Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kumandanin mikrofonu son bir kac gundur calismiyor pilden olabilcegini dusunmustum degistirdim sorun yine devam ediyor. Ayarlardan sesli uzaktan kumanda sekmesinde mikrofon düğmesini etkinlestir dediğimde ise “bir hata yüzünden bluetooth açılamıyor” yanıtı alıyorum.

Ayarlardan bluetooth u aktif ediyorum aktifleşmiş gibi gözüküyor fakat çıkıp tekrar girdiğimde pasif durumda gözüküyor.

Yani kısacası bluetooth çalışmıyor açsamda kendiliğinden kapaniyor. Daha önce aynı sorunu yaşayan oldu mu? Problemin çözümü için yardimci olabilir misiniz?

Sürüm: Android 8.0

Teşekkürler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xf9005 cihazımda android 9 yüklü. Netflixte özellikle dolbyvision içeriklerde resmen karanlıktan başka bi görüntü yok. Bunun çözümü var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Xf9005 cihazımda android 9 yüklü. Netflixte özellikle dolbyvision içeriklerde resmen karanlıktan başka bi görüntü yok. Bunun çözümü var mı

Normalde tv’nin android özelliklerini kullanmam sırf sizin için kontrol ettim bahsettiğiniz sorun bende yok

• joven kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için, ama çoğu sahne karanlık kalıyor çok zor izleniyor bende. Sıfırladım sorun yine aynı

• Rica ederim

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Maalesef bu cihazın kronik sorunu. Çözümü yok bazı ayarlar biraz daha iyi hale getirebiliyor ama o zaman da doğallığı bozuluyor.

böyle bir sorun yok efendim mutkaka herhangi bir ayar yapmanız gerekiyordur..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Selamlar, netflix son 9 güncellemesi ile bayağı düzeldi. Diğer kaynaklar normal sadece netflix de bu problem varsa mutlaka ayarlarınızda sorun vardır

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Ya herşey güzel sadece netflix dolbyvision filmlerde çoğu sahne karanlık, rica etsem ayarlarınızın görüntüsünü atarmısınız ben hiç bi ayarı değiştirmedim

• Netflixte dolbyvision içeriklerin çoğu sahnede karanlık kalması kronik sorunmuş arkadaşlar. Servisi aradım, yabancı kaynaklara baktım, hard reset attım. Kayınpederimde bu modelin 2020 jenerasyonu var işletim sistemi biraz daha farklı ve yağ gibi akıyor bu cihaz orda da sıkıntılı. Kendi uydu kanal geçişi hızı da hakeza berbat. İyi yönleri tabiki var ama fanboyluk yapacak kadar iyi bi cihaz değil. Yeni model Sony kullanıp bu cihaza bakarsanız ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Herkese iyi forumlar

Ayrıca Amazon prime aldım orda da uhd hdr izliyim dedim yine karanlık kalıyor. Canlı ya alınca kalite bozuluyor. Ağız tadıyla film izlemek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Netflixte dolbyvision içeriklerin çoğu sahnede karanlık kalması kronik sorunmuş arkadaşlar. Servisi aradım, yabancı kaynaklara baktım, hard reset attım. Kayınpederimde bu modelin 2020 jenerasyonu var işletim sistemi biraz daha farklı ve yağ gibi akıyor bu cihaz orda da sıkıntılı. Kendi uydu kanal geçişi hızı da hakeza berbat. İyi yönleri tabiki var ama fanboyluk yapacak kadar iyi bi cihaz değil. Yeni model Sony kullanıp bu cihaza bakarsanız ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Herkese iyi forumlar

Bende Xh9505 var onceki Tv xf9005 idi..

Bende dolby Vision 3 ayar var..Dolby Vision karanlik-parlak-Canli..

Karanlik ile parlak arasinda asiri fark yok ama Canli da 4k gibi net izliyorsunuz...Bir yazilimla Dolby visiona canli mod eklense Xh9505 gibi, keyifle izlenir..Netflix modu var o da canliya gore karanlik kaliyor..

Aslinda karanlik dediginiz tam net performansi verir,goruntu netligi adina...Gunduz izlerken sikinti olur sadece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 26 Ağustos 2021; 13:31:50 >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bizde o ayarlar yok hocam dolbyvision da işte. Diğer ayarlar görüntünün içine ettiği kadar aydınlık vermiyor. Resmen bu yüzden en fazla 1080p filmler izliyorum.

• Selamlar.. son bir ay içinde D-Smart go ve exxen izledikten sonra TV'ye döndüğümde ses kapanıyor. Yeniden başlatınca düzeliyor sadece. Yaşayan veya çözümünü bilen var mı?

Ayrıca UEFA kupalarını exxende izlemek eziyet olacak gibi.. 100mb İnternet varw. TV kablosuz bağlı şu anda gerçi ama yayın çok kötü..

Teşekkürler

Selamlar, varsa diğer kaynaklardan bşr deneyin (tv box, ps vs) yoksa aptoid veya kodi den netflix uygulamasını indirip seyredebilirsiniz.Bazı arkadaşlar bu şekilde çözmüşlerdi işi. Şehir dışında olduğum için kendi ayarlarımı gönderemedim.

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kodi den denemeye çalışacağım

Rica ederim

• Qnur Q kullanıcısına yanıt

daha öncedende sizin gibi sıkıntısı olan bir arkadaş vardı, galiba cihazdan bir uygulamayı kaldırıp, play dan yenisini indirip öyle çözmüştü, geçmiş konuları bir araştırın derim....

• Merhaba kanal listesi hazırlayan var mı? Çok ihtiyacım var.
    Bir de kanal nasıl yükleniliyor onu da anlatabilir misiniz?

• Merhaba,. Xf9005 tv ye hd uydu cihazi bagladigimda ekran daha zoomlu oluyor ve kalite bozuluyor. 4k uydu bagladigimda ise ekran normale dönuyor. Bunun bir ayari varmidir. Paylastigim 1. Resimde kanal logosu koseye daha yakin bu hd uydu ekrani zoomluyor. İkinci resimde kanal logosu olmasi gerektigi yerde bu 4k uydu. Yani fotografi zoomlar gibi yayini zoomluyor tv ve kalite bi tik dusuyo

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 1 Eylül 2021; 16:18:15 >

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.