorun yoksa kendi cihazımı yollarım , bu şartı kabul etmeyen olursa lütfen mesaj atmasın bana kimse vakit kaybetmesin istiyorum

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    30 Kasım 2007

Durum
    Forumda değil

Ankara içi elden nakit satmayı düşünürsen alıcıyım. Fiyatta anlaşırsak.

Not: ölücü değilim :)
    |
    |

Katılım Zamanı
    14 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

Şu an için nakit satma niyetinde değilim. Fikrim değişirse haberleşiriz , kolay gelsin.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    29 Nisan 2007

takip
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.