Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzerine 3 5 daha koyup oled alabilirsiniz. O paralara panel değişimi hic mantıklı degil bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Xf9005 cihazım var, Son zamanlarda Netflix te film izleyemez olduk, konuşmalar çok uzaktan geliyor sanki. Koltuk arkasına şu görsellerdekilerden birini alsam birazcıkta olsa sinema havası katar mı yoksa sadece sesin şiddeti mi artar? Malum bütçe bunlara yetiyor anlayan arkadaşlardan öneri bekliyorum , beklentim konuşmaları ve arka plan sesleri daha net duymak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustaka89 -- 30 Mayıs 2022; 22:27:58 >
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Samsung soundlar kullanıyorum.
    Ürün anlamında gösterdikleriniz ses kalitesi açısından nasıldır bilmiyorum.
    Ancak ben kullandığım sistemden oldukça memnunum. Tabi eski simdi satışı yok. Ama tv’ye göre kesinlikle ses kaliteniz artar. Arka hoparlörler ile birlikte ben neredeyse sinema keyfini alıyorum.
    Ancak size asil söylemek istediğim bu soundbari alıp koltuk arkasına yerleştirmeniz doğru olmaz. Cunku sağ sol sesler, karşıdan gelecek sesler vs her sey karışır. Koyacağınız yer karşıniz olmalıdır.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, hiç bilmediğim için amatörce yakınıma koymak mantıklı gelmişti :) çok teşekkürler

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt

+Subwoofer lı bir ürün alırsanız tv yanına veya koltuk arkasına da koyabilirsiniz. Ama surround efektleri vs için Soundbar'ın tam tv nin altında olması daha iyi sonuç verecektir.

Aynı tv ye sahibiz, bende de LG Soundbar var, tv arızalandı Soundbar halen işlevsel  . TV nin uyumlu cihazlar kısmına bakar, Sony soundbar alırsanız tv nin kumandası ile sesi kontrol edebilirsiniz. Aksi takdirde 2 kumanda olur.

• bende usb den güncelleme yapmak istiyordum fırsat olmadı 2 gün önce tv açınca ekrana uyarı geldi ve güncelledim.

• Sir.Eko kullanıcısına yanıt
    Benim de 55 inc ekran çocuğun oyuncak atması sonucu içten kırılmıştı, sony servisinde 1.5 yıl önce 4000 TL'ye değiştirmiştim, şu ana kadar herhangi bir sıkıntı olmadı, kusursuz bir görüntü var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelen güncelleme nasıl deneyen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Disney + uygulamasi store ye ne zaman gelecek acaba . 2 gun sonra platform hizmeti başliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 13 Haziran 2022; 16:5:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deppechemode45 D kullanıcısına yanıt

Yarin Gelir..

• Arkadaşlar selamlar bu televizyon üzerine manuel rom atabilir miyiz ya da android TVnin daha üst versiyonlarını manuel kurabilir miyiz

• Disney+ hemen gelmiş. D-Smart Go'nun gelmesi yillar surmustu. Izledigimden de degil ama alti ustu bir uygulama...

• Merhaba arkadaşlar... İstanbul civarı sony android televizyonuna kalibrasyon isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler...

• msty85 kullanıcısına yanıt

yalnız film izlemek için girdiğinizde disney yardım sayfasına yönlendiren uyarı çıkıyor.xbox,mibox ve telefonlarda sorun yok.

• bu model 55xf9005 kullanıyorum ve memnunum. Kendi evime bir tv daha almayı düşünüyorum tavsiye verirseniz sevinirim

1. x90j ve yeni gelecek x90k modelleri görüntü kalitesi, siyah başarımı ve işlemci hızı açısından bu modelden daha iyi mı?
    2. tv yi devamlı desktop pc ye baglı kullanırım. 3-4 saat youtube, forumlar, web gezinti. 1-2 saat oyun . 2 saat film dizi izliyorum. Monitör gibi windowsda kullandığım için sabit görüntü çok oluyor ve oled den çekiniyorum. Yanma riski olmayan LED MiniLED QLED en kaliteli 55 inch görüntülü tv olarak ne önerirsiniz?
    3. Diyelim paraya kıyıp LG C2 G2 veya Sony A90K gibi en üst model oledlerden birini aldım yine de yanma riski ver değil mi?
  • Disney uygulamasi sikintilimi simdi. Test etmeden nasil veriyolar bunlar

Yok hocam ben dün sabahtan beri kullanıyorum, herhangi bir sorun yok bende. Zaten uygulama yeni çıkmadı sadece Türkiye konumuna açtılar.

Dun sabah ve aksam denemek icin actim sorunsuz calisiyordu.

• bugün bende sıkıntısız girdim.şuan için problem gözükmüyor.

• çok enteresan birşey oldu . son gelen güncellemeyle cihazın wifi kopma problemini 2.4ghz bandından halloldu . detaylarda böyle birşey yazmıyor fakat kontrol ettiğimde routerdan asla kopmadığını görüyorum ..

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.