Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TRomeoR35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
14.431
Cevap
218
Favori
960.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 inc 2 metreden izliyorum gayet keyifli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevresel etkilerden dolayı sesi açamaz oldum; 2 adet bluetooth kulaklık alsam tv ye bağlanıp eş zamanlı olarak kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 28 Haziran 2022; 9:42:47 >
  • aliens kullanıcısına yanıt

Hayir.. Tek kulaklik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 28 Haziran 2022; 10:46:52 >
  • Dün testlerimi yaptım,

Bir kulaklık kablolu, bir kulaklık kablosuz ise 2 si de çalışıyor.

Bir kulaklık kablolu, Soundbar (optik bağlı) 2 si de çalışıyor.

Her iki kulaklık kablosuz olursa sadece birisi çalışıyor. + Soundbar (optik bağlı) çalışıyor.

Bluetooth vericilerle 2 kablosuz cihaz aynı anda bağlanabiliyormuş (TT-BA09). Şimdilik birinci seçenek işimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 29 Haziran 2022; 14:23:38 >
  • Beyler bizim xf9005 ler Google tv güncellemesini alacak mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Netflix'de Resident Evil:Biohazard seyredebilen var mı? TV'nin kendi uygulaması ile seyredeyim dedim seyredemedim. Sürekli renkler değişip duruyordu. Sizlerde de böyle olan var mı?

• İnternet hizinizin degiskenlik gostermesindendir o .

• deppechemode45 D kullanıcısına yanıt

• Beyler bizim xf9005 ler Google tv güncellemesini alacak mı???

• gündoğdu_01 G kullanıcısına yanıt

Bende sorun yok

• gündoğdu_01 G kullanıcısına yanıt

Bu sorun bende de mevcut hocam . tv yi kapatıp açınca düzeliyor

• Apple TV ile HDR özelliğini kapatarak izledim. Sanırım bu HDR/HDR+ ve Dolby Vision ibareli filmleri izlemek için iyi bir OLED tv olması gerekiyor. Bu forumda da defalarca bahsi geçti bu olayın ve maalesef HDR/HDR+ ve Dolby Vision ibareli filmlerden tam randıman alamıyoruz.

• HDR denen teknoloji ya tam anlamıyla uygulanamıyor yada sistemi baltalamak için çıkmış. Playsationda HDR yi kapatıp filmi 4k ya dönünce harika renkler ve siyah varken aynı filmi HDR li izleyince kapkaranlık keyifsiz hale geliyor. Bari bunu kapatma tercihi sunun insanlara.

• Selamlar,

HDR ve Dolby Vision içerikler,sundukları görsel şöleni tam anlamı ile OLED panellerde kendini gösterir.

Sony TV'lerde HDR içeriklerin daha karanlık ve cansız olması panel teknolojisinden ziyade yazılımla ilgili bir sorunsal.

Sony yazılım ekibi,metadata sinyali üzerinde çalışıp iyi bir firmware güncellemesi ile bu sorunu en aza indirebilir.

• Arkadaşlar, TV'nin Netflix uygulamasında dünden beri sıkıntılar var. Evde Apple TV -tablet-cep telefonu ile herhangi bir sıkıntı yokken TV'de sunucu bağlantısı hatası veriyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gündoğdu_01 -- 28 Temmuz 2022; 9:15:7 >
  • Merhaba, disney + uzerinde hdr film seyrederken renkler acilip kapaniyor. Soyle ki renkler birden sicak oluyor bir sure sonra soguk hale donus yapiyor filmlerin belli sahnelerinde lluyor bu sebebi nedor acaba?

• Reyiz kullanıcısına yanıt

Genelde bu durum net hızının değişimine bağlı çözünürlük değişiminden kaynaklı oluyor. Wireless ile bağlıysanız kabloyla bağlanıp birde öyle deneyin hızınız 35 mb ten fazlaysa

• Ciga1905 kullanıcısına yanıt

Aldı zaten gecen yıl android 9 a güncelledi Sony. Normalde android 9 almayacaktı xf9005

• A.C. kullanıcısına yanıt
    Hayır aldı da noldu ne değişti anlamadımki:)

• Google tv launcher değişti en büyük yenilik oydu zaten ayrıca bazı TV uygulamalari android 9 altina desteği kesecekti o sorun da kalkmış oldu reddit de detaylı konuşulmuş konuları var oradan inceleyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.