Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disneydeki HDR filmlerin zifiri karanlık olduğu izlenmediği yazıyor. Kullananlar nasıl bu durum

• deppechemode45 D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, ve ilginç olan xf9005 üzerinden izlerken Netflix böyleydi. Apple TV alınca sorun kalmamıştı. Ama şimdi Apple TV de disney dolbyvision içerikler leş gibi çok karanlık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Yahu bu HDR denen teknolojinin hiç bir faydasını görmedik hep daha berbat etti işi. Şunu kapatma seçeneği koyun bari arkadaş. Playstation 4 te HDR kapatma ayarı var ne güzel . Bide disney de çıktı bu şimdi . Dsineydeki HDR nin çok daha karanlık olduğu söyleniyor netflixten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 15 Haziran 2022; 16:4:45 >
  • Bende Apple TV üzerinden,Disney plus dolby vision filmler izliyorum.zifiri karanlık nasıl oluyor merak ettim doğrusu.

• joven kullanıcısına yanıt
    Böyle oluyor hocam, Telefon gece modunda çekip iyileştirdiğini halde görüntü bu. Netflixteki DV ile alakası yok 2 diziyide yarım bıraktım

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

Renk ayarını kendinizmi yaptınız yoksa standart yada sinema modunumu kullanıyorsunuz bende de xf90 var bu görüntü ayarı çok kötü..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    “ Foto canlı “ modu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustaka89 -- 15 Haziran 2022; 21:54:51 >

Anladım,bende xf kullanıyorum Disney plus bende sorun yok.İPhone ile tv Kalibrisazyon yaptım renkler biraz daha sıcak çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 15 Haziran 2022; 22:59:45 >
    hdr modunu komtrol eder misiniz? otomatik olsun

• 55xf9005 mayıs 2022 yazılımı yüklü. Disneyi tv ye yükledim. Görüntü dolby vision olarak çok güzel hiç bir sorun yok. Karanlık sahne, sd görüntü gibi adlandırılan sorunları ben yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cce kullanıcısına yanıt

Güzel tv vesselam güle güle kullanın.

teşekkürler

• Disney plus ilk çıktığı gün bi postum vardı. Apple tv + xf9005 ile dolbyvision larda karanlık olduğunu bahsetmiştim. Dün akşam tekrar girip denediğimde görüntüler biraz daha iyileşmiş

• Apple tv app ini kurabildini mi tv ye ben kuramadim.
    Apk indirdim onda da tv in guncel degil dedi

• canpinar kullanıcısına yanıt

Sony XF serisinde destek mevcut değil.

Andoid Kac surumu su an xf? 9 olsa Gelecek Apple tv'de?

Bu arada Google Home guncellemesi Xf'de gelecek, o zaman Apple Tv gelebilir..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Android 9 yüklü Apple TV desteği mevcud değil.Disney plus eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 19 Haziran 2022; 22:39:13 >

Desteklememesi cok sacma degil mi?

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Sanırım xf serisinde kullanılan yonga kaynaklı diye düşünüyorum Apple bu konuda bir standart istemiş olabilir.

• Yeni yazılım sonrası, netflix te film izlerken 5,10 dakika sonra ya tv açılıp kapanıyor yada netflix filmden çıkıp ana menüye dönüyor

Bu sorunu yaşayan var mı. Ne yapmak lazım. Yazılımı tv ye yükledikten sonra hard reset yapmış ve uygulamaları kurmuştum

• 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.