Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uydu kurulumda otomatik arama yaptığımız da 190 kadar kanal buluyor ama TRT kanalları hiç biri yok. bunun için ayrı bir ayar mı gerekiyor?
  • arkadaşlar uydu kurulumda otomatik arama yaptığımız da 190 kadar kanal buluyor ama TRT kanalları hiç biri yok bunun için ayrı bir ayar mı gerekiyor.
  • Bütün güncellemeleri yüklerim. Hangi güncelleme buna yol açtı bilmiyorum ama görüntü kalitesi bariz düştü özellikle siyahlarda görüntü kalitesi kendini olumsuz yönde belli ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon doe

Bütün güncellemeleri yüklerim. Hangi güncelleme buna yol açtı bilmiyorum ama görüntü kalitesi bariz düştü özellikle siyahlarda görüntü kalitesi kendini olumsuz yönde belli ediyor

Reset atin isterseniz, gelisme olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.
    Evde tv uzerinden youtube vs actigimda cogu zaman diğer bagli cihazların wifisi kopuyor. Bu konuda bir fikri veya bilgisi olan var mıdır? Cozemedik.
  • Merhaba tv nin sol köşede belirttiğim gibi siyah ekranda beyazımsı artık lekemi diyim gölgelenme mi diyim bu şekil bişeyler oldu. Cihaz 2 yıllık bu zamana kadar bi sıkıntısı yoktu geçen hafta dikkat ettim öyle gördüm daha sonra hard resetledim ama düzelme olmadı. Nedir ne değildir bilgisi olan var mı?

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

• bayse B kullanıcısına yanıt

Bu videoya göre yapınız. uydu ayarı eski. güncelleme yapsak bile eski olarak kalıyor. her resetten sonra yapmak gerekiyor.

• bluemoon kullanıcısına yanıt

çözüm kablolu bağlantı. wifi stabil değil. ben çok uğraştım. kendi wifisi de kafasına göre kopuyor.

• elcas kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum.. akşam deneyeceğim..
  • selamlar;

arkadaşlar ..

SONY 55 XE 9005 sahibiyim.

televizyon açılışına Şifre koyabilir miyiz ??

saygılar.

• Garcia06 G kullanıcısına yanıt

samsung tv kullanırken banada böyle olmuştu önce hafif cıktı biraz karıştırdım içine toz girmesi felan yapıyor. yazmışlardı sonra led patlaması olasıklar içinde bende önce kısılmış bazı bölgelerde sonra parlamalı cıktı içini söktüm içinde mercekler düşmüştü cok parlak olan yerlerde onları yapıştırdım mercekleri .soluk yerlerde ledler yanmıyordu . tabi bunlar samsung 4k tv varken başıma gelen şimdi sony. bilmiyom cok sükür bende böyle bi sorun yok bende alalı 2 yıl falan olacak . emiş olsun umarım toz falan girmesindendir . çözerseniz bizleride haber edersiniz seviniriz....

• sanall44 S kullanıcısına yanıt
    Valla ben öyle içini falan açıp da kurcalamam hocam ya yemez yani :) ama tv yi temizledim ondan sonra farkettim galiba fazla bastırdım bezi çıkmayan leke vardı. İnşallah zarar vermemişizdir de çoğalmaz o bölge..
  • Merhaba arkadaşlar youtube uygulaması üzerinden dolby ses alabiliyor muyuz? Var mı bir ayarı yoksa o test videoları falan yalan mı?
  • Merhabalar Sony 4k 55'' tv arayışındayım.Sony 55X7055 vs KD-55XH8196 arasında kaldım bütçem 5-6.5k arasında. Tvler hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerine açığım.

• Jon doe J kullanıcısına yanıt

soran arkadaşlara, son güncellemeyi yüklemeyin deyip durduk ama görmediniz galiba, son yazılımdan önceki 2 yazılım bundan daha iyiydi görüntü acısından....

• yimust kullanıcısına yanıt

Burayı hiç takip etmemiştim. Sonradan görünce yazayım dedim. Geri dönmenin bir yolu var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Garcia06

Valla ben öyle içini falan açıp da kurcalamam hocam ya yemez yani :) ama tv yi temizledim ondan sonra farkettim galiba fazla bastırdım bezi çıkmayan leke vardı. İnşallah zarar vermemişizdir de çoğalmaz o bölge..

panel hassas fazla bastırmaya gelmez cok hafifi sadece su ile temizleyin oda micro fiber bezi oki nemlensin yeterli basmadan silin okadar ben öyle yaparım .

ama o bulutlanma kaldımı gittimi onu anlayamadım ? leke cıktımmı omu yapmış yoksa o bölgeye bastırıncamı öyle oldu onu anlamadım pek .

bu arada ben samsung vaz geçtiğim için söktüm onda cok olmuştu panelde birazda elimden gelir az cok araştırma yapıp sökmüştüm ama sony karışmam şimdilik :)

geçmiş olsun ....

• Jon doe J kullanıcısına yanıt

maalessef....

• quote:

Orijinalden alıntı: xburak36

Merhabalar Sony 4k 55'' tv arayışındayım.Sony 55X7055 vs KD-55XH8196 arasında kaldım bütçem 5-6.5k arasında. Tvler hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerine açığım.

Xh8196 andorid en azindan alinir Ips panel olmasina ragmen,butcenize gore alinir

• 55 xf 9005 cihazım satılıktır ilgilenenler yazabilir
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.