Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kablosuz hızı sınırlıyor olabilir Ethernet üzerinden bir deneyin.

• Kuntakinte85 K kullanıcısına yanıt

Netflix'den ölcum yapin bir de bakalim ne cikiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ethernet kablosuyla bağladığımda da 25 Mbps civarı hız alıyorum çok bir değişiklik olmuyor. Ancak şuan Blackstreet dediğini yaptım ve netflix bağlantı hızında 95 Mbps hız aldım. speedtest 22 Mbps türk telekom 23 Mbps turknet 25Mbps fast 76 Mbps çıktı. en doğru hangisi bilemedim.

• Qnur Q kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba. Aynı sorunu yaşıyorum ve bu sebeple gece vakti foruma daldım.

Tvyi açmaya çalıştım açmadı kumanda hükmetmedi. Fişten çıkarıp taktım. Tvde iptv pro yüklüydü fişten çıkarıp takınca onu açıyordu. Kumandanın hiçbir tuşu hükmetmiyordu fakat ses tuşu hükmediyordu ve sesi algılayıp arama yapıyordu. Arkadaşın bu yorumunu geç gördüm.. telefona uygulama yükledim ve bu uygulamayı silmek yerine televizyonu komple sıfırladım. Düzelir umuduyla bekledim fakat şuan telefonla kontrol imkanım da gitti tvyi açınca kurulum dilini seç ekranında kalıyor ve kumandayı çalıştıramıyorum ne yaptıysam da. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selamlar. 65inç modelini kullanıyorum bu modelin fakat uzun zaman sonra etherneti çıkarıp wifi dan bağlantı sağladım modem değişikliği sebebiyle. ki önceki modemimde de ara sıra wifi denediğimde hiç sağlıklı değildi . 5ghz olmasına rağmen 5ghz bağlantısı bir süre sonra kopup sıfırlanıyor. manuel olarak modemden 2.4ghz e ayarlamak zorundan kalıyorum. şöyle bir sorun var ki 2.4ghz de bile cihaz sürekli bağlantıyı koparıyor ve max alabildiği hız 50mbps civarında ama yine de daha stabil 5ghz e göre . sony bariz bir şekilde bu cihazın wifini uyduruk yapmış. 5ghz teknik olarak var fakat pratikte yok . neyseki apple tvim var da bunla çok uğraşmıyorum . ve bu cihaz orta üst sayılabilecek bir cihaz . Sony adına üzücü ne diyelim . Yeni cihazlarını alacak olsam tereddüte düşerim açıkcası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logitech_5 -- 22 Mayıs 2022; 21:57:7 >
  • logitech_5 L kullanıcısına yanıt

Hemen her marka model tv'de benzer sorunlar yaşanabiliyor PC sistemler gibi değiller güncellemeler bir yere kadar.

• logitech_5 L kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 2 senedir kullanıyorum, aldığımdan beri wifi 5Ghz ile bağlı ve bu dediğiniz sorunları hiç yaşamadım. Test yaptığımda da 100mbit hız alıyorum.

• serdar-ozer kullanıcısına yanıt

ne güzel benim cıhazımda keşke böyle sorunsuz olabilseydi . asus ve şuan keenetic modemim var internetim 100mbit fakat benim için oldukça sorunlu . lan bağlantısı tabiki sorunsuzdu. cihaz kurulurken teknik servis kablolu kullanmamı önermişti o zaman hatırlıyorum. garantisi de bitti artık sorun sadece bendeyse üzücü . ama 2 farklı cihazda sorun yaratması benden kaynaklanmadığının bir göstergesi çünkü evimdeki diğer cihazların tamamı sorunsuz . selamlar.

• 18 mayısta çıkan güncellemeyi yaptıktan sonra youtube uygulamasında ses uygulaması çalışmamaya başladı bu sorunu yaşayan oldu mu?

not: güncelleme sonrası fabrika verilerine sıfırladım ve kumanda üstündeki bluetooh algılayıcı hoparlorün bağlantısını kaldırıp tekrar tanıttım

• A.C. kullanıcısına yanıt
    Güncelleme farklılık yarattımı

• Ciga1905 kullanıcısına yanıt

Bende cihaz çok kasmaya başladı bugün hard reset attım gözlemleyeceğim.

bu arada trt 4k çıkmadı uydu taramasında ağ tarama ücretisz kanallar disceq a seçiliydi frekansı filan mı değişti acaba

• Arkadaşlar selamlar. Tv paneli kırıldı Sony servis 14 bin lira istiyor. Sizce ne yapmalıyım. Normal panel tamir edenlerle görüştüm adamlar bize yaptırmayın Sony servise yaptırın o seride sıkıntı çıkıyor diyor.

• Güncelleme iniyor.

• Sir.Eko kullanıcısına yanıt

65 inç için mi o fiyat? Benim de 55 inç tvnin paneli kırıldı. 2 ay önce sormustum özel bir firmaya 7.500tl demişti.14 bin çok para yeni TV alsanız daha iyi bence.

• Ejder2323 E kullanıcısına yanıt
    Yok 55 inch için. Siz değiştirdiniz mi? Nereye yaptırdınız değiştirdiyseniz?

Yaptırmadım daha. İstanbul'daki özel firmalarla görüşün.

• Ejder2323 E kullanıcısına yanıt
    Teklif aldık ama adamlar ben yaparım sorun yaşarsın diyor.Sony servise yaptırın diyorlar. Hata veriyormuş sanırım. Bu konuda tecrübesi olan var mı acaba ?

Kaç firma size bunu söyledi? Eğer birden fazla firma bunu söylüyorsa yeni bir tv bakmamız gerekecek. Servisin dediği paranın üstüne biraz daha koyup 65 inç tv almak daha mantikli.

• 1-2 firma aynı şeyi söyledi.Bu seride panel değişimi sorun çıkarıyor dediler.

• Herkese merhaba arkadaşlar. Cihazın playstation 5 performansı nsıldır deneyen var mı? Çok anlamıyorum. Ps5 hdmi 2.1 desteği ve kablosu ile geliyormuş 1 aya felan yurtdışından getirteceğim kısmetse. Özelliklerinden baktım bizim tv lerin hdmi 2.0 yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.